• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

6 raste në të cilat mund të vishni pantallona “cargo”

Arfenilla

Themelues i Forumit
Këtë sezon pantallonat ngjyrë të gjelbër janë shumë moderne, si edhe pantallonat me detaje të imta, si p.sh. xhepa dhe kopsa, andaj pantallonat e gjelbra posaçërisht ato të ngushta janë zgjedhje e shkëlqyeshme.

Pantallona të silit "Cargo" në shumë xhepa dhe rripa dekorues, këmisha të stilit klasik që do t'ju tregojnë linjat për mrekulli, mëngë të gjëra, bluza të stilit "Etno" dhe të mos harrojmë xhinsin me të gjithë gamën e ngjyrave që përmban që do t'ju shoqërojë në këtë stinë.

Ky stil, paraqet imazhin e një “udhëtareje moderne”, një femre të përgatitur për çdo eventualitet.

 

Nicktjeter

We're all gay with someone else's ass !
Titulli: 6 raste në të cilat mund të vishni pantallona “cargo”

Mua sme pelqejne..dikur me pelqenin i kisha fiksim tani jo.
 

Zana1

Braveheart
Titulli: 6 raste në të cilat mund të vishni pantallona “cargo”

mua me pelqejne ato te varurat, i kam 2 pale por thjeshte i veshi me kanotiere, ishin ne mode k'to para 2 vjetesh tani sikur jane zhdukur,
 
Titulli: 6 raste në të cilat mund të vishni pantallona “cargo”

te lezetshme, por me pelqen me shume t'i shoh veshur tek te tjerat, qe mbase i shkojne si veshje, sesa tek une.
nuk jane stili im
 

Didi

C'est la vie.
Staf në FV.AL
Titulli: 6 raste në të cilat mund të vishni pantallona “cargo”

Vetm modeli pare me pelqen meqe eshte xhinks dhe rri mire ne trup. Keto te tjerat jo..
 

Yellow Redhead

angels walk among us
Titulli: 6 raste në të cilat mund të vishni pantallona “cargo”

vetem nese shkoj per hipizem, ne te kundert...iuu no.
 
Top