• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

A janë këto femrat më të bukura të shekullit të 21?

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Vendndodhja
Pertej Horizontit
A janë këto femrat më të bukura të shekullit të 21?

Këto femra renditen si ndër më të bukurat e shekullit të 21, mirëpo ka edhe nga ata që nuk janë dakord me këtë listë. Veç bukurisë, ato janë edhe mjaft të suksesshme dhe humane. Më poshtë janë fotot e femrave më mahnitëse.


Monica Bellucci


Mila Kunis


Angelina Jolie
Penelope Cruz


Scarlett Johansson


Megan Fox


Salma Hayek


Christina Hendricks


Jennifer Lopez


Christina Aguilera


Gisele Bundchen


Shakira


Natalie Portman


Eva Mendes


Kate Moss


Jennifer Aniston


Katherine Heigl
 

Nicktjeter

We're all gay with someone else's ass !
Titulli: A janë këto femrat më të bukura të shekullit të 21?

Nje njeri ben gjera humane aq shume, po aq shume sa ndihet ne faj (cit)

Mua kohet e fundit psh me pelqejne sh
Gigi Hadid & Cara Delevigne
 

Fly

Larguar
Titulli: A janë këto femrat më të bukura të shekullit të 21?

mua me pelqen ajo kokuqja, se di pse i kam pik te dobet :p
 

DeliriumMind

Boulevard of broken dreams.
Mosha
30
Vendndodhja
BlackMoon
Titulli: A janë këto femrat më të bukura të shekullit të 21?

Scarlett Johansson
Mila Kunis
Natalie Portman
Christina Aguilera
Dita von Teese mungon!
 
Titulli: A janë këto femrat më të bukura të shekullit të 21?

Ndersa une sgjej asnjeren me te bukur se vetja lol

Por ajo Katherine gjithmone me ka terhequr...

Ps:Na vini e ndonje teme me meshkuj tani,te kemi barazim :p
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Titulli: A janë këto femrat më të bukura të shekullit të 21?

Edhe mua po t'me lyejne e ngjyejne e photoshopojne, me e bukura nga te gjitha dal lol
 

ricky_ch

******
Titulli: A janë këto femrat më të bukura të shekullit të 21?

.
Kuptohet se yjet e Hollivudit klasik për atë kohë ishin ëndërra, kurse nga sot do të ndaja vetëm
2: Nikole Kidman dhe Penelope Kruz, ndërsa nga të vjetrat i vë kapakun Elizabet Tejlor.
 
Last edited:

Moonlight

Shine like a Moon!
Staf në FV.AL
Titulli: A janë këto femrat më të bukura të shekullit të 21?

Monika belucci.....yll
 

C3nI

Anëtar i Nderuar
Titulli: A janë këto femrat më të bukura të shekullit të 21?

Keto jo vetem QE jane te bukura , po jane edhe ...
 

Zana1

Braveheart
Titulli: A janë këto femrat më të bukura të shekullit të 21?

E preferuara e Ime , ngelet gjithmone .... Angelina , amazing woman .
 

Moonlight

Shine like a Moon!
Staf në FV.AL
Titulli: A janë këto femrat më të bukura të shekullit të 21?

Aktore cen? E dime lol
 

C3nI

Anëtar i Nderuar
Titulli: A janë këto femrat më të bukura të shekullit të 21?

Haha edhe te famshme bile lol
 

C3nI

Anëtar i Nderuar
Titulli: A janë këto femrat më të bukura të shekullit të 21?

Never , sle femer pa pelqy edhe Ti lol
 
Top