A do te dashuroheshit me nje prostitute ??

Besoj se pjes e konsiderueshme e prostitutave jane te pastra ne shpirt , sepse shpesh vajzat bien pre e prostitucionit nga naiviteti dhe pastertia shpirterore qe kan (nuk them te gjitha, sepse dikush mund te jete viktime e dhunes etj etj), prandaj, pra edhe 1 here "never say never"
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
do ishte shum e veshtir.............neser pasneser takon "nje klient" te gruas tate dhe te hedh 1 batute do ishte shum poshteruese.............gjithashtu dhe per femijet e lindur nga kjo lidhje..........
Ketu besoj se nuk do te bjere dhe shume ne mendje sa ti e ke zgjedhur kete person te tjerat i e mbrapa...(tani ne supozime bejme se une perveten time se kam provuar por nuk them qe 10000% sdo me ndodhe larg qofte )
 

Shpirti_I_Njerit

MACOKJA :p
He pyetje,a do te mernit per grua nje prostitut?Ne thenie te par nuk ka mashkull te pranoj kete gje,qe te mare nje prostitut per grua,qe te kete nenen e femijve te vet,por askush nuk mund te thot nje (jo) te prer,sepse realiteti ka folur ndryshe,dhe ne te gjith jemi te ndergjegjeshem per kete,qe te gjitha ato qe kan punuar prostituta te gjitha jan te martuara dhe me familje te rregullt.Pastaj a kini degjuar nje fjal te uret popullore ça thot apo jo,Rrugaçe te mos jeshe e fatin e kurves te keshe,qe do te thot mos e vrisni me mendjen per kete sepse dhe ato kan fatin e vet dhe marin gjithemon djemet me te mire,e ka treguar koha dhe realiteti,tung.

Shume e drejte ajo qe ke then lal dhe eshte shume e drejte Une persh kam pas pare shum djem qe u frynin une K.... nuk kom me more kurren e kurres por kur u rriten pak tek ajo mosha 28 vj kismeti i tyre ishte ajo :D

Une tani kam 2 vellezer dhe tju them te verteten nuk do me pelqente qe im vella te me sidhet nje Ish prostitute ne shtepi
Por them dhe ket nese ate e kishin marre dhe e kan detyruare ta benin ate pune do me vinte jashte mase keq per te sepse dhe une femer jam dhe sikur dhe mua te ma benin ashtu ose motres time ose me mire motres tuaj Si thoni ju tani ajo persh ne moshen 18 apo 22 vj te mbylle jeten e saj ??? Mos te krijoj nje jet nje familje qe dhe ajo dikur e endrronte ??
Prandaj mos gjykoni dhe pse e di qe eshte e rende por fundja fundit dhe ajo eshte njeri
 

SuRiAnA

Anëtar i Nderuar
a do te dashurohesha(flas per cunat) :confused: :confused: mbase te dashurohesh mund dhe te ndodh..ndoshta pytja do me vinte..a do te vazhdoje apo si fillim a do te krijoja lidhje me kete person? se askush nuk e din me ke do dashurohet...personalisht do ti smangesha ketij lloj dashurimi
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Themelues
Shume e drejte ajo qe ke then lal dhe eshte shume e drejte Une persh kam pas pare shum djem qe u frynin une K.... nuk kom me more kurren e kurres por kur u rriten pak tek ajo mosha 28 vj kismeti i tyre ishte ajo :D

Une tani kam 2 vellezer dhe tju them te verteten nuk do me pelqente qe im vella te me sidhet nje Ish prostitute ne shtepi
Por them dhe ket nese ate e kishin marre dhe e kan detyruare ta benin ate pune do me vinte jashte mase keq per te sepse dhe une femer jam dhe sikur dhe mua te ma benin ashtu ose motres time ose me mire motres tuaj Si thoni ju tani ajo persh ne moshen 18 apo 22 vj te mbylle jeten e saj ??? Mos te krijoj nje jet nje familje qe dhe ajo dikur e endrronte ??
Prandaj mos gjykoni dhe pse e di qe eshte e rende por fundja fundit dhe ajo eshte njeri
fole sh me vende ildush...

asnjex si dihet
pastaj kush eshte prostitute nga deshira ska ndermend te martohet
 

*Linda*

Lost out in the desert
Kurre mos thuaj kurre !!!:bum

Postim me fiks nuk ka,
une njof nje histori, ku burri u dashurua me nje prostitute,
tani jane te martuar, madje kan dhe 2 femij. Eshte pak qeshtje e nderlikuar..
se varet aty nga e kaluara e vajzes dhe nga shume faktore tjera,
pastaj...: zemer i thojne asaj!
 

