• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

9 muaj shtatezani ne 4 minuta.....Mrekulli!

Moonlight

Gone Girl!
Staf në FV.AL
Me poshte do te shihni ne 3D qe nga momenti i ngjizjes e deri ne lindjen e nje femije.

Sinqerisht teksa e pashe mendova ta ndaja me ju, thjesht me mrekulloi...dhe me beri te mendoj sa me fat jemi ne femrat :)

Dashuri e gjithe video....

 
Top