• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

A janë këto dy policet më të bukura që ka Kosova?

legjenda

Tetova
Puna e policisë në Kosovë llogaritet më shumë si një punë për meshkuj, por ka edhe femra që ushtrojnë këtë profesion me shumë përkushtim.


Në Kosovë dita e ditës po rritet interesimi për femrat që të bëhen police. Madje, ka nga ato që janë edhe shumë të bukura, si këto dyja që mund t’i shihni në foton e mëposhtme. Meshkujt të cilët do të ndalen në trafik nga këto police do ta harrojnë krejtësisht gjobën që do të mund t’iu shqiptohet.

 
Jo nuk jane.
Njoh une njeren ne Gjakove, A.M , qe eshte shume me e bukur se keto 😁
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
lajm e shkuar lajmit🤣🤣un kam dy mike ne polici ..po ato jan nga ato te lartat me shum🏅neser do ju them te sjellin foto🤣
 
Private conversations
Help Users
    Top