49-vjeçarja Xhenifer Lopez me veshjen “pelerinë”

Delirium

No description ...
koka-27.jpg

49 vjeçarja Xhenifer Lopez mahniti publikun me një fustan “pelerinë” Valentino Haute Couture, pa asgjë tjetër në trup – përveç diamanteve.

Fotoja u shfaq në kopertinën e “Instyle”, ku Lopez thotë në një intervistë se imazhi i trupit të saj ka ndihmuar që të pranohen më shumë format e mbushura.

Pavarësisht stilit të sofistikuar, Lopez këmbëngul se ajo është ende njeri i thjeshtë, apo “Jenny from the block”.

“Edhe sot vazhdoj të mbaj vathë me rrathë të mëdhenj dhe stoli floriri. Më pëlqen ta përziej madhështinë e stolive me stilin e lagjeve të thjeshta”, thotë ajo.

1-70.jpg

4-57.jpg
 

kitrra 123

plak gjufurrak
V.I.P
Jeniferka ta ba dimnin vere ?
 

Violetta

>> KS- AL. etnike <<
femer e cmendur..….

do shkoje ne "parajsë" kjo.... hahaha
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
wowww ngelet nje femer shume e bukur dhe sensuale.
 

Violetta

>> KS- AL. etnike <<
ahahaha…. zhveshja nuk e ka ber askend njeri…. perndryshe kafshet do jan me te bukurat…..
 

Delirium

No description ...
femer e cmendur..….

do shkoje ne "parajsë" kjo.... hahaha

Te gjithe vdesim nje dite Vjollca :p

Kjo e shijon jeten ne max ..edhe te dashurin e ka diku tek 25 vjec ..USD ka me shumice ....kujt po i intereson nese shkon ne ferr apo ne parajse :D :D
 
F

Frank

Ahhh sikur te gjitha 49-vjeçaret dhe jo vetem te ishin kshu si kjo. lol
 

Zana1

Braveheart
Stunning .... but i never kind of liked her music.
 
Top