• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

A e doni vetveten vajza?

PAZUZU

Dark Knight
MENDOJ SE NDONJERA KA QARE TE PAKTEN NJE HERE NE JETEN E SAJ PER DASHURI...NE QOFTE SE PPO,KENI QARE PER DIKE ATEHERE CFARE MENDIMI KENI TANI PER ATE VEPRIM TANI KUR AI PERSON NUK JU INTERESON APSOLUTISHT........????
YouTube - Non piangere
:puthje::puthje::puthje::puthje::puthje:
 
Te gjithe tregohen te dobet ne disa momente sidomos ne situata te tilla ,eshte veprim qe se kontrollon dot (te pakten une) ...por dhe pse e kam bere s'jam bere pishmend ...jemi njerez dhe jo prej druri :D...pishmend do isha bere nese do qaja ne sy te tij .
 

braziljania

Anëtar i Nderuar
Perderisa kam qare domethen se kam ndjere dicka..dhe kurr sdo u beja pishman per ndjenjat e mia,qe kam patur dhe qe kam....kshuqe nuk behem pishman as per te qaren sepse eshte nje veprim qe tregon se ky person me ka interesuar,pavaresisht se si kan shkuar gjerat.
 

Yellow Redhead

angels walk among us
A e doni vetveten vajza?

e du me shume se cdo njeri tjeter n`bote..do jepja jeten per veten time lol.

MENDOJ SE NDONJERA KA QARE TE PAKTEN NJE HERE NE JETEN E SAJ PER DASHURI...NE QOFTE SE PPO,KENI QARE PER DIKE ATEHERE CFARE MENDIMI KENI TANI PER ATE VEPRIM TANI KUR AI PERSON NUK JU INTERESON APSOLUTISHT........????
pyetja e pare m`duket no sense one..s`ka femer qe mos kete qare per dashuri,femrat jan me te brishta dhe s`dine ti fshehin ndjenjat,do shprehen ne cdo lloj forme,edhe duke qare
nuk jam penduar aspak,per as1 pik loti:)
 

redi-

Anëtar i Respektuar
nese nje goc qan ka dy gjera:

1.personin per te cilin qan e adhuron shume, e do shume
2.dhe kur eshte ne presion te madh psikologjik, si xhelozia,vjehrra e keshtu me rradhe

qajne sepse ne mendjen e tyre kam planifikauar gjerat me te mira per vetveten
prandaj e qara eshte nje shenje shum e madhe per nje goc qe e don vetveten
 

Gazolina

Moskokecarese
Perderisa kam qare domethen se kam ndjere dicka..dhe kurr sdo u beja pishman per ndjenjat e mia,qe kam patur dhe qe kam....kshuqe nuk behem pishman as per te qaren sepse eshte nje veprim qe tregon se ky person me ka interesuar,pavaresisht se si kan shkuar gjerat.

Shume e vertete...fakti qe mund te qash per ate person tregon qe te ka bere te ndihesh mire nen shoqerine tende dhe ke meduar dhe per veten kur qan...
 

PAZUZU

Dark Knight
A e doni vetveten vajza?

e du me shume se cdo njeri tjeter n`bote..do jepja jeten per veten time lol.pyetja e pare m`duket no sense one..s`ka femer qe mos kete qare per dashuri,femrat jan me te brishta dhe s`dine ti fshehin ndjenjat,do shprehen ne cdo lloj forme,edhe duke qare
nuk jam penduar aspak,per as1 pik loti:)
GJITHESESI PER MUA NUK JANE TE GJTIHA VAJZAT NJESOJ..NUK KANE PASUR TE GJITHA TE NJEJTIN FAT...KESHTU KA DHE ATO VAJZA QE POP JETOJNE DASHURINE E PARE DHE JA UROJ TE MOS QAJNE KURRE...KA NDONJE VAJZE QE ESHTE NE NJE MOSHE TE VOGEL DHE NUK KA RENE AKOMA NE DASHURI.UN NUK I NJOH TE GJITHA VAJZAT E FORUMIT...KESHTU QE PREFEROJ MOS TI KONSIDEROJ TE GJITHA NJESOJ.......KY ESHTE SENSI.....JO SE UN MENDOJ SE VAJZAT NUK EMOCIONOHEN OSE SE VAJZAT NUK QAJNE.......GJITHESESI UN JU OROJ QE MOS TE QANI ME PER DIKE QE NUK JU MERITON......FALEMINDERIT..........:puthje:
 

