• Mirësevini tek Forumi Virtual

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

  Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
  GOOGLE Microsoft Yahoo

  Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

A duhet ti themi mjaft Sali Berishes?

A duhet ti themi mjaft Sali Berishes?

 • PO

  Votat: 21 58.3%
 • JO

  Votat: 15 41.7%

 • Totali i votuesve
  36
Status
E mbyllur për postime të tjera.

Violetta

>> KS- AL. etnike <<
Titulli: A duhet ti themi mjaft Sali Berishes?


Xhebrail, kur flitet keq per dikend te ne në Kosovë thonë:

Ia marrshin te ligat!
:)
 

xhebrail1

INTERIST
Titulli: A duhet ti themi mjaft Sali Berishes?

..Kurre spyeta qfare beri shteti per mua po qfare bera une per shtetin" do te doja ta kuptonin qe shteti so i sali i berishes po i tyre e jo te sjellen si jashte normale ne qdo fund zgjethjesh dukethyer e demoluar qdo gje perjashto keto zgjethjet e fundit kur sali berisha me kulture demokratike ju tregoi se ne nuk thyejme as nuk turremi ne kryeministri se jan tonat po dorezojme pushtetin me nder
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top