A do te dashuroheshit me nje prostitute ??

shantal

Anëtar i ri
po ju smartoheni as me goca normale e jo me me prostituta se i doni te paprekura fare,, po ato femra qe i keni zhvirgjeru ju kush do ti marre eeeeeeeeeeeee apo alienet ..
 

SHIU

Antar Aktiv
qe te dashurohesh me nje prostitut .. ti o shpirt njeriu qe edhe paragjykon shqipetaret ne pergjithsi dhe personat ketu ne fv ; DUHET TE KESH DICKA TE NGJASHME ME TE DMTH ... TE JESH EDHE TI ICIK P...... KESHTU QE SKA NDONJE GJE TE BIESH NE DASHURI ME NJE MAKIN SEXY NQS KENI DICKA TE PERBASHKET :puthdore::grusht3: POSI JOOO TA BESH EDHE MAMIN E FEMIJEVE << TE TU >>:grusht3:
 

Gjarperesha

Anëtar i Respektuar
Pershendetje dhe urime per temen interesante.

Shume prej motrave tona shqiptare kane perfunduar neper trottare e vendeve te huaja mbi

te gjitha ato te italise e greqise e jo vetem, jo vetem shqiptaret por gjithashtu ka vajza e

gra qe kane rene pre e ketyre gjerave, disa nga halli e disa nga qefi e disa me dhune.

Mendoj se ketu pergjigje pritet me shume nga djemte, por te mos harrojme se ka edhe

meshkuj te cilet jane punonjes sexi, qe bejne sex me leke, e shkojne me vejusha e plaka.

Po ta shikosh ne syrin e pare do te ishte nje veper shume e ulet, ata qe e bejne e ata qe ja

bejne. Dy dy kryejne nje xhest qe na ben per te vjelle ndonjehere. Por nese do te ishte

rasti se do tu njihja me nj eperson i cili e kryen kete “professo” e do te ndodhte qe te bia

ne dashuri me te, mendoj se nuk u permbys bota, por me nje kusht shume te forte qe ai te

ma kete pranuar se e bente nje veper te tille per arse te ndryshme, por qe pasi tu lidhte me

mua te mos e vepronte me. Ndersa persa i perket marteses me nj eperson te tille, eshte

shume e veshtire se mendohet se me te do te kalosh gjith jeten, nuk eshte se eshte nje dite

apo dy. Por nje perjetesi nese nuk do te behesh gazi i botes qe martohesh e ndahesh si

mos me te plas koka fare, sikur prish nje keshtjelle me rere e kaq gjith ate qe kishe

ndertuar ta prishehs per vetem disa minuta. E cfare ja vlejti e gjith kjo? Por nese une do te

kem nje kohe te konsiderueshme me te e do ta shikoja qe ai vertet eshte i penduar per ate

qe ka bere e e ndjen se ka bere shume gabim per arsye te ndryshme. Cdo njeri ka nevoje

per nje mundesi te dyte e e njerez te tille e kane kete nevoje, ndimen.

Me bejne pershtypjee mendimet e dhena ketu, dikush thote se me e pa nona, o zot i madh

por ku e dua une nuk do ti jap llogari nenes e babes e aq me teper per te marre mendimine

tyre se ke duhette marre per burre, kuptohet qe keshilae tyre e shte enevojshme po fundja

me te do martohem une e jo nena ime, e si pasoje nese e dua une...

Apo nje tjeter nuk ka shonse, avash avash se po bien ne toke nga gjith ky vrull, pse cfare

ju duket vetja ketyne me te mire keshtu??

Kot nuk i thone pac fatin e ku,,s atyne i bie ajo fati qe nuk mund ti bie nje te ndershme ne

kulm. Prandaj ata qe thone keshtu me keq kane per te rene mendoj.
 

