A do te dashuroheshit me nje prostitute ??

Gerti2

Donatorë
Titulli: A do te dashuroheshit me nje prostitute ??

Perdore Urdhero qe te behesh pak me letrare

Shiko, une ne fakt i dua te gjithe keta qe ngatarrojne germat ا me Q por nuk i dua ata qe jetojne ne epoken e gurit qe i bie 90% e ketyre qe i ngatarrojne germat ا me Q.
 

Delirium

No description ...
Titulli: A do te dashuroheshit me nje prostitute ??

Gerti 2 po flasim per prostitutat dhe martesat e tyre me meshkuj jo prostituta :p
 

Gerti2

Donatorë
Titulli: A do te dashuroheshit me nje prostitute ??

E kuptoj e kuptoj, kur nuk te intereson pytja i kthehesh temes dhe kur nuk te intereson tema i kthehesh epokes se gurit. ;)
 

Delirium

No description ...
Titulli: A do te dashuroheshit me nje prostitute ??

Mos bej avokatin . Mos u shpelaj ! Ato qe donin per temen i moren . Ty tka mbetur hatri gjekundi apo u merzite ?
 

Gerti2

Donatorë
Titulli: A do te dashuroheshit me nje prostitute ??

Ne fakt un nuk dua te bej avokatin por llogjika ime superiore i mposht te gjith si gura dominoje.
Mos ma vej mua fajin dmth, un dua te jem njeri normal dhe po mundohem te pij ca ilace qe te ul pak inteligjencen por nuk e ndyshoj dot genin gjenetik.
 

Violetta

>> KS- AL. etnike <<
Titulli: A do te dashuroheshit me nje prostitute ??


Po mir pse eshte pyetje vetëm per meshkuj ketu, le të bëhet edhe për femrat a e martojn mashkullin e ketillë?

Meqenëse e kam then edhe diku tjeter, siq eshte mashkulli, ashtu le te gjej edhe femren tipike si vet. Ashtu vlen edhe anasjelltas: femra e urtë le të marrë të urtin, dhe prostituta le të marre tipin e saj zinaqar. Edhe pse shpesh mirren kahjet e kunderta, porse më mir siq je vet, ashtu tipi të takon.
 

Gerti2

Donatorë
Titulli: A do te dashuroheshit me nje prostitute ??

mw-630-pills-istock.jpg
 

Attachments

  • mw-630-pills-istock.jpg
    mw-630-pills-istock.jpg
    15.5 KB · Shikime: 0

ZHIGO

Stumblin' in
V.I.P
Titulli: A do te dashuroheshit me nje prostitute ??

Perkufizo "prostitute"

1 femer qe shet trupin jep kenaqesi seksuale perkundrejt pageses.

Eshte tjeter gje 1 femer qe ka pas eksperienca skane ec mire dhe ti dashurohesh dhe tjeter gje 1 femer qe e ka profesion prostitucionin. Cili mashkull do e donte ta kishte nenen e fmive te vet?!!!

Une dyshoj se ka mashkull shqiptar qe do e pranonte dhe ket e thote 1 tironce qe sja ndjen fare per paragjykime e mentalitet te myket. :D

Une sdi noj rast te tille pervec Fatos Nanos por dhe ai sberi fmi me ate Lol

E para , perkufizimi qe i ben esht disktretitues me beso. Jo te gjitha femrat mund ti portretizosh ne ate menyre. Jo kujtdo jeta i ofron fushe me lule e sidomos femres (natyre e brishte, naive / pergjithsimi ) dikujt i behet malore , si nje gunge qe mban ne shpin gjat gjith kohes. E vetmja menyre qe gjen per te paguar qeran e muajit esht te fal trupin per para , dikush si e zonja , dikush si amatore. Dikujt si ka ecur ne ate pik te jetes te gjej nje njeri te kuptueshem , dhe ja...jeta te perplas deren ne ftyr , me shpatulla pas murit.

E dyta , ka shum meshkuj shqiptar qe jan martuar me prostituta ashtu sic ndodh rendom ne gjith boten, nuk ka perjashtime. Ke tutor sa te duash ,
Ke nga ata qe mbajn veten aristokrat sa te duash...

Personalisht kam njohur nje prostitute ne Tirane ishte dhe Tironce ehh. I lexohej qarte ai shikim ne sy (nuk e di nese e kam ket dhunti , ose nje moment naiviteti tek un) Nje shikim ku shkruhej pasqyrimi jetes se saj , me ato sy qe te tregonte se jeta sesht aq e leht...dhe bejm zgjedhje qe detyrohemi ti bejm .Po te them qe nk jan te gjitha te rendomta , mendoj se ai qe ka marr per grua nje till , ka gjetur diçka...

Por tjesh e bindur , esht me keq te jesh nje Rrugaçe se sa nje prostitut ne jete :).
 

Monique

With or Without u
Titulli: A do te dashuroheshit me nje prostitute ??Ju kujtohet ky film ?


ne nje moment te ketij filmi Gulia pyet ate shoqen e vet...me thuaj sa i ka ndodhur qe kalojne nga nje ane ne tjetren....?

e pasi u mendua ajo...dhe nuk gjeti nje te ngjashme tha- hirushja

jeta nuk eshte film ....
 

dangerous

* * * *
Titulli: A do te dashuroheshit me nje prostitute ??

ne nje moment te ketij filmi Gulia pyet ate shoqen e vet...me thuaj sa i ka ndodhur qe kalojne nga nje ane ne tjetren....?

e pasi u mendua ajo...dhe nuk gjeti nje te ngjashme tha- hirushja

jeta nuk eshte film ....

Pikerisht ., eshte realitet dhe me i bukur se filmi ...
 

VIP

V.I.P
Titulli: A do te dashuroheshit me nje prostitute ??

Tgjith kto meshkujt qe thojn jo, te till e marrin por me nje ndryshim te qepur.
Nese do te isha mashkull do martohesha pse jo,por te huajt e bejn dicka te till.Kurse Shqiptaret e kan keshtu duan goc te mir,e mbajn sa e mbajn e ne fund i thojn "meriton nje me tmir se un " e fejohen me ndonje vajz te ndonje mikesh se nenes se tyre.
Edhe rroft dashuria :'(
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Pse jo!?
Cdo njeri ka historine e ti,/saj.
Askush s'ka te drejte te gjykoje askend!
 

Lauri

Anunnak
Të dashurohesh. Nuk është deshirë, zgjidhje, vendim... Dashurohesh dhe kaq 🤷
Pyetja është pa vend 🙂
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Prostitut nuk e di, k-urvar jo. :p
 

Desa

Felix Culpa
S/M
Profesioni nuk të bën njeri, kështu që mbase dhe po 🤷🏼‍♀️
 
Top