A i kushtoni kujdes dukjes dhe veshjes?

Tip

Antarë i Respektuar

pse tashi qe "vishen per veten" nuk dalin prap 90% lakuriq? breket e bojn ndryshimin?

------------------

sa per temen, mendoj qe postura, zeri (toni, shpejtesia), shikimi, menyra sesi hec, pastertia dhe menyra sesi vishesh jan te gjitha shum te rencishme, dhe duhet te je ne haromoni me njona tjetren... pershembull, i rob qe vesh rroba te shtrremta dhe tpa rregullta, le te rri sa te doj drejt, prap shtrremet do ngjaj... i rob qe vesh rraqe te pista dhe jo te rregullta, le te heci sa tdoj me koken lart e me hap te modh, prap si fakir do ngjaj... i rob qe vesh tuta feshfeshje jeshile me llastik ne fund dhe i kombino me kpuc llustrafini me moj, le te punoj sa tdoj me tonin e zonin, prap sdo e mori njeri seriozisht kur te shkoj te mledhja punes dhe te flasi per strategji biznesi... e kshu me rradh
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Themelues
Po i kushtoj dhe me plq cdo njeri se kujdeset per veten..nuk i vlersoi njerzit se vetem kur jan jasht rregullohen..femrat sidomos duhen te duken cdo here mir.
 
  • Më pëlqen
Reactions: NGU

VIP

V.I.P
Dikur vishesha si djalë.
As makeup,apo parfum.
Tani vishem si një femër,kam shalë të bukura😍😍
Pse mos ta mbaj veten.
Gjithshka është me moshë🤗🤗
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Sipas rastit dhe vendit.
Me rendesi i kushtoj faktit qe te jem e rregullt. Kombinimi ngjyrave qendron patjeter. Por perhere jam pa make up. 😁 Pervec ndonje dasme Lol

Personalisht tek tjetri i kushtoj rendesi trurit dhe fytyres. Fjalia e pare qe flet ka shume rendesi. Menyra si flet, formulon, shikimi si e thote, buzeqeshja etj.
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
I kushtoj,vesh tutat e hedh mbeturinat zeme shembull.
me tuta mund te shkoj e der supermarket. :p
Pastaj vesh nje fustan e shes mend. ahahahahahhahaa
 
Top