• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

A ju pelqen Kampjonati Spanjoll.

Pogradecari

Anëtar Aktiv
Atehere bej thirje te gjith Tifozave te bejne tifozllek Per Ekipin e Tyre te Zemres.
Dhe te japin te gjitha Informacionet qe ndodhin ne kete Kampjonat.
 

SempreBarca

Anëtar i Respektuar
Me teper me pelqen kampionati anglez se sa ky spanjol, por sigurisht qe ky i fundit me intereson me teper.
Kjo per vetfaktin qe ne La Liga figuron nje skuader qe eshte Mes Que Un Club !

p.s. mire se ju gjeta juve ne kete forum.
 

vitk

Anëtar i Respektuar
nuk eshte dhe keqe por ato stimulimet i kane si Rrugaçet jo si cuna qe luajne futboll
 

Ghost

Anëtar i Nderuar
Thjesht shkurt dhe shqip ... Joo :) nuk me pelqen :D
 

Hbk

Anëtar Aktiv
Titulli: A ju pelqen Kampjonati Spanjoll.

Eshte kampionat i bukur..se jemi lodh me ata italianet qe vetem taktika taktika...luhet futboll me i hapur,me i bukur....dhe kampionati anglez i bukur eshte....
 

AjSi

...
Titulli: A ju pelqen Kampjonati Spanjoll.

Jo fare

Vetem kampionatin italian :)
 

ERA_VL

missing you....
Titulli: A ju pelqen Kampjonati Spanjoll.

sme pelqen fare futbolli...
 

theaxeofpain

Playin' guitar on MTV!
Titulli: A ju pelqen Kampjonati Spanjoll.

Eshte kampionat i bukur..se jemi lodh me ata italianet qe vetem taktika taktika...luhet futboll me i hapur,me i bukur....dhe kampionati anglez i bukur eshte....
Ka lezet, prandaj fitojne italianet perhere :p:p:p:p:p:p
 

Hbk

Anëtar Aktiv
Titulli: A ju pelqen Kampjonati Spanjoll.

Ka lezet, prandaj fitojne italianet perhere :p:p:p:p:p:p

e nxorre koken ti kishe humb ....po pra po aty-aty me spanjollet jan...
 

theaxeofpain

Playin' guitar on MTV!
Titulli: A ju pelqen Kampjonati Spanjoll.

e nxorre koken ti kishe humb ....po pra po aty-aty me spanjollet jan...
Spanjolleve u rrofte nje Europian qe kane marre, dhe rrofte Real Madrid i viteve 50, me lojtare argjentinas dhe hungarezin Ferenc Puskas. :p:p
 

Hbk

Anëtar Aktiv
Titulli: A ju pelqen Kampjonati Spanjoll.

Spanjolleve u rrofte nje Europian qe kane marre, dhe rrofte Real Madrid i viteve 50, me lojtare argjentinas dhe hungarezin Ferenc Puskas. :p:p

po te flasim per europian dhe italianet 1 kane :p .....po spo flitej per kombtare po per kampionatin ....i rroft si rroft ja qe i kane......
 

theaxeofpain

Playin' guitar on MTV!
Titulli: A ju pelqen Kampjonati Spanjoll.

Po, edhe Barcelona krenohet me Messi - Argjentinas, Henry - Francez, Ibrahimovic - Suedez, vetem Xavi, Iniesta, Puyol dhe Pique spanjolle. Real Madrid: Kaka - Brazilian, C.Ronaldo - Portugez, Benzema - Francez, Diarra - Francez, etj etj etj. Vetem David Villa te Valencia esht ne rregull. Konkurrenca = 0, vetem 2 ekipe luftojne per titull.
Mos te filloj me italianet, se pervec Interit, te gjitha eikpet i ke shumice italiane.
 

Hbk

Anëtar Aktiv
Titulli: A ju pelqen Kampjonati Spanjoll.

Po, edhe Barcelona krenohet me Messi - Argjentinas, Henry - Francez, Ibrahimovic - Suedez, vetem Xavi, Iniesta, Puyol dhe Pique spanjolle. Real Madrid: Kaka - Brazilian, C.Ronaldo - Portugez, Benzema - Francez, Diarra - Francez, etj etj etj. Vetem David Villa te Valencia esht ne rregull. Konkurrenca = 0, vetem 2 ekipe luftojne per titull.
Mos te filloj me italianet, se pervec Interit, te gjitha eikpet i ke shumice italiane.
po se aty luhet futboll i hapur e jo me taktika qe te lodh trute mezi behet 1 aksion....pastaj ke harru qe dhe valdez,pedro e bojan dhe vete messi ka dal nga ekipn zinxhir te barcelones...te gjithe pervec ibres dhe henry qe i ka ble :p
 

theaxeofpain

Playin' guitar on MTV!
Titulli: A ju pelqen Kampjonati Spanjoll.

Messi argjentinas, Bojan serb, Pedro nuk e kam idene, spanjoll duhet te jete. Sapo mori dhe nje korean 13 vjecar, "Messi i dyte".

Italia ka 4 kampionate boterore, spanja asnje. Per europiane jane baraz. Kane vetem 1 champions league me shume ekipet spanjolle. Milan eshte i vetmi ekip qe ka fituar Champions League i pamundur per tere sezonin. Golashenuesi me i mire ne kompeticionet europiane eshte italian, Inzaghi etj etj etj.
Spanja me futbollin e bukur spektakolar nuk e mund dot Italine inteligjente taktike. :D:D:D:D:D:D:D:D
 

Hbk

Anëtar Aktiv
Titulli: A ju pelqen Kampjonati Spanjoll.

