A do te dashuroheshit me nje prostitute ??

Arfenilla

Themelues i Forumit
Themelues
Titulli: A do te dashuroheshit me nje prostitute ??

A do te dashuroheshit me nje prostitute ??

Pytja me reale do ishte ''A do martoheshit me nje prostitute''?te dashurohesh edhe ka mundesi,por te martosh lind pytja,a do ishit te gatshem?
 
Titulli: A do te dashuroheshit me nje prostitute ??


Pytja me reale do ishte ''A do martoheshit me nje prostitute''?te dashurohesh edhe ka mundesi,por te martosh lind pytja,a do ishit te gatshem?

Nuk dua te dal jashte temes ndaj dhe nuk po i pergjigjem kesaj pyetje :lol:
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Themelues
Titulli: A do te dashuroheshit me nje prostitute ??

Nuk dua te dal jashte temes ndaj dhe nuk po i pergjigjem kesaj pyetje :lol:

me hileeeeeeeeeeeeeeee:cek:Rri brenda temes , se let eshte te thuash ,po do dashurohesha ,po ca do thuash sikur te ofroj ajo te martoheshe me te.

Faktikisht disa femra me deshir ushtrojn ket profesion, por cfar ti beshe atyre femrave ku me dhun jan fut ne ate ''biznes''.
 

Quku

Marakli Krapit
Titulli: A do te dashuroheshit me nje prostitute ??

He pra skena pune tjeter vec mu martu me dike qe sdin cili numer je ahahahahahhahaha
 
Titulli: A do te dashuroheshit me nje prostitute ??

Nuk martona as me ndonje vazje e cila ka te kaluar te pakten edhe me nje djale , e lere te martona me nje prostitute !
 
Redaktimi i fundit:

Delirium

No description ...
Titulli: A do te dashuroheshit me nje prostitute ??

Tani qe ti pergjigjesh drejtperdrejte kesaj pyetje eshte pak e veshtire..sepse edhe mund te ndodhe ! Asnjehere nuk i dihet . Por ceshtja eshte pak me e thelle sesa duket sepse ka prostituta qe prostituojne rrugve e semaforeve , por ka edhe ''PROSTITUTA'' nga ato qe qe nuk e kane te shkruar ne balle qe jane te tilla ose nuk i njohim por qe numri i atyre meshkujve qe kane frekuentuar eshte i madh . Per me thjeshte me rast konkret : Para disa kohesh ne nje grup shokesh e shoqesh Shqipetare gjithmone me kapi veshi dicka ..2 nga vajzat e kesaj ''shoqerie'' shkojne ne Belgjike (me pretekstin se studionin ) edhe prostituonin me PLEQ kundrejt pagesave te majme edhe kthehen ne Shqiperi sikur te jene thjesht studente nderkohe qe nxjerrin ne pah ate''STUDIMIN'' e kryer atje duke shpenzuar para pa fund makina luksoze e jete te shthurur . Ndodh qe te njohesh nje te tille mbase dhe te dashurohesh me ate pa e ditur se me sa ka shkuar ajo POR JO TE MARTOHESH ME NJE FEMER TE TILLE !
 
Titulli: A do te dashuroheshit me nje prostitute ??me hileeeeeeeeeeeeeeee:cek:Rri brenda temes , se let eshte te thuash ,po do dashurohesha ,po ca do thuash sikur te ofroj ajo te martoheshe me te.

Faktikisht disa femra me deshir ushtrojn ket profesion, por cfar ti beshe atyre femrave ku me dhun jan fut ne ate ''biznes''.

Tani te biesh ne dashuri me nje prostitute nuk eshte ndonje gje e madhe sepse e perseris DASHURIA E VERTETE NUK KA KUSHTE E AQ ME PAK PARAGJYKIME.Une kam pasur komshie prostituta profesioniste me te cilat ja kam kaluar shume mire, (gjithmone brenda marredhenieve komshi me komshi) madje shume me mire se sa me avokatin qe kisha perballe ose me te tjeret ne katin tim.Do martohesha apo jo me nje prostitute?
Kur dashuron dike me te vertete je edhe gati te martohesh me te edhe pse te them te drejten s`mund te them qe do e beja me siguri, por jo sepse do e eskludoja martesen ngaqe ajo ka qene prostitute por sepse ka qene gjithmone endrra ime te gjeja nuse ne fv :p
 
Titulli: A do te dashuroheshit me nje prostitute ??

E imagjinon te martohesh me prostitute dhe kur te kalosh ne rruge me te te thone shif ky burri i asaj k*rves Lol

Une jam e parimit dardha nen dardhe dhe molla nen molle.Seshte paragjykim eshte thjesht respekt per veten dhe femijet e tu qe te kene prinder te respektueshem.
 

ZHIGO

Stumblin' in
V.I.P
Titulli: A do te dashuroheshit me nje prostitute ??

Dhe ne fakt . Ty te plas sh eee , se ç'thone tjeret .