Ado

FISEBILIL-LAH
e sikur te dashuroheshit pa e ditur qe ajo ka qen prostitute ne te kaluaren??

;) e ta merni vesh mbas qe keni klrijuar nje familje...e te jet treguar njeri i mire ajo....

jo te gjitha arrine prostituta SE DUAN;)

me kete trafik femrash qe ka ne ditet tona.....:(


Rrugaçë a.k.a prostitutka k.... e ndrron po zanatin se harron ..

JO .. SDO DASHUROJA ne Nje Prostitut :D
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Themelues
ah te rente njera ashu black devil....
se kur se pret ...e mer:D
 

vitk

Anëtar i Respektuar
une nuk e kame problem fare vetem se kush me siguron mua qe kur te bej seks nuk me kerkon leke
 

sexy_pussycat_

Maçokε.
Dhe po te kerkoj i ka ngelur si zakon professioni...Me kalimin e kohes dhe kalon...:D
une nuk e kame problem fare vetem se kush me siguron mua qe kur te bej seks nuk me kerkon leke

Po un mendjen tek cunat e kam se i kam sh xhan...lol sa per temen zhigolot ne pergjithsi jane zezak dhe zezaket sme pelqejn...:lexim: Po nje pyetje te thjesht do kisha ku do e kem njohur un kte zhigolon he...Se deri tani sme kan hasur syte rreth e qark...
Pergjigju mi per gocat ti leri cunat..:p :kiss
 
Last edited by a moderator:

Liza

Anëtar i Respektuar
eh .. more kush me marr ata pra :haha:
 
une nuk e kame problem fare vetem se kush me siguron mua qe kur te bej seks nuk me kerkon leke


hahahahahahhahahahahahahaha

Po te isha mashkull patjeter qe po
 

albstudent

FORCAT RENEA
do dashurohesha ska ndonej gje te keqe njeri esht dhe ajo pavarsisht kushteve ose rrethanave qe e shtyjne te bej ashtu ..
 

shiHanny!!

psiko pa shpres sherimi
dikush qe shitet e ska rrespekt per veten e tij ska shonc me mu afru:grusht3:(kjo per sa i perket zhigolos)...t'isha mashkull kurr nuk isha lidh me ni prostitut, nuk m'plq gjonat publike dhe nuk m'plq njerzt qe nuk din qa osht rrespekti...muhabeti ndryshon komplet per ato femna qe detyrohen mu shit, kto po qe meritojn tan lumturin e ksaj bote...
 
Redaktimi i fundit:

*Mia*

Slave To The Rhythm
E ka lexuar njeri "11 minuta" te Coelhos?
 

Loyalty

Anëtar i Nderuar
Une nuk do shkoja kurre me nje prostitute!
 

njoni

llahtaria vete
NUk eshte mire te ofendosh nje femer vetem se ajo eshte rrembyer kur ka qene 16 vjec nga banda te armatosura, edhe e derguan ne rruget e europes per te bere punen e prostitutes. Kto jan femra fatkeqe, te cilat ne nje moment kur po rrinin para pallatit me shoqet, erdhen edhe e rrembyen kafshet me maska, edhe e hipen ne nje skaf per ta traspurtuar per ne itali (kjo mund ti ndodhte kujtdo femer, madje edhe juve qe shkruani ktu). Nuk eshte teme per te qeshur kjo, sidomos kur ke shkruar edhe ate pjesen
Sic e dini dhe ju te dashur Antare shume femra Shqiptare kane perfunduar ne semaforet e Greqise dhe Italise qofte me deshiren e tyre apo qofte me dhune

Kjo eshte fatkeqesi qe u ndodhi shum femrave ne shqiperi, ne kohen e luftes civile! Asnje femer nuk lind prostitute. Personalisht ndjej keqardhje per ato femra te cilet u moren me dhune para pallateve, ose kur vajten duke blere buke tek furra.. Jan rrembyer ne rruge edhe ne mes te dites, sepse kafshet kishin kallashnikove me vete. Nejse.. te gjith e dime kte histori.


