• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

A do lejohet tubimi i Metës në 2 mars? Flet ministrja e Shëndetësisë

Vvetoni

Larguar
Kush proteston neser ne fakt e perkrah Ramen edhe per nje mandat ne zgjedhjet e reja. Nje koalicion per hire te se majtes duket ne horizont me nje PD te dermuar e qe nuk ka as interesimin per te rivalizuar Ramen.
 

Darius

DENY IGNORANCE
Kam dy jave duhet me shku diku e spo iki ,se spo gjej kohen
Do vikam te protestokam qe te vij @Darius ne pushtet e te me shtypi koken mua
Mazallah
Ti duhet te vish ne proteste per veten tende ne rradhe te pare, nje njeri qe proteston per mua eshte i gjalle. Se dyti, nuk eshte keq te kesh mik ne pushtet, ke shume lehtesira, psh mund te kapesh me shpulla nje polic, gje qe ti e ke shume deshire 🤣
 

Marla

Urbi et Orbi
Ti duhet te vish ne proteste per veten tende ne rradhe te pare, nje njeri qe proteston per mua eshte i gjalle. Se dyti, nuk eshte keq te kesh mik ne pushtet, ke shume lehtesira, psh mund te kapesh me shpulla nje polic, gje qe ti e ke shume deshire 🤣
Tani une jam oportunisti. Qe ju kam miq te gjitheve si tja bej? lol
 

Darius

DENY IGNORANCE
Ti neser hajde dhe te pres te pijme kafen dhe dore per dore, shkojme tek protesta. Sepse thuhet qe do te jete madheshtore, urojme mos te bjere shi se i prishen floket @Moonlight 🤣
 
Top