PAZUZU

Dark Knight
kuptoj
por ku qendron lidhja mes titullit te temes dhe vet temes?
nuk e di se cfare lidhje eshte per ty ajo e duhura.....normalisht nuk mund te beja nje pytje po me te njejten titull..........keshtu qe tek titulli im futa pak nga mendimi im edhe.........eshte nje pytje qe ka dhe nje pergjigje sepse te gjithe e duam vetveten keshtu qe tek tema un dua the te jap opinionin tim dhe te them qe te qash nuk eshte zgjedhja e duhur per te bere ne ato situata......un e di qe fjalet e mia vlejne pak por shum shum pak sepse nje femere aq delicate sa eshte do te qante perseri.....kjo eshte lidhja.........ti si e lidhe????
 

Yellow Redhead

angels walk among us
pra sipas teje 1 femer qe qan se do veten? haha
te qash vertet s`esht zgjidhja e duhur,por esht menyr e mire per te 'shperthyer' dhe najher t`ben te ndihesh e lehtesuar
 

Iron_Leon

شيطان בעל זבוב
Po mos qani ju vajzat e forumit se edhe ne na dhemb shpirti:D pastaj te tjerat le te qajne,le te plasin.Tani i bete qe i bete ato gabimet e meparshme,mos e perserisni me, qendroni te forta si burrat mos derdhni asnje kokerr loti.
 

PAZUZU

Dark Knight
pra sipas teje 1 femer qe qan se do veten? Haha
te qash vertet s`esht zgjidhja e duhur,por esht menyr e mire per te 'shperthyer' dhe najher t`ben te ndihesh e lehtesuar
ky eshte interpretimi jot.......sapo e thashe dhe me lart....te gjithe e duam vetveten.........asnjeri nuk don te qaje dhe te keqen e vetvetes..........nejse.........ti interpretoje si te duash.........te thash qe eshte nje pyetje qe nuk ka nevoje per pergjigje.eshte nje pytje qe duhet te te veje ne mendim kur ndodhesh ne nje situate te tille......
Me duket mua apo i vlereson personat qe nuk njeh me pesimizem ti???
 

Yellow Redhead

angels walk among us
nuk jap naj vlersim per personat qe si njof

eshte nje pytje qe duhet te te veje ne mendim kur ndodhesh ne nje situate te tille......
kjo pytje sme vjen najher nder mend,sepse se vej ne dyshim dashurine qe kam per veten.
 

PAZUZU

Dark Knight
nuk jap naj vlersim per personat qe si njofkjo pytje sme vjen najher nder mend,sepse se vej ne dyshim dashurine qe kam per veten.
PO E SHIKON QE DOLE TEK AJO QE THASH DHE UN....TE GJITHE E DUAM VETVETEN.....FAKTI QE THUA QE STE VJEN NDER MEND KJO PYETJE NE TE TILLA SITUATA TRREGON QE TI QANKE SHPESH.....KESHTU QE DHE SEPSE E DON SHUM VETVETEN PA DYSHIME NUK ARRIKE TI JEPKE DON VETES TE ATE QE DON MEQE QAKE SHPESH.......OSE MEQE PASKE QARE SHPESH.MEGJITHATE TE BETOHEM NUK DUA TE OFENDOJ DHE AS TE TE RIKUJTOJ TE TILLA SITUATA.......ME FAL.........PERKUNDRRAZI TE UROJ ME GJITHE ZEMER TE MOS QASHE ME..........:puthje:
SHUM PERGJIGJE I GJEJME TEK PYETJE JASHTE TEME.........:puthje::puthje:
 

