• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

A e doni vetveten vajza?

Vajza

Staf në FV.AL
Vendndodhja
Struga
jo nuk duam asnje me shum se veten
Harroje kete! Jemi njerez egoist ne kete sens dhe me duket normale kjo.
Te duash dhe te pelqesh dhe te dashurosh jane tre gjera te ndryshme.
Mbaj mend njeren qe tha “I love my daughter but I don’t like her”
Per momentin u bera confused dhe mendova gjithe diten pse e tha kete?
Keshtu eshte dhe per vetveten
E duam Por nuk do te thote qe patjeter e pelqejme.
E sa per te dashuruarit
Kur ske ate qe do mer ate qe ke:p
Je gabim.
Shembull nje nene me shum e do femijen se vetja :) .
 
Top