A i kushtoni kujdes dukjes dhe veshjes?

Gjarperesha

Anëtar i Respektuar
Titulli: A i kushtoni kujdes dukjes dhe veshjes?

Normal që i kushtoj shumë vetes për dukjes dhe veshjes sime.
 

ida angel

:)
V.I.P
Titulli: A i kushtoni kujdes dukjes dhe veshjes?

Cdo femer e pike te dobet veshjen!
 

Alchohole

Moderator!
Titulli: A i kushtoni kujdes dukjes dhe veshjes?

Edhe pse jom mashkell i kushtoj shum meransi veshjes jo edhe aq shume po kqyri qka veshi sot e qka me vesh neser.
 

braziljania

Anëtar i Nderuar
Titulli: A i kushtoni kujdes dukjes dhe veshjes?

jashte mase...mundohem ti pershtas veshjet me aksesoret,dhe ngjyrat me stinen...:p
 

Angel_Devil

Kush ma vodhi diturinë !
V.I.P
Titulli: A i kushtoni kujdes dukjes dhe veshjes?

vishem pak a shume me stilin tim i her mir i her keq rendesi ka qe sdal lakuriq
 

agrodolce

Anëtar i Respektuar
Titulli: A i kushtoni kujdes dukjes dhe veshjes?

E kush nuk i kushton kujdes vetes njeher :D
 

3R1

rremujaxhije:P
Titulli: A i kushtoni kujdes dukjes dhe veshjes?

eshte normale qe femra u jep sh rnd ketyre gjerave...
une i kushtoj ne max vetes,veshjes,dukjes...
sa me bukur te jem,aq me mir ndjehem.. :D
 

kitrra 123

plak gjufurrak
V.I.P
Titulli: A i kushtoni kujdes dukjes dhe veshjes?

A i kushtoni kujdes dukjes dhe veshjes?

Edhe une i kushtoj shume kujdes, madje kujdes te jashtzakonshem dukjes dhe zhveshjes ke gjinia e kundert :syze:
 

ANGEL BLUE

Anëtar i ri
Titulli: A i kushtoni kujdes dukjes dhe veshjes?

Normal qe po ,ndodh qe me veshjen tregojme nje pjese te botes sone:)
 

Зngjεll

___________
Titulli: A i kushtoni kujdes dukjes dhe veshjes?

Hiç fare, nje dite kisha veshur xhinse te grisura tek gjuri (ato ishin grisur nga larja te shkretat) dhe njera me tha : uaaa sa xhinse te bukura ke apo nuk jane dhe te modes .
Mire mire i thashe ke te drejte te tallesh me varfanjaken :)
 

abstraction

Carpe Diem
Titulli: A i kushtoni kujdes dukjes dhe veshjes?

Зngjεll;155805 said:
Hiç fare, nje dite kisha veshur xhinse te grisura tek gjuri (ato ishin grisur nga larja te shkretat) dhe njera me tha : uaaa sa xhinse te bukura ke apo nuk jane dhe te modes .
Mire mire i thashe ke te drejte te tallesh me varfanjaken :)

ato lloj jeans jane me te shtrenjta mi, se regular-et. Lol
 

Angel_Devil

Kush ma vodhi diturinë !
V.I.P
Titulli: A i kushtoni kujdes dukjes dhe veshjes?

Зngjεll;155805 said:
Hiç fare, nje dite kisha veshur xhinse te grisura tek gjuri (ato ishin grisur nga larja te shkretat) dhe njera me tha : uaaa sa xhinse te bukura ke apo nuk jane dhe te modes .
Mire mire i thashe ke te drejte te tallesh me varfanjaken :)

ahha akam 1 pale un qe sjan vetem ke gjuri po dhe nga pas para smeret vesh hahah dhe em i hekuros sja del dot hahaha po jan per fresk ato
 

alfonci

Veri investigatio
Titulli: A i kushtoni kujdes dukjes dhe veshjes?

E kush nuk i kushton kujdes vetes njeher :D

Nje pjese e mire e Amerikaneve :D

I kushtoj rendesi dhe ka nje cmim shume te larte per mua. Gjithnje do te kisha me shume leke ne disopzicion nese nuk do te harxhoja ne menyre te konsiderueshme per veshmbathje.

