A i kushtoni kujdes dukjes dhe veshjes?

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: A i kushtoni kujdes dukjes dhe veshjes?

Vishem brenda stilit tim,me pelqen moda ime te jete stil i te tjerve ,pak shume s"ka rendesi se sa arrihet kjo.
POr jo i te tjerve te behet i imi,sic jan keto gjerat majmun qe dalin cdo sezion.
Spelqej veshjet e renduara kurresesi,tualetit i them ciao,vetem rrallhere bej noj tualet te leht.
Pelqej perfundimisht dhe qe me japin shume kenaqsi ne veshje jan fustanet,sidomos stina e veres..:)),per mua jan fines dhe stil femror deri ne detajet me femrore qe mund te kete nje veshje e kesaj gjinie.
 

VIP

V.I.P
Titulli: A i kushtoni kujdes dukjes dhe veshjes?

jo aq shum, vetem me ngjyr te erret sidomos ngjyren zi
 

bella

Anëtar i Nderuar
Titulli: A i kushtoni kujdes dukjes dhe veshjes?

Sigurisht qe i kushtoj vemendje dhe kujdes veshjes e paraqitjes time.

Ne rradhe te pare jam femer, pastaj grua dhe me ne fund u bera nene por kjo sdo te thote te le veten pas dore e te mos kujdesem per veten.
 

Aver

.
V.I.P
Titulli: A i kushtoni kujdes dukjes dhe veshjes?

Sigurisht qe po, por nuk jam fashion victim... shyqyr zotit.
 
Titulli: A i kushtoni kujdes dukjes dhe veshjes?

Gjate dites sportiv
ne fundjave , elegant..te djelen vesh pizhamat neper shpi ose rrombeshamber akllazi lol
 

Passion

Banned
Shumë,veç se pamundësia për të pas gamë të gjërë veshjesh. :(
Apo s'kam e gusto :p
Sytë gjysëm mbyll ç'të zërë dora mëngjeseve.

Qenka me moshë. :(
Kur baluket mi sodiste era dikur për veshjen ish kërkesa e parë. :D
 

Violetta

>> KS- AL. etnike <<
personalisht po....
 

Loyalty

Anëtar i Nderuar
Ndonjëherë Po, ndonjehere jo. Se s'dua te bie sysh.
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
V.I.P
Jo cne...zakonisht dal kshu rruges si sheleme lol
 

sensuu

sweet
V.I.P
Jo shume, por prape jam e preferuar...njerezit kthejne koken per te me pare...them imagjino te mbahem me shume kush duron kaq shume veshtrime.
Njeher dola me disa shoqe edhe ne mes gjith atyre gocave te veshura bukur, nje cun mu afrua mua....ca te bej un qe jam magnet hahaha
 
Redaktimi i fundit:

Darius

DENY IGNORANCE
Në Shqipëri nëse nuk i kushton rëndësinë e duhur..., shoqëria e sëmurë shqiptare të paragjykon.
Gjithsesi, i kushtoj më shumë rëndësi veshjeve, pasi me pëlqen të vishem në atë që unë e gjykoj të bukur.

Darius
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
I kushtoj ,me pelqen te dukem bukuroshe ahhahahahahahaha ,me raste eh :p
 

Drejtori

Karikaturistikarikaturonnjekarikaturkarakteristike
Ketu ku jam une nuk para e vrasin shume mendjen dhe kur I sheh te lodhen syte.... por tek une veshja ka shume rendesi se jam shqiptar jo per gje. :)
 

Bukowski

Gjumash
Pa u quajtur manjak.
 

vajza e detit

Anëtar i Respektuar
Ne kontaktin e pare me nje njeri...e para gje qe vem re eshte pikerisht menyra se si eshte veshur...dhe ketu nuk ka te beje aspak nese jane mark...nese jane sipas modes apo jo...

por te qenit te pastra te rregullta dhe me pak stil sigurisht...

per mua personalisht...veshja flet shume per nje njeri...sidomos kepucet...
 

Hera

Banned
Veshja tek nje femer eshte kulture .....i jap kohe dhe shpenzime per nje veshje te bukur
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
V.I.P
Po te ishte socially acceptable, me pizhame kisha shku ne pune per shembull lol
 

Zana1

Braveheart
Shendetit ne rradhe te pare ... ama i love clothes, i kam dashur qe e vogel .. but i wouldn't say im mad about them , i can live with out them . lool
 

Summertime

Antarë i Respektuar
Sigurisht qe po, pavaresisht faktit qe ka dite qe s'me behet te dal para pasqyres dhe s'e vras shume mendjen.
 

Monique

With or Without u
Po sidomos kur ndihem ne harmoni me veten :)....plus qe favori im eshte qe luaj shume me ngjyrat , i miksoj dhe cuditerisht ngjajne aq ok... :)

Kur sjam ne harmoni me veten , me duket sikur cdo gje qe vesh eshte ne disporporcion me mua :(.....
 

Drejtori

Karikaturistikarikaturonnjekarikaturkarakteristike
Rendesine e duhur dmth maksimumin.
 

Hera

Banned
Aq sa duhet .....
 

Hera

Banned
Xaxaxaxa..........
 
Top