Por shif anen tjeter te medaljes ate me te erret . Te cilat kurverojn e kurverohen neper zinxhirat e fustane te botes dhe hiqen si te ndershem :) . Dhe thone , bravo i qoft tek ai te marrim shembull (tek hipokritet)

mendoje dhe keshtu .

Qe njerzit sipas nje statistike te pamohushme te realitetit, kan llapen me te gjat e gjere se truri tyre. Dhe do apo nuk do ti do te komentojn çdo gje tenden e timen bashk . Sepse my lady (sa me pelqe me te thirr kshtu) . Jemi ne Tiron aty ku zbrit malesori dhe labi pa frena hic , bashk na kane sjell ate qe krenohemi LA MENTALITA , :) .

Nji pikpamje tjeter kjo ndryshe nga kornizat qe jemi msu ti morim plunat.
 
Titulli: A do te dashuroheshit me nje prostitute ??

Perkufizo "prostitute"

1 femer qe shet trupin jep kenaqesi seksuale perkundrejt pageses.

Eshte tjeter gje 1 femer qe ka pas eksperienca skane ec mire dhe ti dashurohesh dhe tjeter gje 1 femer qe e ka profesion prostitucionin. Cili mashkull do e donte ta kishte nenen e fmive te vet?!!!

Une dyshoj se ka mashkull shqiptar qe do e pranonte dhe ket e thote 1 tironce qe sja ndjen fare per paragjykime e mentalitet te myket. :D

Une sdi noj rast te tille pervec Fatos Nanos por dhe ai sberi fmi me ate Lol
 

Endrra

VIP
V.I.P
Titulli: A do te dashuroheshit me nje prostitute ??

Perkufizo "prostitute"

1 femer qe shet trupin jep kenaqesi seksuale perkundrejt pageses.

Eshte tjeter gje 1 femer qe ka pas eksperienca skane ec mire dhe ti dashurohesh dhe tjeter gje 1 femer qe e ka profesion prostitucionin. Cili mashkull do e donte ta kishte nenen e fmive te vet?!!!

Une dyshoj se ka mashkull shqiptar qe do e pranonte dhe ket e thote 1 tironce qe sja ndjen fare per paragjykime e mentalitet te myket.

Ta siguroj qe ne shqiperi te pakt jane ata qe bejne ndryshimin e ktyre epiteteve :)
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: A do te dashuroheshit me nje prostitute ??

Po ka ca zhanera kurtizanesh me klas..:)) qe i kan pas enderr dhe dipllomatet ti ken ne vend te grave serioze qe kishin ne krah :)))
Eh,sduhet pargjykuar askush.
Denimi direkt me paragjykim eshte veti mosformuese e njeriut.
Tani ne do dashurohesha apo jo?
Se di ,eshte dicka relative,pra varet nga lloj kurtizanes..
Pik se pari qe te kesh shance te tilla zgjedhjesh duhet te jeshe klijent i nje stadi te tille,keshtu qe ne kete pik shtohen mundesit per djemt :p si dhe shumlloshmeria e zgjedhjes se duhur ne kete variacion :p
 

Endrra

VIP
V.I.P
Titulli: A do te dashuroheshit me nje prostitute ??

Une do thoja jo Neve,, sepse te dashurohesh eshte tjeter e te martohesh eshte tjeter me nje kurtizancke Lol
Kur martohen keto u ik magjija mi,,, dmth behen gra te rendomta ahaha
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: A do te dashuroheshit me nje prostitute ??

Une do thoja jo Neve,, sepse te dashurohesh eshte tjeter e te martohesh eshte tjeter me nje kurtizancke Lol
Kur martohen keto u ik magjija mi,,, dmth behen gra te rendomta ahaha

ahahahah Endrra,ne fakt personalisht te isha mashkull e shof te pamundur te martoj dike qe ka qen trampolin per gjithesecilin qe ka afruar nje shume te caktuar lekesh.
Pra qe te jemi te sinqert ne kete pik.Por qendron shprehja kurre mos thuaj kurre.

Ama ne menyren me kadegorike s"do e paragjykoja nje femer qe per arsyet e saj te ndryshme ben i pune te tille.
Besoj ketu duhet te bejme ndryshimin ne si shoqeri,kjo kadegori mese shumti vuan nga pargjykimet dhe ofendimit.Kjo eshte cnjerzore dhe aspak normale per mendimin tim.

 

Endrra

VIP
V.I.P
Titulli: A do te dashuroheshit me nje prostitute ??

ahahahah Endrra,ne fakt personalisht te isha mashkull e shof te pamundur te martoj dike qe ka qen trampolin per gjithesecilin qe ka afruar nje shume te caktuar lekesh.
Pra qe te jemi te sinqert ne kete pik.Por qendron shprehja kurre mos thuaj kurre.

