• Mirësevini tek Forumi Virtual

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

  Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
  GOOGLE Microsoft Yahoo

  Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

A flisni me veten?

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
1- A ju ndodh te flisni me veten seriozisht? Dhe ketu nuk e kam fjalen thjesht meditim apo me mendje por duke menduar 1 situate ta gjeni veten duke belbezuar mendimet dhe fjalet qe do i thoje XY personi? Edhe me vone e kupton edhe sheh rreth e rrotull mos te ka pare njeri?! 🤣

2- A ju ndodh te mendoni 1 situate dhe ta beni terkuze me mendime jo reale, aq sa kur ndodh te jene te trishta tju dalin lot?!

3- Tani do thoni po ty c'te duhet? Po ja kot me dit a jam vec une dhe mos kam nevoje per doktor apo ka dhe te tjere ndaj nuk duhet te shqetesohem?!
☺☺☺
 

Endrra

VIP
1- A ju ndodh te flisni me veten seriozisht? Dhe ketu nuk e kam fjalen thjesht meditim apo me mendje por duke menduar 1 situate ta gjeni veten duke belbezuar mendimet dhe fjalet qe do i thoje XY personi? Edhe me vone e kupton edhe sheh rreth e rrotull mos te ka pare njeri?! 🤣

2- A ju ndodh te mendoni 1 situate dhe ta beni terkuze me mendime jo reale, aq sa kur ndodh te jene te trishta tju dalin lot?!

3- Tani do thoni po ty c'te duhet? Po ja kot me dit a jam vec une dhe mos kam nevoje per doktor apo ka dhe te tjere ndaj nuk duhet te shqetesohem?!
☺☺☺
Ti po pyet per nje shoqe patjeter 🤣
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Nuk flas sikur flas me dike, ndodhe 2-3 fjale, edhe ato ia drejtoj vetit lol.
Bie fjala kur jam duke punu dicka psh
 

ZHIGO

better than your ex, better than your next
1- A ju ndodh te flisni me veten seriozisht? Dhe ketu nuk e kam fjalen thjesht meditim apo me mendje por duke menduar 1 situate ta gjeni veten duke belbezuar mendimet dhe fjalet qe do i thoje XY personi? Edhe me vone e kupton edhe sheh rreth e rrotull mos te ka pare njeri?! 🤣

2- A ju ndodh te mendoni 1 situate dhe ta beni terkuze me mendime jo reale, aq sa kur ndodh te jene te trishta tju dalin lot?!

3- Tani do thoni po ty c'te duhet? Po ja kot me dit a jam vec une dhe mos kam nevoje per doktor apo ka dhe te tjere ndaj nuk duhet te shqetesohem?!
☺☺☺

Mos u shqeteso hiç. Psh, un flas aq sa i mbush dhe menjen vetes qe jam doktorri 😂
 

Jetmira

Antarë i Respektuar
Flas posi lol.
Imagjino te me degjoj dikush pas dere,do marrin ne telefon pikiatrine lol.
Me mire te flasesh me veten,sesa me njerez qe jane me dru se vete druri:p:p.
 

Boreas

Advanced
1- A ju ndodh te flisni me veten seriozisht? Dhe ketu nuk e kam fjalen thjesht meditim apo me mendje por duke menduar 1 situate ta gjeni veten duke belbezuar mendimet dhe fjalet qe do i thoje XY personi? Edhe me vone e kupton edhe sheh rreth e rrotull mos te ka pare njeri?! 🤣

2- A ju ndodh te mendoni 1 situate dhe ta beni terkuze me mendime jo reale, aq sa kur ndodh te jene te trishta tju dalin lot?!

3- Tani do thoni po ty c'te duhet? Po ja kot me dit a jam vec une dhe mos kam nevoje per doktor apo ka dhe te tjere ndaj nuk duhet te shqetesohem?!
☺☺☺
Po mi shoqe po, aq shume sa nuk po di kush nga une bertet me shume Une apo Ndergjegjia ime :p
 

Lorelai

✖ Once
Staf në FV.AL
1- A ju ndodh te flisni me veten seriozisht? Dhe ketu nuk e kam fjalen thjesht meditim apo me mendje por duke menduar 1 situate ta gjeni veten duke belbezuar mendimet dhe fjalet qe do i thoje XY personi? Edhe me vone e kupton edhe sheh rreth e rrotull mos te ka pare njeri?! 🤣

2- A ju ndodh te mendoni 1 situate dhe ta beni terkuze me mendime jo reale, aq sa kur ndodh te jene te trishta tju dalin lot?!

3- Tani do thoni po ty c'te duhet? Po ja kot me dit a jam vec une dhe mos kam nevoje per doktor apo ka dhe te tjere ndaj nuk duhet te shqetesohem?!
☺☺☺
Aq flas me vete lol sa po te me kap ndonjeri mat do me coj tek Mihali nga Portokallet 😂😂😂
 

MrCool

Old School.
1- A ju ndodh te flisni me veten seriozisht? Dhe ketu nuk e kam fjalen thjesht meditim apo me mendje por duke menduar 1 situate ta gjeni veten duke belbezuar mendimet dhe fjalet qe do i thoje XY personi? Edhe me vone e kupton edhe sheh rreth e rrotull mos te ka pare njeri?! 🤣

2- A ju ndodh te mendoni 1 situate dhe ta beni terkuze me mendime jo reale, aq sa kur ndodh te jene te trishta tju dalin lot?!

3- Tani do thoni po ty c'te duhet? Po ja kot me dit a jam vec une dhe mos kam nevoje per doktor apo ka dhe te tjere ndaj nuk duhet te shqetesohem?!
☺☺☺

Evito vetmine dhe lexo, ç'te jete. Mjafton te te largoje nga mendimet.
 

Lorelai

✖ Once
Staf në FV.AL
Une lol kam dy dite qe kam len seancat dhe po me luan tepeleku kokes 😂😂😂😂
 
 • Haha
Reactions: Ber

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Evito vetmine dhe lexo, ç'te jete. Mjafton te te largoje nga mendimet.

Me ndodh kur laj enet zakonisht! Eshte i vetmi moment ku jam vetem! 🙃 E para

E dyta me ndodh kur me del gjumi naten edhe kam ndonje te aferm semure 😒
 

Baboon

Be a voice not an echo.
Vetëm kët problem se kom 😅

Kaj herë e nxjer ene m'ring delenxhiun 😂
 
Private conversations
Help Users
  Top