• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

5 tipet e femrave që nuk durohen nga meshkujt

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL


Sipas studiuesve, pesë tipet e femrave që meshkujt nuk mund t’i durojnë janë ato që u pëlqejnë thashethemet, të fiksuarat pas dietave, femrat që vazhdimisht ankohen për familjen, ato që janë të varura nga puna e tyre dhe femrat që mendojnë se dinë gjithçka.

1 – Ato që përgojojnë

Femrat të cilat flasin negativisht për njerëzit e tjerë dhe i konsiderojnë të parëndësishëm, padyshim se do t’i refuzonte çdo mashkull. Kuptohet, që të gjithë flasim nganjëherë, por ndryshe është kur e bën këtë ndonjëherë dhe shumë ndryshe kur e bën këtë 24 orë në ditë, shtatë ditë në javë. Meshkujt nuk e kuptojnë pse femrat kanë nevojë për të folur për të tjerët, pasi ata ndjekin një logjikë të thjeshtë, ose ndërrojeni atë që ju pengon ose mos flisni më!

2 – E fiksuar pas dietave

Nëse fjalët tuaja më të shpeshta janë: “Nuk mund të pi birrë sepse ka 150 kalori” ose “Duhet të stërvitem çdo ditë”, atëherë meshkujt vështirë se do t’ju kuptojnë, ndërsa edhe më vështirë do të kenë nevojë për shoqërinë tuaj. Ata dëshirojnë femrat që dinë ‘t’i vënë frenat’, të relaksohen dhe ta shijojnë jetën.

3 – Femrat që vazhdimisht ankohen për familjen

Të rrallë janë ata që janë të bekuar me familje ‘të përsosur’, ndërsa nëse nuk jeni në këtë grup, atëherë mos i skandalizoni gjërat. Nëse nuk keni asgjë të bukur për të thënë, është më mirë të heshtni.

4 – Të varura nga puna

Ju pëlqen puna juaj? Shumë mirë për ju, por nuk keni nevojë që të tjerëve t’ua mbushni kokën në lidhje me prezantimin që e keni bërë aq bukur, kolegët, shefin… sepse do ta bëni të qartë se nuk keni asnjë temë tjetër për të folur.

5 – Mendojnë se dinë gjithçka

Disa femra mendojnë se dinë gjithçka dhe sillen sikurse ndonjë trup këshillues. Kanë ndjenjën se duhet të dëgjojnë problemet e të gjithëve rreth tyre dhe t’u gjejnë zgjidhje të përshtatshme. Mbani mend, askush nuk dëshiron të krijojë lidhje me “nënën” e tij!
B;fretima


Do doja mendime nga meshkujt,,jane te verteta perfundimet me siper apo jo..???

Pres pergjigje nga femrat,,u duken padrejtesi,,..dhe egoiste keto mendime nga ana e meshkujve,,.!!.??

 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Pe: 5 tipet e femrave që nuk durohen nga meshkujt

Kto femra as une qe jam goce si duroj dot, jo mo cunat:p lol
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Titulli: 5 tipet e femrave që nuk durohen nga meshkujt

Po ato femrat nevrike, qe sikur jane me zakone 31 dite, qe jane thartuqe e ulerasin vend e pa vend, i duroni?~!
 

Indola

Adiafori otan prepei
Pe: 5 tipet e femrave që nuk durohen nga meshkujt

Njoh nje te tille,ajo ka tre pika nga keto te mesipermet 1,3 dhe 5. Vallai nuk duhohet hic, burri i saj punon 2-3 pune tani i ben sepse eshte puntor apo sepse se duron dot, se di :p

Pres pergjigje nga femrat,,u duken padrejtesi,,..dhe egoiste keto mendime nga ana e meshkujve,,.!!.??