Ama ne menyren me kadegorike s"do e paragjykoja nje femer qe per arsyet e saj te ndryshme ben i pune te tille.
Besoj ketu duhet te bejme ndryshimin ne si shoqeri,kjo kadegori mese shumti vuan nga pargjykimet dhe ofendimit.Kjo eshte cnjerzore dhe aspak normale per mendimin tim.

E mora vesh edhe ti shqiptare ngele gjith jeten ... Larg deres sime Lol
 

Monique

With or Without u
Titulli: A do te dashuroheshit me nje prostitute ??

Tashi qe te gjykoj pa emocione feminiliteti me duhet qe te them Cdokush meriton nje shanc te dyte ne jete!
Por kjo eshte ceshtje individualiteti
Tashi ajo qe thote zhigo ben sens nese do analizojme esencen
E pare kshu une them...le te bejne cte duan rendesi ka te triumfoj dashuria!
 

Gerti2

Donatorë
Titulli: A do te dashuroheshit me nje prostitute ??


Pytja me reale do ishte ''A do martoheshit me nje prostitute''?te dashurohesh edhe ka mundesi,por te martosh lind pytja,a do ishit te gatshem?

C'eshte kjo pytje idiote. Njeriu nuk duhet te martohet kshu ne pergjithsi pasi martesa e shuan dashurine. Problemi eshte se nuk ta thot njeri ket fakt kur rritesh, por te thon te kunderten.
Kshu qe merrni i cik guxim dhe flisni te verteten.
 

Delirium

No description ...
Titulli: A do te dashuroheshit me nje prostitute ??

Perkufizo "prostitute"

1 femer qe shet trupin jep kenaqesi seksuale perkundrejt pageses.

Eshte tjeter gje 1 femer qe ka pas eksperienca skane ec mire dhe ti dashurohesh dhe tjeter gje 1 femer qe e ka profesion prostitucionin. Cili mashkull do e donte ta kishte nenen e fmive te vet?!!!

Une dyshoj se ka mashkull shqiptar qe do e pranonte dhe ket e thote 1 tironce qe sja ndjen fare per paragjykime e mentalitet te myket. :D

Une sdi noj rast te tille pervec Fatos Nanos por dhe ai sberi fmi me ate Lol

Clidhje ka kush dreqin e thote nje tironce apo nje dibrane se na e shpifet me perkufizime dhe ndarje te tilla !
Femrat po degjenerojne ..fenomeni kurvllik po i kalon kufijte .
A spo e shifni se cfare jeni te afta te beni per lek ?! ( Ju femrat )
 

Gerti2

Donatorë
Titulli: A do te dashuroheshit me nje prostitute ??

"Degjenerimi" eshte thjesht norme sociale e shpikur nga njerezimi i cili ndryshon sipas vendit dhe kohes.
Keto gjera vijne dhe me "trend". Psh kalojne ca kohe ose breza dhe merziten dhe bejne nji gje tjeter.
 
Titulli: A do te dashuroheshit me nje prostitute ??

Clidhje ka kush dreqin e thote nje tironce apo nje dibrane se na e shpifet me perkufizime dhe ndarje te tilla !
Femrat po degjenerojne ..fenomeni kurvllik po i kalon kufijte .
A spo e shifni se cfare jeni te afta te beni per lek ?! ( Ju femrat )

Urno?!!! Nese skupton drejt cfare shkruaj ben mire mos te shpifet kaq kollaj.Kujdes kur shprehesh.

Uria seksuale mashkullore pertej cdo mase ka bere qe ATO femra te zgjedhin ate profesion dhe ishalla gjithe ju meshkujt qe shkoni me ATO tju bjere SIDA Lol
 

Delirium

No description ...
Titulli: A do te dashuroheshit me nje prostitute ??

Urno?!!! Nese skupton drejt cfare shkruaj ben mire mos te shpifet kaq kollaj.Kujdes kur shprehesh.

Uria seksuale mashkullore pertej cdo mase ka bere qe ATO femra te zgjedhin ate profesion dhe ishalla gjithe ju meshkujt qe shkoni me ATO tju bjere SIDA Lol

o fshati une e kuptoj urine tende dhe deshiren per tu bere pjese e tyre ..por te pakten urno nuk njeh gjuha shqipe . Perdore Urdhero qe te behesh pak me letrare dhe te marresh vesh veten tende pastaj mua . Mire ?
 
Titulli: A do te dashuroheshit me nje prostitute ??

o fshati une e kuptoj urine tende dhe deshiren per tu bere pjese e tyre ..por te pakten urno nuk njeh gjuha shqipe . Perdore Urdhero qe te behesh pak me letrare dhe te marresh vesh veten tende pastaj mua . Mire ?

Nese ti katuni flet me kete gjuhe atehere pergjigjia ime eshte qe cdo femer eshte bije moter nene e dikujt e kjo do te thote qe dhe femrat e fisit tend jane ne te njejtat kushte per sa kohe ofendimi/ kercenimi eshte kryefjale e nivelit te debatit tend.Dakort?
 
Top