EMANUEL_78

hajduti
po ju smartoheni as me goca normale e jo me me prostituta se i doni te paprekura fare,, po ato femra qe i keni zhvirgjeru ju kush do ti marre eeeeeeeeeeeee apo alienet ..

nuk e dija qe qenkan ber kaq perdhunime ne shqiperi..........per temen te dashurohesh eshte tjeter gje dhe te kalosh jeten eshte gje tjeter........megjithese njof shume cuna qe i tregojne me gisht qe kane marre per gra ato qe kan pasur ne rruge.........
 

baby doll

Sw33t d0LL
nuk e dija qe qenkan ber kaq perdhunime ne shqiperi..........per temen te dashurohesh eshte tjeter gje dhe te kalosh jeten eshte gje tjeter........megjithese njof shume cuna qe i tregojne me gisht qe kane marre per gra ato qe kan pasur ne rruge.........

ababaababab cte ben ky mentaliteti....ju njerez uk dashuroheni se ka qen prostitute por se te 3gojn te tjeret me gisht....:nxef::nxef:nejse mendimi juaj!
 

Gjermoni

Antar Internacional
Po qe se e do dhe te do ska pse te influencoj nese ajo eshte goc pune ?
Kam degjuar qe shum cuna qe kan pas goca pune ne fund jan martu me ato e besoni ?
 

EMANUEL_78

hajduti
ababaababab cte ben ky mentaliteti....ju njerez uk dashuroheni se ka qen prostitute por se te 3gojn te tjeret me gisht....:nxef::nxef:nejse mendimi juaj!

shoqe mua nuk me eshte dhen rasti ndonjeher te jem dashuruar me to........po qe te marre prostitut vetem per te dal kundra mentalitetit.......nuk me duket e arsyeshme.......nese do te dashuroja prap nuk e merrja.....se jane shume arsye jo vetem mentaliteti......
 

baby doll

Sw33t d0LL
shoqe mua nuk me eshte dhen rasti ndonjeher te jem dashuruar me to........po qe te marre prostitut vetem per te dal kundra mentalitetit.......nuk me duket e arsyeshme.......nese do te dashuroja prap nuk e merrja.....se jane shume arsye jo vetem mentaliteti......

normal qe ka edhe shume arsye te tjera mgjth xgjigja jote ktu eshte mjaft e qarte...klm shoku
 

capkenja

Anëtar i ri
ke te drejte bora.keta qe thon keshtu cdo bejn,te lenat e te tjerve do marin.
 

eleneida

Antar Aktiv
shum paragjykues??????????????nuk mendoni qe ato femra nuk jane bere me deshiren e tyre prostitute????????nejse mentaliteti shqiptare do mbese mbrapa...........un nuk ja fal nje femre qe kte zanate e ben me deshire..........eshte gjeja me absurde per nje femer...........
 

ssokoll

Release Yourself
shum paragjykues??????????????nuk mendoni qe ato femra nuk jane bere me deshiren e tyre prostitute????????nejse mentaliteti shqiptare do mbese mbrapa...........un nuk ja fal nje femre qe kte zanate e ben me deshire..........eshte gjeja me absurde per nje femer...........

ne kete bote more eleneida gjithcka esht e mundur...ne rethin ballkanik ndodh shpesh qe prostitutat te jene te detiruara nga grupe mafioze qe te bejn ate pune...po ka edhe te atilla qe e bejn vetem per para...sepse skan rruge tjeter per te fituar dicka ne jete
 

bagus

Antar Aktiv
une mendoj qe me mire te dashurohesh me nje prostitute
qe te dashuron
sesa te kujtosh qe je lidhur me nje vajze te mire
e pastaj te tradheton pas shpine
 

vitk

Anëtar i Respektuar
patjeter qe do dashurosha.
a kemi ndonje ne forume?
 

kitrra 123

plak gjufurrak
V.I.P
patjeter qe do dashurosha.
a kemi ndonje ne forume?

ore ketu na mbyti aroma virgjeri e besnikeri :gjujpeshk::gjujpeshk: e ky pyet a ka ketu :lexim::lexim:
 