Nuk jane hic,sic thote dhe Soulmind keto si durojme dot ne, jo me meshkujt...
 

bella

Anëtar i Nderuar
Titulli: 5 tipet e femrave që nuk durohen nga meshkujt

Patjeter do jemi si na doni ju :qeshje:!!!! mire qe kemi meshkujt kaq te heshtur....kaq qe nuk han si derrat......kaq gojmjalt.......me kaq pak ego......o lum si ne qe kemi meshkuj me kaq shume ndjenje thjeshtesie :p


Me duket se mendojn e nuk shikojn pertej hundes se tyre keta meshkujt :p....Megjithate cdo njeri vlereson dhe pelqen ate tip qe i pershtat.............Megjithate ne dashuri cdo gje eshte e kalueshme, nuk mendoj se vleresohet nga keto tipare nje person qe do.
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: 5 tipet e femrave që nuk durohen nga meshkujt

Shih, kush e ka mizen pas veshi, flet thote populli :lol: :p
 

Hartini

Antarë i Respektuar
Titulli: 5 tipet e femrave që nuk durohen nga meshkujt

Tipin e pare dhe te pestin nuk i duroj une , te tjeret me ndryshe .
Sidimos nje femer qe din gjithçka papapapa veshtire te durohet .
 

Hartini

Antarë i Respektuar
Titulli: 5 tipet e femrave që nuk durohen nga meshkujt

Kur din gjithçka vertet ose din shume me mire me thene eshte vertet avantazh , por puna eshte qe mendojne qe dine gjithçka .
 

BeniT

Donatorë
Titulli: 5 tipet e femrave që nuk durohen nga meshkujt

Po pse a ka femra qe durohen ?
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: 5 tipet e femrave që nuk durohen nga meshkujt

Pse ka meshkuj qe duan nje femer??...Meshkujt edhe ta kene ne krah sic e duan vete,pas 5 min po kaloj nje femer tjeter nderrojne mendje,e duan ate ne krah si ajo qe kaloi...Pa llogarit keta pjeset e karakterit,te gjithe i duan te thjeshta ama kur kalon afer tyre nje ma tualet mendojne : Mashkull ishte kjo qe kaloi??...Te gjithe i duan te heshtura ose serioze ama ne takim nuk vleresojne ate gje por thone : E kishte harruar gojen ne shtepi goca...

Mir qe nuk eshte ne dore te meshkujve ''programimi'' apo formimi i femres...
 

diku diku

Anëtar i Respektuar
Pe: 5 tipet e femrave që nuk durohen nga meshkujt

Ok, mi kaloni mua keto femra se e di une se cfare do beja me to ......
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Pe: 5 tipet e femrave që nuk durohen nga meshkujt

70% e meshkujve Shqiptar duan nje " PULE..",,per nuse,..te rrij si ti thote ai..te flas kur ti thote ai...te beje punet,,mos te degjohet...
Dhe mbi te gjitha pronto perpara lartemadheris se tij..te qenuriT "BURR"..LOL..
E ne fakte se kane keq si koncept,,:p...BURRI ESHTE BURRE..:p:p.,,LOL...
 

Love

βeℓℓe â๓e
Pe: 5 tipet e femrave që nuk durohen nga meshkujt

Hall te punosh e hall mos te pushon, se del e padurueshme per meshkujt.. Eh medet.. :p
 

diku diku

Anëtar i Respektuar
Pe: 5 tipet e femrave që nuk durohen nga meshkujt

Hall te punosh e hall mos te pushon, se del e padurueshme per meshkujt.. Eh medet.. :p

pergjithesisht femrat nuk durohen ahahah

do ti edukoja me forma arkaike....ahahah

hall mos te pushon?
 

sensuu

sweet
Titulli: 5 tipet e femrave që nuk durohen nga meshkujt

edhe ca tipe femrash durojne meshkujt...qe ta dime te pakten...
 

diku diku

Anëtar i Respektuar
Pe: 5 tipet e femrave që nuk durohen nga meshkujt

pergjithesisht femrat nuk durohen ahahah

do ti edukoja me forma arkaike....ahahah

hall mos te pushon?

aman Love na ndrico pak se une jam akoma me keto format arkaike se jane me te efekteshmet :predru::byca:
 

AjSi

...
Titulli: 5 tipet e femrave që nuk durohen nga meshkujt

Ej po ca tipe doni ju meshkuj te dashur? qe te pergatitemi edhe te jemi fiks sic i doni ju ;)
 