Yellow Redhead

angels walk among us
PO E SHIKON QE DOLE TEK AJO QE THASH DHE UN....TE GJITHE E DUAM VETVETEN.....FAKTI QE THUA QE STE VJEN NDER MEND KJO PYETJE NE TE TILLA SITUATA TRREGON QE TI QANKE SHPESH.....KESHTU QE DHE SEPSE E DON SHUM VETVETEN PA DYSHIME NUK ARRIKE TI JEPKE DON VETES TE ATE QE DON MEQE QAKE SHPESH.......OSE MEQE PASKE QARE SHPESH.MEGJITHATE TE BETOHEM NUK DUA TE OFENDOJ DHE AS TE TE RIKUJTOJ TE TILLA SITUATA.......ME FAL.........PERKUNDRRAZI TE UROJ ME GJITHE ZEMER TE MOS QASHE ME..........:puthje:
SHUM PERGJIGJE I GJEJME TEK PYETJE JASHTE TEME.........:puthje::puthje:
hahahaha m`ke dhi tu qesh LOL
je antari i dyt i ktij forumi qe me tregon si 'jam' dhe ca 'bej' shkurt qe m`gjykoni sipas pikpamjes tuaj

vetem 1 njeri kam dash shum n`jete dhe kam be shume per te..rrjedhimisht vetem per te kam qare..s`jam tip i loteve un daku:D
pacim
 

PAZUZU

Dark Knight
hahahaha m`ke dhi tu qesh LOL
je antari i dyt i ktij forumi qe me tregon si 'jam' dhe ca 'bej' shkurt qe m`gjykoni sipas pikpamjes tuaj

vetem 1 njeri kam dash shum n`jete dhe kam be shume per te..rrjedhimisht vetem per te kam qare..s`jam tip i loteve un daku:D
pacim
GJITHESESI UN TE KERKOVA FALJE.........TI NORMALISHT KUR FLET PERFAQESON VETVETEN KESHTU QE UN NUK PO SHPIF.......KUSHEDI EDHE GABOHEM.......PO TA KISHA DITUR QE NE FJALORIN TAT BENIN PJESE DHE FJALET(DHI) DHE (DAKU) NORMALISHT QE DO SHIKOJA QE NE FILLIM PUNEN TIME......POR TANI E DI...........:puthje:
PACIM NGA DAKU
 

Yellow Redhead

angels walk among us
GJITHESESI UN TE KERKOVA FALJE.........TI NORMALISHT KUR FLET PERFAQESON VETVETEN KESHTU QE UN NUK PO SHPIF.......KUSHEDI EDHE GABOHEM.......PO TA KISHA DITUR QE NE FJALORIN TAT BENIN PJESE DHE FJALET(DHI) DHE (DAKU) NORMALISHT QE DO SHIKOJA QE NE FILLIM PUNEN TIME......POR TANI E DI...........:puthje:
PACIM NGA DAKU
jo cne,kush tha

dhe jo vetemLOL pse n`pergjithsi shikon punet e tjerve ti ee :gjujpeshk:

dhe me kto puthjet kshu avash,mos u hap kaq shum:D

m`duket se e thash per temen qe s`jam pendu qe kam qare..perpiqem t`bej gjerat qe ndjej dhe mos pendohem shume n`jete
 

PAZUZU

Dark Knight
jo cne,kush tha

dhe jo vetemlol pse n`pergjithsi shikon punet e tjerve ti ee :gjujpeshk:

Dhe me kto puthjet kshu avash,mos u hap kaq shum:d

m`duket se e thash per temen qe s`jam pendu qe kam qare..perpiqem t`bej gjerat qe ndjej dhe mos pendohem shume n`jete
nuk po te kuptoj tani...........
Nuk mund te them asgje per momentin......keshtu qe nuk te pelqejne puthjet.........ke te drrejte po hapem shum........me fal qe e teprova.......
 
Top