• Mirësevini tek Forumi Virtual

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

  Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
  GOOGLE Microsoft Yahoo

  Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

A duhet ti themi mjaft Sali Berishes?

A duhet ti themi mjaft Sali Berishes?

 • PO

  Votat: 21 58.3%
 • JO

  Votat: 15 41.7%

 • Totali i votuesve
  36
Status
E mbyllur për postime të tjera.

eGo0sTyle

System Engineer
Pe: Titulli: A duhet ti themi mjaft Sali Berishes?

Akoma se keni mar vesh o njerez qe te gjithe jan bashk edhe se vret kush trurin per asnje...
Ne te S. te shkojn te gjithe politikantet.... Mos u beni te mete... sbejn gje Shqiptaret... bashk.
 

Gresa Sweet

>>> PEACE <<<
Pe: A duhet ti themi mjaft Sali Berishes?

A duhet ti themi mjaft Sali Berishes ? Jo, as ndermend mos ti shkoje ndokujt okyy
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Pe: A duhet ti themi mjaft Sali Berishes?

A duhet ti themi mjaft Sali Berishes ? Jo, as ndermend mos ti shkoje ndokujt okyy
PO thuani MJAFT Sali Berishes dhe kthene ne fron Fatos Nanon (me 15% profit per vetvehten) ose Edwin Ramen (me drogen e tije)
 

Morena

...Δʝɛя...
Pe: A duhet ti themi mjaft Sali Berishes?

Une mendova mos fjala e pare qe kam thene ka qene Ik :p

---------- Post added at 11:59 ---------- Previous post was at 11:57 ----------

A duhet ti themi mjaft Sali Berishes ? Jo, as ndermend mos ti shkoje ndokujt okyy
E ke shok ? :p
 

Gresa Sweet

>>> PEACE <<<
Pe: Titulli: Pe: A duhet ti themi mjaft Sali Berishes?

^Pse edhe Kosova paska kryeminister Saliun?
Kryeminister e kami Salen ne cdo here, edhe sa ishte opozit ne shqiperi te ne ka qeveris Sala :qesh::qesh::qesh::qesh::qesh::lol:

---------- Post added at 11:02 ---------- Previous post was at 11:00 ----------

E ke shok ? :p
Vajzen e tij e kam gjan do ta mbaj me te ngjofshem une ne pushtet Salen ende :qesh::qesh:
 

Morena

...Δʝɛя...
Pe: A duhet ti themi mjaft Sali Berishes?

Skuptova gje ndjese!

Vajzen e tij e ke xhan?
Po mire mi shoqe xhan kije ti por une po them menyra se si e the, sikur
u be nami dhe e ke shok nese e prek kush me dore :p

Nejse te mos dalim nga tema: edhe po te themi ik per 100 vjet vec nese vdes nuk iken ai..
 

Gresa Sweet

>>> PEACE <<<
Pe: A duhet ti themi mjaft Sali Berishes?

Skuptova gje ndjese!

Vajzen e tij e ke xhan?
Po mire mi shoqe xhan kije ti por une po them menyra se si e the, sikur
u be nami dhe e ke shok nese e prek kush me dore :p

Nejse te mos dalim nga tema: edhe po te themi ik per 100 vjet vec nese vdes nuk iken ai..
Hahahahahahaha oooo :gallate::gallate::gallate::gallate::gallate::gallate:
 

Morena

...Δʝɛя...
Pe: A duhet ti themi mjaft Sali Berishes?

?????????
:(:(:(:(:(:(
 

Gresa Sweet

>>> PEACE <<<
Pe: A duhet ti themi mjaft Sali Berishes?

?????????
:(:(:(:(:(:(
Shkrimi juaj i fundi me beri te qeshem kaq shume mbase dukesh atraktive;<
 

Morena

...Δʝɛя...
Pe: A duhet ti themi mjaft Sali Berishes?

Ia kaloj Sales :p

Per te mos dale nga tema se pastaj Zzina e embel me terheq vemendje.

Mire eshte te ikin te gjithe.. jo vec Sala :D
Fryme ere, politike e re, Shqiperi e re :)
 

flowmaster

Anëtar i Nderuar
Pe: A duhet ti themi mjaft Sali Berishes?

Ky si xhaxhi eshte, ndryshimi I vetem eshte se vjen me "votat" e popullit..
Keta baballaret e kombit jane 'ha Muco, pi Muco'.. Dmth kush te vjedhi me shume..
Me PD e PS bashke..
 