Tani sa per faktin qe "a do martohesha me nje prostitute" mund te them qe smund te martohem me nje prostitute qe ka dal me deshiren e vet ne semafor, sepse sdo ishte ne gjendje te ndjente keqardhje per femijet apo per burrin e vet.. Por nje femer e vuajtur te cilen e kan nxjerr ne semafor me dhune, duke e djeg me cigare apo duke e rrahur me mjete te forta si e si ta detyronin qe te dilte aty, atehere pergjigja do ishte PO. Kto femra e dine se cfar eshte keqtrajtimi edhe kurre nje femer e tille sdo guxonte te vinte dore mbi femijen edhe ta rrihte, burrin e vet do e trajtonte mire etj etj.. Edhe tjua them troc, sdo ma ndjente shume se ca thone mileti, ajo ka qene ne itali si prostitute etj etj, llafe boshe! Njerzit para se te flasin duhet te thone "pse neve nuk e parandaluam kte fenomen, qe femrat shqiptare mos te zaptonin rruget e europes" edhe pastaj te flasin, po kur skan bere asgje per ta ndaluar kte fenomen, atehere te mbyllin "halene" edhe te rrijne urte... se ndryshe behen si hijenat qe vetem qeshin pas shpine, edhe njerez te tille i quaj zagare.
 

Jeta

Anëtar i Respektuar

Ghost

Anëtar i Nderuar
hmm un do te lidhesha me nje prostitute nqoftse do me pelqente (do bija ne dashuri me te) natyrisht ska asnje problem eshte femer si te gjitha tjerat pse po ca vajza jan prostitute te mshefta bejn sex me shum meshkuj ja arrin ndoshta tta mposhtin nje prostitut edhe ate e bejne pa lek e qte vyen ajo prostituta e ben ndoshta per para ndoshta per qejf ska lidhje
un edhe nje her them qe nuk do kishte pasur asnje problem do te lidhesha :D:D
 

*Mia*

Slave To The Rhythm
Po. E kam lexuar. Vec tjerash me duket shume i ekzagjeruar.

Me sa duket eshte marre nga nje histori e vertete.
Ngelet nje liber, po mua me pelqen te besoj qe ka dhe perfundime te tilla, me nje finale pozitive.
 

Trendelin

FULL OF PATOS
Sma mer mendja se kur nje mashkull i afrohet nje prostitute mund ta shofi si femer, e jo si objekt seksi per te perdorur dhe paguar ne fund, me keqardhje besoj (per kte pjesen e fundit) :D
Por jetes nuk i dihet mund te ndodhi cdo gje, kshuqe per sa i perket meshkujve s'di cte them se skam qen ndonje here me ndonje prostitut. :lol: :lol:
Sa per pjesen e zhigolove, sbesoj se do kem ndonje here nevoj per te tilla "sherbime". :D
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
Them qe jo po kurre nuk i dihet ne jete.
 

metiboy

G-lan-G
po pse oshte prostitut mundet qe te lidhet me nje njeri te mire edhe te harroj te kaluaren edhe pse ndoshta te kaluren nuk e ka dashte mirpo eshte trafiku siq ndodh shume koheve t e fundit ok ben mirepo duhet em pas zemren e madheeee shume edhe me qen i vendost
 

Jeta

Anëtar i Respektuar
C'pasni qene ju gjilanasit?! Me vjen mire qe ka njerez qe logjikojne, sepse si e tille mund te binte pre edhe (larg qofte) nje familjare e juaja. Nuk flas per ato qe e bejne me qejf. Ato jane kategori e rende.
 

Ghost

Anëtar i Nderuar
C'pasni qene ju gjilanasit?! Me vjen mire qe ka njerez qe logjikojne, sepse si e tille mund te binte pre edhe (larg qofte) nje familjare e juaja. Nuk flas per ato qe e bejne me qejf. Ato jane kategori e rende.

epo kshtu jan gjilanasit
 
Top