• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

A do lejohet tubimi i Metës në 2 mars? Flet ministrja e Shëndetësisë

Une meten se shof dot me sy
di njeres qe u ben milionera ke lagja ime nga meta dhe lsi!
keta njeres qe i siguruan votat dikur lsi
shperndanin ushqime mjell lek
vetem per votat
per Pd spo flas se i kam me emer e mbiemer
kush organizoi protestat rruges elbasanit
keta tipat i njof me rrenje... pra nuk ja vlen asnjeri sepse te gjithe per lek dhe pushtet luftojne! askush nga ne sdo behet me mire nga kto levizje
shqiperise i duhet nje lider i ri!
 

Imp4cT

Not Serious Member
Ledian merre se po u mcefe ke ballkoni Ledias, jo gaz lotsjelles te hudhi Lleshi po dhe granate dore nuk te gjen gjo. lol
 

Darius

DENY IGNORANCE
@Moonlight ku humbe?!
Merre me qetesi se nuk te marrim me zor ne proteste. E rendesishme eshte qe kongresi i partise u mbyll me sukses, dhe neser ne mengjes, ministrja e shendetsise do te deklaroje te infektuarin e pare me coronavirus.
 
Top