C'ti besh, jeta eshte shume e shkurter per te mos e shijuar
 

Burrel1924

Anëtar i Respektuar
Titulli: A i kushtoni kujdes dukjes dhe veshjes?

e klasifikoj veten ne rangun e bejlereve dhe mundohem qe asgje ne shtepine time te mos kete nje c'mim te lire, gjithashtu ruaj thjeshtesine ne stilin e veshjes.

ecim me sloganin o sot o kurre. lol
 

abstraction

Carpe Diem
Titulli: A i kushtoni kujdes dukjes dhe veshjes?

e klasifikoj veten ne rangun e bejlereve dhe mundohem qe asgje ne shtepine time te mos kete nje c'mim te lire, gjithashtu ruaj thjeshtesine ne stilin e veshjes.

ecim me sloganin o sot o kurre. lol

shih, shih. :cheer:
 

sensuu

sweet
V.I.P
Titulli: A i kushtoni kujdes dukjes dhe veshjes?

ka dite qe i kushtoj,ka dite qe nuk i kushtoj :D........varet si ta kem moralin :D
 

Loyalty

Anëtar i Nderuar
Titulli: A i kushtoni kujdes dukjes dhe veshjes?

Per fat te keq i kushtoj rendesi veshjes ne menyre maniakale...
Mendoj se veshja eshte forma e esences se njeriut.
 

Karamele Zana

Anëtar i Nderuar
Titulli: A i kushtoni kujdes dukjes dhe veshjes?

Veshja, stili, dhe mbajtja e vetes eshte gjeja e pare qe shikojne njerezit para se flasin. Aty krijohet opinioni pare per njeriun dhe keto jane arsyjet pse une ia jap rendesi pamjes se jashtme. Por jo aq shume, te pakten sa per te arritur pamjen pozitive dhe konfidente te vetes sime.
 

Gazolina

Moskokecarese
Nje veshje e mire ne dukje ka shume rendesi sepse ne radhe te pare tregon respekt per veten dhe me pas tregon nje pjese te personalitetit te personit.Prandaj i kushtoj shume rendesi veshjes ne çdo moment thuajse,veç kesaj ndihem dhe mire me veten.Qe nga floket,bizhute,kombinimit te rrobave,ngjyrave,kepucet,shapkat,sandale dhe keto te kombinuara me veshjen dhe ngjyrat.I bie qe 2 ore para se te dal te filloj te vishem :D
 

Angel_Devil

Kush ma vodhi diturinë !
V.I.P
Dhe po dhe jo si tma japi truri po ne qoftese beht fjale per gjueti njalash i kushtoj dopion e rendesise oamjes veshjes etj apo skam fillu me heq vetullat nncncnccn dhe parukjerja me thot te henksha syni:)
 

Yellow Redhead

angels walk among us
V.I.P
veshja esht ngushellimi im,qe t`ndihem mir n`rradhe t`pare vishem me ngjyra..bizhu padyshim,per kombinimet s`ma ndjen,mjafton t`jem rehat dhe brenda stilit tim:D
 

AjSi

...
V.I.P
I kushtoj rendesi aq sa duhet...Nuk eshte se vesh ate ca eshte ne mode mjafton qe te me rrije bukur dhe kaq..! :)
 

CannibaL

The Wisher .
Po valla shum , Bilem tash e kom shti veten ne telashe sepse i kom pre flokt gati ne zero e po duhet me ble tesha me mu pershtat :D hehe
 

fight_cllub_al

demton_rende_shendetin
shum fare ...... jam bere mu si televizor i viteve 80
 

Suat

Anëtar i ri
Titulli: A i kushtoni kujdes dukjes dhe veshjes?

sa i perket veshjes mbaj ate qe un ndihem rehat por edhe i pershtatem kohes dhe vendit
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: A i kushtoni kujdes dukjes dhe veshjes?

Po, vishem elegant dhe me shije...por ne pershtatshmeri me kushtet e motit....
 
Top