• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

A janë këto femrat më të bukura të shekullit të 21?

Fly

Larguar
Titulli: A janë këto femrat më të bukura të shekullit të 21?

ti Ceno ske mundesi zgjedhje se vetem Zholin ke qe ka pranuar islamin, te tjerat te bejn haram, mbylli syckat :D
 

Didi

C'est la vie.
Staf në FV.AL
Titulli: A janë këto femrat më të bukura të shekullit të 21?

Sa photoshop qe kane keto fotot, ka plote foto qe jane me natyrale keto.
Gjithsesi Angelia Jolie, ne foto ka dale vertet keq, eshte 100 here me e mire se aty dhe nuk ngarkohet aq shume.

Pastaj Monica Bellucci qe se di ca i pelqejn e si e fusin tek lista, bah.

Nje qe do shtoja listes eshte Blake Lively, eshte aq e mire!
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: A janë këto femrat më të bukura të shekullit të 21?

Penelope Cruz ku ka moj ate bukuri!???
 

DArbi

Anëtar i Respektuar
Titulli: A janë këto femrat më të bukura të shekullit të 21?

Monika ta shkrin akulloren ne dore vallain
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: A janë këto femrat më të bukura të shekullit të 21?

Qe te besh nje liste te tille duhet tu besh foto te gjithave pasi dalin nga dushi, ose kur ngrihen nga gjumi!
Vete s'kam asnje preference! Per mua krejt njerezit me zemer te mire jane te bukur! Sikur u jep Zoti Nur e ndricim!
:)
 

Moonlight

Staf në FV.AL
Titulli: A janë këto femrat më të bukura të shekullit të 21?

Qe te besh nje liste te tille duhet tu besh foto te gjithave pasi dalin nga dushi, ose kur ngrihen nga gjumi!
Vete s'kam asnje preference! Per mua krejt njerezit me zemer te mire jane te bukur! Sikur u jep Zoti Nur e ndricim!
:)
moj po edhe ne kur dalim foto nuk dalim me syte me sklepa e ju...
kot tashi

Tiparet ska fotoshop qe ti ndryshon...make up eshte i shkreti

Edhe Natalie Portman me like shume.....
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: A janë këto femrat më të bukura të shekullit të 21?

moj po edhe ne kur dalim foto nuk dalim me syte me sklepa e ju...
kot tashi

Tiparet ska fotoshop qe ti ndryshon...make up eshte i shkreti

Edhe Natalie Portman me like shume.....
Tiparet jo ama make up-i ti ve ne pah. qerpiket vihen. buzet kur lyhen ndryshojn, syte kur i ve lapsin dalin me ne pah. njollat/pucrat e fytyres mbulohen, etj.
 

Jetmira

Antarë i Respektuar
Titulli: A janë këto femrat më të bukura të shekullit të 21?


Adriana Lima

Irina Shayk.
Kto jan superyje per mua ;)
 
Top