9 veshje të meshkujve që femrat nuk i durojnë dot

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Po ç'jane Louboutins para ketij...Louboutinet i vesh njehere dhe te dalin nga qejfi. Kurse kte sa me shume ta degjosh, aq me shume dashurohesh :p

hahahahahahahahahahahaah.

 

Daisy

Anëtar i Respektuar
Po ç'jane Louboutins para ketij...Louboutinet i vesh njehere dhe te dalin nga qejfi. Kurse kte sa me shume ta degjosh, aq me shume dashurohesh :p

Jo Nuk dashurohem me te degjuar:p
Meqe ra fjala Kam pare nje foto tenden ne nje teme ne forum, kishe nje pale sandale qe me pelqejne... per ato do ta falja Rikun lol
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
V.I.P
Jo Nuk dashurohem me te degjuar:p
Meqe ra fjala Kam pare nje foto tenden ne nje teme ne forum, kishe nje pale sandale qe me pelqejne... per ato do ta falja Rikun lol

Merri se ti kam fal ato sandalet...nderkohe une po imagjinoj veten time me Enrikiton, ai qe zgjohet prane meje mengjes per mengjes dhe me peshperit tek veshi: Buenos dيas mi princessa! lol lol
 
Redaktimi i fundit:

Daisy

Anëtar i Respektuar
Merri se ti kam fal ato sandalet...nderkohe une po imagjinoj veten time me Enrikiton, ai qe zgjodhet prane meje mengjes per mengjes dhe me peshperit tek veshi: Buenos dيas mi princessa! lol lol

Damn girl u and ur wild dreams :D
Mire mi posto sandalet:p

Naten e mire goca :)
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
V.I.P
Merri se ti kam fal ato sandalet...nderkohe une po imagjinoj veten time me Enrikiton, ai qe zgjohet prane meje mengjes per mengjes dhe me peshperit tek veshi: Buenos dيas mi princessa! lol lol

Vazhdoj te kem te njejtat fantazi....apo s'qeka tema e fantazive kjo lol lol
 
  • Haha
Reactions: NGU

Zana1

Braveheart
I dont see anything wrong with them .... thjeshte nuk i kane kombinuar sic duhet.

Shije shije kjo dynja.
 

TinkyPinky

🎈Stay wild moon child ❤️
Kto xhinkset tub te perthyera tek kavilja ma heqin petllen ?
???????

Mua jo.
O mdil para i veshur pa risvoltini ose mos mdil fare perpara se do e hash turive ?
 
Top