KINGS

Antar Aktiv
Titulli: Pe: A duhet ti themi mjaft Sali Berishes?

Me vota Demokratike dhe deshiren e Njerzeve...? Mos doje te thoshe me vota te blera, kercenime, dhe te vjedhura..?
DO i thoja jo nese do e kishte marre pushtetin si enver hoxha por ky po e mer pushtetin me vota demokratike dhe me deshiren e njerezve
 
Redaktimi i fundit:

bella

Anëtar i Nderuar
Pe: A duhet ti themi mjaft Sali Berishes?

Jo jo prit se ska arrit akoma ndonje rekord akoma......ne edhe demokracin e kthejm ne dedemokraci ahahah
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Pe: A duhet ti themi mjaft Sali Berishes?

Jo.....we love Sal Berishen
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: A duhet ti themi mjaft Sali Berishes?

Ore le te themi cte duam ne ai e ka ndar mendjen pa vdek se leshon qeverin :D
 

sensuu

sweet
Pe: A duhet ti themi mjaft Sali Berishes?

jo ,pse?? eshte shume i mire ...:D
 

MasteR

I'm offline
Pe: A duhet ti themi mjaft Sali Berishes?

Gjith jane kundra e gjith e votojne sa e habitshme :p
 

dr.Dugi

Anëtar i ri
Titulli: A duhet ti themi mjaft Sali Berishes?

Duhet te i vi fund, duhet te largohet nga ajo pozite qe posedon.
 

cent

...Lontano
Titulli: A duhet ti themi mjaft Sali Berishes?

Ai Lale I Ka Hip Kalit (sic Ka Then Dhe Vete) Dhe Nuk I Zbres Pa Vajt 79 Vjec Ka Then :)
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: A duhet ti themi mjaft Sali Berishes?

I vdekt kali atij qe kur te bij kali te vdesi dhe ky.sa per temen shum ka duru duhet te kishte hik me kohe.ska mo men me drejtu ai ka fillu me fol percart.
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: A duhet ti themi mjaft Sali Berishes?

Pa ja ber fytyren si sholl kpuce te zeze Tahirit ky nuk largohet nga qeveria jo LOL LOL LOL LOL
 

Dynamite

Anëtar i ri
Pe: A duhet ti themi mjaft Sali Berishes?

Ka vjedh boll edhe ky... duhet me i lan t'rit me vjedh pak :p
 

con_uk

Anëtar i Nderuar
Titulli: A duhet ti themi mjaft Sali Berishes?

ska shance ti thuash mjaft ta fut me kepuce si tahirit edhe se merr veten me sikur tahiri qe nuk po behet i gjalle me pas atij incidenti por do kisha qejf ta zvarritnin si gadafin po pa e vrare jame kundra luftes te vuaj dhimbjet te te zvarritet sikur e ka zvarritur dhe shkarravitur tiranen/shqiperine te shohe edhe ai fuqine e popullit
 
Titulli: A duhet ti themi mjaft Sali Berishes?

saleEEE largohu se fa maleeee. DUHET NJE PROFET ME JA KALL NE ASISOJ " MAGO KOMPETENCA " E ME perzan sa s-ashte vone ate qafgjel qe kendon ne pike te territ ....ah ky vend tallaz tallaze ,me ligjerata saleske dhe detin plaske .
 

Kitty

Anëtar i Respektuar
Titulli: A duhet ti themi mjaft Sali Berishes?

More po kte sikur na e ka lene Enveri amanet, e mos keq eshte ky madje..:p
 

MasteR

I'm offline
Pe: A duhet ti themi mjaft Sali Berishes?

E kemi si shpirt xhaxhi Saliun
 

Didi

C'est la vie.
Titulli: A duhet ti themi mjaft Sali Berishes?

Sa mire do ishte te nderrohesh por kot ska then Sala pushtetin do e mbaj derisa te vdes!
 

Kila

VIP
Titulli: A duhet ti themi mjaft Sali Berishes?

JOOOOOOOOOOOOOOOOOOO Love uu Sala foreverrr ............................
 

xhebrail1

INTERIST
Titulli: A duhet ti themi mjaft Sali Berishes?

KHu kur shoh akuza te perdala si ne kete vend ska pa, akuzohet per vjedhes ,tjetri thote du me pa si gadafin po pse me pa si gadafin se tka jep mundesi me shku ne UK se po te ishte ai sistemi tjeter sdo e kaloje as lagjen tende....

Shqiperise do ti duhet shume kohe qe te kete dikend te nivelit te doktorit si burre shteti .
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top