• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

A e doni vetveten vajza?

ZHIGO

sura sio moyo
Pe: A e doni vetveten vajza?

çër pytje kjo ej...sikur me pyt majmunin a e ke qef banen. dihet qe dhe majmuni do te tregohet modest dhe do te thote, jo banen jo...lekuren e bananes.

883645.gif
 

Elushe

Vogëlushe
Pe: A e doni vetveten vajza?

Hahahahha ç'mu kujtua ajo kenga korçare:

Jam jam e mire s´jam s´jam e mire
dhe ne jam e mire jam per veten time
Jam jam e mire s´jam s´jam e mire
dhe ne jam e mire jam per veten time


E dua veten, e dua qe ç'ke me te!! :mah
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: A e doni vetveten vajza?

Normal qe e duam veten,por kjo sdo te thote qe sduam dhe tjeret,qe nuk prekmi nga tjeter,qe nuk lendohemi nga tjeret etj etj..Jane thjesht procese jetesore,ku ka gaz ka edhe lot,shkojne bashke gjithmone...Te qash per dike sdo te thote se je i dobet,thjesht tregon se shpirti jot ka luftuar per dicka deri ne ato momente...Eshte pyetje qe i dihet pergjigja,por plotesohet kur dhe na duan...
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Vendndodhja
Pertej Horizontit
Pe: A e doni vetveten vajza?

Jo joooo fare fare eshte bere nje vetja ime,..cila te jete bere valle..?!...
duhet te rikthehem ne vetevete,per te gjetur kordinatat e dashuris dhe rreptesis me veten..:p:p
 
Pe: A e doni vetveten vajza?

sa per temen ... po, kam qare... edhe pse jam goxha kokeforte do thoja e s'para e jap veten, madje edhe kur jam cope-cope...
por nuk mund te them qe nje femer qan per tjetrin, por per pamundesine dhe faktin qe s'ka forcen qe te mund te jete me ate ashtu do deshironte...
ne radhe te pare, synojme te jemi te lumtur vete me personin qe duam, dhe jo te jete i lumtur ai...

kurse sa per pyetjen e temes : padyshim qe e dua veten time, madje s'ka etalon qe ta mat ...
kam pasqyren qe me motivon per 'une' si fizik, dhe mendimet e miqte per 'une' si person ...

sa modeste jam mor aman :p :p :p
 
Pe: A e doni vetveten vajza?

Tani a kam qar ? Normal qe kam qar edhe me oiii, por ja kam ber hallall, se para se te qaja me ka ber te lumtur , me conte ne qiellin e 7-te.
Pishman? Jo jo kan qen per tu ber edhe i'u kam hap deren edhe bujrum :)
Veten a e dua ? vl s'po i pergjigjem kesaj pyetje ..
 

arch_modern

tHe WoRlD iS mInE
Pe: A e doni vetveten vajza?

icik si pa lidhje pytja me shtjellimin me poshte ne fakt po nejse...
1- Ku ka njeri qe nuk don veten....une jam me parimin, po se desha veten, s'me do asnje:p
2- A kemi qare?? OH sa shpesh qaj une.......qaj sa here strukem te gjoksi mamit, qaj sa here nje shoqe me ben dhurate, qaj sa here shoh filma qe kan ndjenje brenda, qaj sa here me behet ndonje padrejtesi, qaj sa here lexoj ca kujtime qe i ruaj......
Por Ne pergjithesi kane qene lot lumturie(90%)....dje psh ishte hera e fundit qe qava nga nje surprize qe mu be.... :)........
 
Pe: A e doni vetveten vajza?

[MENTION=12123]arch_modern[/MENTION] Ky djali e ka lidh temen qe:nqs nje femer qan nuk e do vetveten ..(Se kuptim tjeter s'ka, ose si gjej dot un , se di )
Tani nuk e din keta qe ne lotet i kemi "pa lek":D
Dhe vetveten e dum me shum nga c'do gje tjeter :p
 
Last edited:
Pe: A e doni vetveten vajza?

[/COLOR]Epo e natyrshme qe "PO".
Nese do ishte e kunderta, i bije qe te jemi robote....
E nese nuk ka kombinu ashu si kam dashur ,,,atehere se ka pas fat ai i shkreti te fitoje dashurine time...

Dmth me keq per te se per mua =P lol

Gjithsesi kur degjoj kete kengen...ndihem pastaj shume mire lol

 

gocqejfi

Anëtar i ri
Vendndodhja
Burrel
Pe: A e doni vetveten vajza?

Dikur kam qare per dashurin kur e kujtoj me vjen per te qesh.Normal qe e dua veten,atehere kush do te me doje mua.
 

Jetmira

Antarë i Respektuar
Titulli: A e doni vetveten vajza?

MENDOJ SE NDONJERA KA QARE TE PAKTEN NJE HERE NE JETEN E SAJ PER DASHURI...NE QOFTE SE PPO,KENI QARE PER DIKE ATEHERE CFARE MENDIMI KENI TANI PER ATE VEPRIM TANI KUR AI PERSON NUK JU INTERESON APSOLUTISHT........????
YouTube - Non piangere
:puthje::puthje::puthje::puthje::puthje:
kam qar para ca kohesh mund te hiqem si femer qe sja ndjen per asnje mashkull, por kam qar nuk jam penduar se kam qar e pranoj se jam e dobet por nfund tfundit njerez jemi qenie te dobeta sidomos femrat
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Titulli: A e doni vetveten vajza?

Po normale qe e du veten...por edhe te tjeret e dun veten time :p
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Pe: A e doni vetveten vajza?

icik si pa lidhje pytja me shtjellimin me poshte ne fakt po nejse...
1- Ku ka njeri qe nuk don veten....une jam me parimin, po se desha veten, s'me do asnje:p
2- A kemi qare?? OH sa shpesh qaj une.......qaj sa here strukem te gjoksi mamit, qaj sa here nje shoqe me ben dhurate, qaj sa here shoh filma qe kan ndjenje brenda, qaj sa here me behet ndonje padrejtesi, qaj sa here lexoj ca kujtime qe i ruaj......
Por Ne pergjithesi kane qene lot lumturie(90%)....dje psh ishte hera e fundit qe qava nga nje surprize qe mu be.... :)........
mpaska lexu mendimin 😂
 

NGU

Karma has no menu, you get served what you deserve
Une e dashuroj vetveten.
Pastaj a kemi qare? Dihet qe po dhe pishman sdo u beja kurre!
 
Top