Messi argjentinas, Bojan serb, Pedro nuk e kam idene, spanjoll duhet te jete. Sapo mori dhe nje korean 13 vjecar, "Messi i dyte".

Italia ka 4 kampionate boterore, spanja asnje. Per europiane jane baraz. Kane vetem 1 champions league me shume ekipet spanjolle. Milan eshte i vetmi ekip qe ka fituar Champions League i pamundur per tere sezonin. Golashenuesi me i mire ne kompeticionet europiane eshte italian, Inzaghi etj etj etj.
Spanja me futbollin e bukur spektakolar nuk e mund dot Italine inteligjente taktike. :D:D:D:D:D:D:D:D

e ok i vetmi ekip qe fitoi 6 tituj brenda nje viti eshte barca...ska rendesi kombesia ka rendesi qe kane ndal nga ekipe zinxhir te barces
 

theaxeofpain

Playin' guitar on MTV!
Titulli: A ju pelqen Kampjonati Spanjoll.

Eshte ekip spanjoll, duhet te kete lojtare spanjolle, apo jo? Kane ndermend te gjitha ekipet te behen si Inter? Larg qofte.......... :p:p:p:p:p:p:p:p
 

Hbk

Anëtar Aktiv
Titulli: A ju pelqen Kampjonati Spanjoll.

Eshte ekip spanjoll, duhet te kete lojtare spanjolle, apo jo? Kane ndermend te gjitha ekipet te behen si Inter? Larg qofte.......... :p:p:p:p:p:p:p:p
o sa inatci qe je... :p :p :p.....
 

theaxeofpain

Playin' guitar on MTV!
Titulli: A ju pelqen Kampjonati Spanjoll.

Nuk jam inatci fare. Ne spanje, futbolli eshte i njeanshem, monopol i Real dhe Barca. Ne itali ndryshon puna, ndaj eshte me i bukur, me konurrues.
 

Hbk

Anëtar Aktiv
Titulli: A ju pelqen Kampjonati Spanjoll.

Nuk jam inatci fare. Ne spanje, futbolli eshte i njeanshem, monopol i Real dhe Barca. Ne itali ndryshon puna, ndaj eshte me i bukur, me konurrues.
konkurrues po ....po me i bukur jo...
 

theaxeofpain

Playin' guitar on MTV!
Titulli: A ju pelqen Kampjonati Spanjoll.

ku ka konkurrence, ka zhvillim, zhvillimi sjell bukuri :p:p:p:p
 

Hbk

Anëtar Aktiv
Titulli: A ju pelqen Kampjonati Spanjoll.

ku ka konkurrence, ka zhvillim, zhvillimi sjell bukuri :p:p:p:p
ku ka bukuri ,,, ka klas dhe ku ka klas vjen vete zhivllimi :p:p
 

theaxeofpain

Playin' guitar on MTV!
Titulli: A ju pelqen Kampjonati Spanjoll.

ik ere, megjith barcelonen tende, :p:p:p:p:p:p:p
Forza Milan & Forza Italia & Forza Serie A!!!!!!!!!!!
 

Hbk

Anëtar Aktiv
Titulli: A ju pelqen Kampjonati Spanjoll.

ik ere, megjith barcelonen tende, :p:p:p:p:p:p:p
Forza Milan & Forza Italia & Forza Serie A!!!!!!!!!!!

FORZA BARCAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!! :p:p
 

theaxeofpain

Playin' guitar on MTV!
Titulli: A ju pelqen Kampjonati Spanjoll.

I vetmi ekip qe e ndali Spanjen ne 2008 dhe qe arriti ta conte deri ne penallti kush ishte? Se se mbaj mend tamam......... :p:p:p
 

Hbk

Anëtar Aktiv
Titulli: A ju pelqen Kampjonati Spanjoll.

I vetmi ekip qe e ndali Spanjen ne 2008 dhe qe arriti ta conte deri ne penallti kush ishte? Se se mbaj mend tamam......... :p:p:p
as une...:p po mbaj mend qe shba e rrafi :p
 

theaxeofpain

Playin' guitar on MTV!
Titulli: A ju pelqen Kampjonati Spanjoll.

Ne 2008? Pse SHBA merr pjese ne kampionatin Europian? :p:p:p Se dija kete :p:p
Me duket se ka qene............. ITALIA ne mos gaboj :p:p:p:p:p:p
 

Hbk

Anëtar Aktiv
Titulli: A ju pelqen Kampjonati Spanjoll.

Ne 2008? Pse SHBA merr pjese ne kampionatin Europian? :p:p:p Se dija kete :p:p
Me duket se ka qene............. ITALIA ne mos gaboj :p:p:p:p:p:p

e crendsi ka kush e fitoi evropiani pastaj.... une sjam fare me spanjen si kombtare une thjesht pelqej kampionatin spanjoll...shba morri pjes ne kupen e konfederatave....:p:p:p
 

theaxeofpain

Playin' guitar on MTV!
Titulli: A ju pelqen Kampjonati Spanjoll.

Ik ere bashk me kampionatin spanjoll, sesht gje, eshte i mbivleresuar vetem prej Barces.
 

Hbk

Anëtar Aktiv
Titulli: A ju pelqen Kampjonati Spanjoll.

Ik ere bashk me kampionatin spanjoll, sesht gje, eshte i mbivleresuar vetem prej Barces.

mire si te dush ti ....mua me pelqe :p paraaaaa barcaaaaaa... :p
 
Top