• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

50 Vendet me Autentike ne Bote

alfonci

Veri investigatio
Albania

Battambang, Cambodia

Berkeley, California, USA

Bisbee, Arizona, USA

Carlisle Bay, Antigua

Causeway Coast, Northern Ireland

Collioure, Languedoc-Roussillon, France

Columbia River, Washington State, USA

Damascus, Syria

Deal, Kent

Dingle Peninsula, Ireland

Dungeness, Kent

Esfahan, Iran

French Island, Victoria, Australia

Gjirokastër, Albania

Greve, Italy

Hanoi, Vietnam

Hastings, East Sussex

Hinchinbrook Island, Queensland, Australia

Holderness Coast, Yorkshire

Imlil, Morocco

Koh Samui, Thailand

Leblon, Rio de Janeiro, Brazil

Leeds, West Yorks

Lewes, West Sussex

Lord Howe Island, South Pacific

Los Angeles, USA

Ludlow, Shrops

Mornington Peninsula, Victoria, Australia

Myella Farmstay, Queensland, Australia

Pantanal, Brazil

Paris, France

Pench Wildlife Sanctuary, Madhya Pradesh, India

Port Elizabeth, South Africa

Portmeirion, Wales

Ramsgate, Kent

Salcombe, Devon

Les Salines Royales, Arc-et-Senans, France

Salta, Argentina

Santiago, Cape Verde

Sidi Ifni, Morocco

Sils Maria, Engadine, Switzerland

Sossusvlei, Namibia

Torremolinos, Spain

Valldemossa, Mallorca

Venice, Italy

Vienna, Austria

Warsaw, Poland

Wigtownshire, Scotland

Zanzibar, Tanzania

*telegraph
 

Nostra_22

Anëtar i Nderuar
Titulli: 50 Vendet me Autentike ne Bote

Shqiperia, Gjirokastra ...

Shume bukur ! Gjirokastra ka vertete dicka te vecante !
 

ssokoll

Release Yourself
kush e i ka zgjedhur keta...apo jane mendime te tua?

e mire esht shqiperia...por mua nga kjo list me pelqen shume venediku ne itali
 
Last edited by a moderator:

alfonci

Veri investigatio
Last edited by a moderator:

xxl

IT Professional
Titulli: 50 Vendet me Autentike ne Bote

Jam shume krenar qe ne kete liste eshte Gjirokastra,nje nga qytetet e shtetit tim!!!!!!!
 
Top