• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

A esht e mundur ??

agrodolce

Anëtar i Respektuar
Po shikoja nje dokumentar ne lidhje me rrufet dhe forzen e energjise qe kan ato ne momentin e reaksionit ...
Fuqia elektrike qe prodhon rrufeja ,nese e masim , arrin te furnizoj me energji elektrike nje qytet mesatar per nje dit te ter :D
Ka shum vende ne bot ku rrufet jan kronike nga shkaqet atmosferike ...

Ajo qe doja te diskutoj me ju esht pikerisht kjo e fundit : Sipas jush a esht e mundur te thithet kjo energji me ndonje mega aparature dhe njekohesisht te perdoret me tej ?? :D
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
Them se po sdo kishte asnje gje qe mund ta ndalonte kete vetem se duhet te dish se ku do te godase rrufeja!
 

alfonci

Veri investigatio
wow, mua po me duket sa e cuditshme aq edhe interesante. Skam njohuri per gjera te tilla por do po behet kurioz edhe une per kete.
 

agrodolce

Anëtar i Respektuar
Them se po sdo kishte asnje gje qe mund ta ndalonte kete vetem se duhet te dish se ku do te godase rrufeja!

Se ku do godas rrufeja :D kjo esht e leht fare ,sepse ka ripetitor enkas per ket gje ...
Problemi konsiston me adomestikimin e kesaj super fuqie :D
 
Top