KOZANOSTRA

`CrimineL-CarteL-RebeL`
Hmmmmmmmmmmm..
Ketu ska burreri ska vendosmeri ske ce thua per kete tem,(sic than shum vet me lart "kurr mos thoni kurr") se dhe mos te jet prostitut ta maresh sic e ka bor nona ajo qe e ka ne gjak edhe masi ke krijuar familje munt te perfundoj ashtu, po ka dhe nga ata meshkuj qe kan qen te rrahur me ato pun dhe i kan mar per grua, ska te thoj ca ka qen,por ca do vazhdoj te jet. dhe per abuzim te ato dhoj femrash sduhet me pat fare, se asnjeri sja di hallin tjetrit.
una personalisht se ve doren ne zjarr se ajo esht fati njeriut se ne ce femer bje.
them dhe kete qe edhe ta di se ka ber ate pun, n.q.s bje ne dashuri dhe shof qe besimi esht ne maximum sma ndjen shum e mar per gru dhe i luj fene.!!
se ka dhe nga ata burra qe hiqen sikur i kan grat te ndershme, dhe ne krah tjeter ajo ca sben pa e mar vesh burri fare,.!!

thjesht cuna me pak fial ketu ska mburrje e trimeri se vetem gruaja smbahet me kerrcenime e dhun,

per mua te nje femer duhet te kesh besim dhe vetem besim, dhe omelsina vjen nga pas.

po e le me kaq se kjo teme smbaron kurr lool ........dhe kurr mos thoni kurr, cdo gje esht e shkruajtur ca esht then do behet sikur kemes ti bini/:p:p
 

ana88

vlonjate tipike
tek ne eshte nje mentalitet shume i veshtire,por ama kure nuk do paragjukuar,nje prositute,jeta ka te papritura,dhuna dhe kercenimet e kane cuare drejte asaj ruge
 

WxP

Staf në FV.AL
Veprimet edhe menyra se si flasin nuk i pershtaten karakterit tim. Mua nuk me pelqejne. Me duket shume abstrakte si tipe edhe kurr skam ber sex me nje prostitut.
 

DEVIL HAND

Anëtar Aktiv
Un per vete jo i her, vetem nqs nuk di gjo qe ajo esht prosti :)
 

Gjermoni

Antar Internacional
Mai Dire Mai thot italiani kshu qe si dihet se zemer o kjo e shkreta cere sbo vaki cere sndodh ajo mund te jet shum goc e mir edhe te hyn ne zemer packa profesionit te saj njeriu duhet te udhehiqet nga dashuria qe ka per personin ne fjal jo nga biografija.
 

BoSjA

RrUgAcJa_E_VoGeL
Ka femra qe nuk punojn ne rruge dhe jane Rrugaçë e te kaluar kurves o me keq "Rrugaçë ne shpirt" dhe hiqen ne shoqeri si te ndershme...nga keto femra ruajuni veten cuna te mos dashuroheni
 

Gjarperesha

Anëtar i Respektuar
Thirrje publike....

Valle gjith ky mllef kundret femrave, kur thirrjen duhet ta fillojne nga vetja cdo njeri.
 

baby doll

Sw33t d0LL
Ka femra qe nuk punojn ne rruge dhe jane Rrugaçë e te kaluar kurves o me keq "Rrugaçë ne shpirt" dhe hiqen ne shoqeri si te ndershme...nga keto femra ruajuni veten cuna te mos dashuroheni

Shume dakort me ty...se kto jane me te rrezikshme se ato qe jane Rrugaçë....po 1 dite u del fytyra e ver8 e& atyre....
 

Gjarperesha

Anëtar i Respektuar
E ku eshte e keqja ketu cdo njeri eshte per vete ku** nese ata qe e rrethojne nuk jane te zotet ta kuptojne eshte prob i tyre, jo i saj.
 

baby doll

Sw33t d0LL
uk ka vlere e kupton njeri apo jo...thjesht kto jane femra shume te ulta,sps uk kane 1 personalitet dhe shtiren si dikush tjeter sps ukvlejn,dhe nese do te paraqiteshin ashy si jane uk do t'i xfillte njeri...
 
Top