• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

8 sekrete per te qen e bukur!

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Pa egzagjerim ka qe ne gusht qe s"kam vene as make-up as rimel as buzekuq,dhe cuditrisht ndihem e fresket e bukur dhe mjaft origjinale ne bukurine time. :)
Kremin ok e perdor rregullisht se zbut lekuren dhe ushqen ate.
Se di se pse keto vitet e fundit jam bere nje partizane e pa shoqe e orgjinalitetit natyrore e asaj freskise brenda nesh qe ndihu e bukur se e tille je,ske nevoje per furca dhe sovatime.
 
Top