Elushe

Vogëlushe
Titulli: 5 tipet e femrave që nuk durohen nga meshkujt

Per ato qe kane ankesa, ekziston dhe opsioni i martesave me gjini te njejte ;)

Ah po, dhe diçka, secila nga ne, ne nje kohe apo tjeter ka bere diçka qe i perket secilit prej atyre grupeve, qofshin thashethemet, qofte te flasesh per dieten, apo nje kushurire qe se duron dot, a nje sukses qe kishe ne pune...ne ç'bote jetoni ju qe s'i duroni??
 

alberto

Waiting for...
Titulli: 5 tipet e femrave që nuk durohen nga meshkujt

Mua me bejne nervoz tipi i femrave te cilat i kane fiksim gjerat te cilat i bejne vajzat tjera vetem sa per menduar te tjeret qe eshte "in" e jo gjerat qe ajo ka nevoje.
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: 5 tipet e femrave që nuk durohen nga meshkujt

Keshtu ankoheni te gjithe po ama tek ato qe ankoheni perfundoni,sikur ju terheqin me shume:p
 

MasteR

I'm offline
Pe: 5 tipet e femrave që nuk durohen nga meshkujt

Ska kuptim jeta pa to edhe pse ta sjellin ne maj te hundes :p
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: 5 tipet e femrave që nuk durohen nga meshkujt

Ska kuptim jeta pa to edhe pse ta sjellin ne maj te hundes :p


Ne juve apo ju neve??...Eh thoni plakat dikur : Mashkulli neper shpi si qimja(floku),ne goje:)
 

MasteR

I'm offline
Pe: 5 tipet e femrave që nuk durohen nga meshkujt

Ska kuptim jeta pa ju pra....eu si duket ke ndegjuar ate fjalen qe te vjetrit mos i ndegjo .... po tjerat ndegjoja...dhe ti ke mesu shume nga plakat :p
 

Endrra

VIP
Pe: 5 tipet e femrave që nuk durohen nga meshkujt

Te mos doni keto qe u perfolen me siper...

I bije te mos jeni hetero fare :p:p
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: 5 tipet e femrave që nuk durohen nga meshkujt

Ska kuptim jeta pa ju pra....eu si duket ke ndegjuar ate fjalen qe te vjetrit mos i ndegjo .... po tjerat ndegjoja...dhe ti ke mesu shume nga plakat :p

Do plakemi dhe ne dikur:p

Ah per temen,gjithmone kur thone se marr ashtu,se marr keshtu,perfundojne ta marrin...Ndaj juve qe sju pelqejne mendjemedhate,mendje madhe do e merrni,juve qe sju pelqejne llafazanet,me llafazane do perfundoni...Si nuk doli nje tru i zgjuar te thote : Do e marr ate qe do ma doje zemra,me te mirat me te keqijat ska gje...
 

MasteR

I'm offline
Pe: 5 tipet e femrave që nuk durohen nga meshkujt

Une di qe meshkujt e shkathet marin femra te urta dhe femrat e shkatheta marin cuna te urte :p
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Pe: 5 tipet e femrave që nuk durohen nga meshkujt

Une nga ana ime nuk duroj dot femren qe vazhdimisht perdor fjalor mashkulli.
 

Jetmira

Antarë i Respektuar
Titulli: 5 tipet e femrave që nuk durohen nga meshkujt

:p Po pra po, na marrshin tligat(skemi tliga ne fakt) ne jemi engjej
 

Moonlight

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: 5 tipet e femrave që nuk durohen nga meshkujt

tek asnjera nuk futem...kshuqe qekam e pelqyeshme nga meshkujt lol
 

Zana1

Braveheart
Titulli: 5 tipet e femrave që nuk durohen nga meshkujt

Ndersa 5 tipet e femrave, qe durohen/adhurohen nga meshkujt.

1- Te jete memece
2- Te jete shurdhe
3- Te punoje si kafshe persa i perket ambientit shtepijak - brenda & jashte.
4- Ta kete shkollen, por te mos dije asgje
5- Ti bindet mashkullit
 
Private conversations
Help Users
    Top