• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

A e doni vetveten vajza?

Kejla

Anëtar Aktiv
Vendndodhja
Verdalle
kuptoj
por ku qendron lidhja mes titullit te temes dhe vet temes?
edhe une se kapa lidhjen mes temes dhe fjaleve nejse
nuk kam qare per nje dashuri qe ka humbur nuk ja vlen ( ndoshta jam e akullt une) kam qare vetem per njerezit qe me kane vdekur te aferm apo shoqeri dhe kjo eshte njerezore
A e dua veten ?????
Une e adhuroj veten , ska me te mire se une . hahahahahahah nje shprehje thote " Iu djegte shtepia atij qe nuk lavderon veten " dhe une jam modeste ne kulm
:pepe::pepe::pepe::pepe::pepe:[
 

El'Mejor

Daja
Mosha
36
Vendndodhja
South-Africa
Sa qef i kam kto modestet :D Ne pergjithesi jemi modeste si komb ne :p Sa per temen po tere kur i vjen rradha qajme ndonje here mos themi hollesira se do tallen kta tjeret me ne :D
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Mosha
36
Vendndodhja
Braila Romania
qaj qaj mos pusho qaj binka vogel o hahaha si mi ske dashur ti na ke lon pa fjale tashi ncnncnc mos me thuj qe cdo te dashur qe ke pas e ke pas per me shty kohen ;) te lumte pastaj thu qe sje qeflije hahahhahah
 
qaj qaj mos pusho qaj binka vogel o hahaha si mi ske dashur ti na ke lon pa fjale tashi ncnncnc mos me thuj qe cdo te dashur qe ke pas e ke pas per me shty kohen ;) te lumte pastaj thu qe sje qeflije hahahhahah
Mund te frekuentosh nje person,por jo per forza e dashuron...Pastaj jam e vockel une,e nuk kam njohur akoma askend qe ta dashuroj...:p
 

Gazolina

Moskokecarese
Vendndodhja
Wanted!!!
asnjera se dashka veten ktu paskan qajte te gjitha

E ke gabim... ;)

Fakti qe mund te kemi qare ka qene dhe per arsye se ishim te lumtura me ate person.Ne rastin tim personi qe une kam dashur dhe me ka bere te qaj,tani nuk jeton më edhe pse ka 2 vjet ky muhabet...mbetet serisht i veçante ne zemren time dhe e kujtoj vazhdimisht.

Ky fakt te ben te mendosh ty qe ne nuk mund ta duam veten???
 

Karamele Zana

Anëtar i Nderuar
Une e dua veten. Ne lidhjen time te pare (duke e pare qe nuk po ecte ashtu sic duhej) jam detyruar ta ndaloj vete. Per faktin se e dua veten, nuk do lejoja te ma thyenin zemren. Kam qare pastaj nga inati... sme pelqenin lojrat.

E kuptova temen une? Jo per gje po ishte pak konfuze.
 

PAZUZU

Dark Knight
Vendndodhja
Jo Fikse
une e dua veten. Ne lidhjen time te pare (duke e pare qe nuk po ecte ashtu sic duhej) jam detyruar ta ndaloj vete. Per faktin se e dua veten, nuk do lejoja te ma thyenin zemren. Kam qare pastaj nga inati... Sme pelqenin lojrat.

E kuptova temen une? Jo per gje po ishte pak konfuze.
po......dhe nuk je e para qe e mendon keshtu.........fakti qe nuk je e para kushedi me te vertete egzagjerova pak....me kuptimin sepse jo te gjithe e interpretojme njesoj nje teme nje sitate apo tjeter........megjithate faleminderit....:)
 

red~passion

E cakerdisur :)
Une qaj per cdo gje o vlla :S per dashurine kam qare nga hidherimi nga nje histori e shkuar,per here te fundit kam qare per dashurine se kam qene sh e dashuruar,me vinte nje dashuri nga brenda kshu,lol,skisha si ta nxirrja dhe qava...hihihi..veten,turp me vjen ta them po,jo se nuk e dua,po kam nje gje qe te keqe qe le te tjeret te me perdorin.. :(
 

triumfuesja

Anëtar i Respektuar
Vendndodhja
in my world
mire e bon qe qesh.........ashtu te pafsha perhere.....vetem mos qesh shum shum se e pe se sa veta kane qere ktu.......na bohet nanjona xheloze dhe te bon me qajte pastaj dhe ty.........:kercim:
Pa zuzu un kam qeshur ne nje kuptim shum tjeter po ti ku di une si e ke marre s'ka njeri qe me ben te qaj ,iku ajo kohe ;)
 

PAZUZU

Dark Knight
Vendndodhja
Jo Fikse
Pa zuzu un kam qeshur ne nje kuptim shum tjeter po ti ku di une si e ke marre s'ka njeri qe me ben te qaj ,iku ajo kohe ;)
NUK E KUPTOJ PERSE THUA QE KE QESHUR NE NJE KUPTIM TJETER!!!!SIKUR UN TE QESHUREN TATE NUK PO E INTERPRETOJ SI DUHET....KJO ESHTE E KEQJA E MESAZHEVE E PRA...SEPSE NUK ARRIN TA SHIKOSH TJETRIN NE SY DHE NORMALISHT QE NDODHIN KETO MOSKUPTIME ME NJERI TJETRIN.......PA SHAKA E KAM..E DI QE ME LLAFE JEMI TE GJITHE TE MIRE.POR MEGJITHMEN TE UROJ QE TE QESHESH SA ME SHUM NE JETE......:dong:
 

PAZUZU

Dark Knight
Vendndodhja
Jo Fikse
edhe une se kapa lidhjen mes temes dhe fjaleve nejse
nuk kam qare per nje dashuri qe ka humbur nuk ja vlen ( ndoshta jam e akullt une) kam qare vetem per njerezit qe me kane vdekur te aferm apo shoqeri dhe kjo eshte njerezore
a e dua veten ?????
Une e adhuroj veten , ska me te mire se une . Hahahahahahah nje shprehje thote " iu djegte shtepia atij qe nuk lavderon veten " dhe une jam modeste ne kulm
:pepe::pepe::pepe::pepe::pepe:[
nuke kuptoj neso po tallesh .por un fjalen modeste e interpretoj ne nje menyre tjeter.......te jesh modest per mua do te thote qe mos te flasesh asnjehere mire per veten...keshtu qe e kunderta e interpretimit tend....informohu mire dhe me thuaj neqoftese gabohem un..klm......:)
 

Kejla

Anëtar Aktiv
Vendndodhja
Verdalle
nuke kuptoj neso po tallesh .por un fjalen modeste e interpretoj ne nje menyre tjeter.......te jesh modest per mua do te thote qe mos te flasesh asnjehere mire per veten...keshtu qe e kunderta e interpretimit tend....informohu mire dhe me thuaj neqoftese gabohem un..klm......:)
pazuzu ke degjuar ndonjeher per Ironine , e thashe ne kuptimin e kundert sa per te qeshur lal , lavderova veten dhe thashe jam modeste e kunderta qe nxjerr ne pah faktin qe sjam aspak modeste :)
 

CannibaL

The Wisher .
Vendndodhja
Pyet nese ke Guxim !
Dua te thom edhe nje gje Per vajzat , Zdi ju djema a e mendoni kur ju dashuron Nje Vajz a mendoni edhe diqka tjeter , Nese nje njeri se don vet veten aj nuk osht ne gjendje me dasht edhe dikend tjeter kaq :D

Urdheroni Vajza Pergjigjuni se un nderhyna ::S mirpo me falni
 
Top