• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

42-vjeçarja lidhet me shokun e djalit: Nuk e di pse na paragjykojnë, jemi thjeshtë të dashuruar

Hera

Βιβλίο φάγος
42-vjeçarja lidhet me shokun e djalit: Nuk e di pse na paragjykojnë, jemi thjeshtë të dashuruar

Një grua në Britaninë e Madhe ka zbuluar se si ra në dashuri me shokun më të mirë të djalit të saj, i cili është 22 vite më i ri.

Dawn Northey, 42 vjeçe, nga nga Wolverhampton në West Midlands, të Britanisë, është shprehur që në momentin e parë që është njohur me Takharin, shokun e djalit të saj, është dashuruar me të.
Djali i Dawn, Callum Northey, 18 vjeç dhe Takhari, kishin tre vite që ishin të njohur me anë të lojërave online dhe kishin vendosur të takoheshin. Shtatë muaj më vonë nga takimi i parë i dy miqve të rinj, Callum vendosi që ta ftonte shokun e ri në shtëpi. Por që nga ajo ditë Dawn dhe Takhari përfunduan duke u puthur së bashku dhe tashmë kanë krijuar një marrëdhënie dashurie. Gruaja, shprehet se i biri është i lumtur për këtë lidhje, ndërsa për sa i përket të tjerëve kanë pasur kritikat dhe paragjykimet e tyre.
“Kur takova për herë të parë Takharin, nuk mund ta besoja që ishte aq i ri dhe shumë tërheqës. Për fat të mirë dhe ai fantazoi diçka me mua sikurse edhe unë, e kështu përfunduam duke u dashuruar së bashku. Shumë njerëz e paragjykojnë marrëdhënien tonë, por ne thjesht i injorojmë ato”, u shpreh gruaja.
Gruaja gjatë kësaj kohe që kishte krijuar një marrëdhënie paralele me Takharin, pasi ishte ende e martuar me babain e Callum, me të cilin u nda përfundimisht disa kohë më parë.
“Sa herë që lëviznim me duar të shtrënguara në rrugë së bashku me Takharin, njerëzit na vështronin çuditshëm. Më kujtohet një ditë që Takahri plagosi gjurin e tij dhe na duhej të shkonim në spital. Infermierja më tha që duhet ta kontrolloj dhe mjekoj herë pas herë gjurin e djalit. Megjithëse u ndjeva shumë në siklet unë i thashë asaj se jam e dashura e tij dhe jo nëna. Ajo kërkoi falje dhe kishte menduar se është e ëma, pasi dukesha disi e vjetër”, u shpreh 42 vjeçarja.
Megjithëse djali i Dawn, ka dhënë bekimin e tij për këtë lidhje, nuk mund të thuhet e njëjta gjë për mamanë e Takharit, e cila nuk është dakord me këtë bashkim.
“Edhe pse mamaja e Takharit ende nuk e ka dhënë bekimin e saj, ne me të vërtetë shpresojmë që të na kuptojë dhe të na pranojë një ditë. Nuk shoh arsye që njerëzit të gjykojnë marrëdhënien tonë, kur ne jemi thjesht kaq të lumtur dhe të dashuruar. Madje shumicën e kohës harrojmë që kemi një hendek moshe relativisht të lartë”, përfundoi gruaja.
Top Chanel
 

Ivy

IMPOSSIBLE??? The word itself says “I’M POSSIBLE “
Po shumica juaj kini thene qe dashuria snjeh moshe.Pse habitemi tash😝
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Po lereni Britanine, se kta jane bote tjeter. Gjithsesi shum emer interesant paska ky 22-vjecari.
 
  • Haha
Reactions: Ivy

Katil

Antarë i Respektuar
42-vjeçarja lidhet me shokun e djalit: Nuk e di pse na paragjykojnë, jemi thjeshtë të dashuruar

Një grua në Britaninë e Madhe ka zbuluar se si ra në dashuri me shokun më të mirë të djalit të saj, i cili është 22 vite më i ri.

Dawn Northey, 42 vjeçe, nga nga Wolverhampton në West Midlands, të Britanisë, është shprehur që në momentin e parë që është njohur me Takharin, shokun e djalit të saj, është dashuruar me të.
Djali i Dawn, Callum Northey, 18 vjeç dhe Takhari, kishin tre vite që ishin të njohur me anë të lojërave online dhe kishin vendosur të takoheshin. Shtatë muaj më vonë nga takimi i parë i dy miqve të rinj, Callum vendosi që ta ftonte shokun e ri në shtëpi. Por që nga ajo ditë Dawn dhe Takhari përfunduan duke u puthur së bashku dhe tashmë kanë krijuar një marrëdhënie dashurie. Gruaja, shprehet se i biri është i lumtur për këtë lidhje, ndërsa për sa i përket të tjerëve kanë pasur kritikat dhe paragjykimet e tyre.
“Kur takova për herë të parë Takharin, nuk mund ta besoja që ishte aq i ri dhe shumë tërheqës. Për fat të mirë dhe ai fantazoi diçka me mua sikurse edhe unë, e kështu përfunduam duke u dashuruar së bashku. Shumë njerëz e paragjykojnë marrëdhënien tonë, por ne thjesht i injorojmë ato”, u shpreh gruaja.
Gruaja gjatë kësaj kohe që kishte krijuar një marrëdhënie paralele me Takharin, pasi ishte ende e martuar me babain e Callum, me të cilin u nda përfundimisht disa kohë më parë.
“Sa herë që lëviznim me duar të shtrënguara në rrugë së bashku me Takharin, njerëzit na vështronin çuditshëm. Më kujtohet një ditë që Takahri plagosi gjurin e tij dhe na duhej të shkonim në spital. Infermierja më tha që duhet ta kontrolloj dhe mjekoj herë pas herë gjurin e djalit. Megjithëse u ndjeva shumë në siklet unë i thashë asaj se jam e dashura e tij dhe jo nëna. Ajo kërkoi falje dhe kishte menduar se është e ëma, pasi dukesha disi e vjetër”, u shpreh 42 vjeçarja.
Megjithëse djali i Dawn, ka dhënë bekimin e tij për këtë lidhje, nuk mund të thuhet e njëjta gjë për mamanë e Takharit, e cila nuk është dakord me këtë bashkim.
“Edhe pse mamaja e Takharit ende nuk e ka dhënë bekimin e saj, ne me të vërtetë shpresojmë që të na kuptojë dhe të na pranojë një ditë. Nuk shoh arsye që njerëzit të gjykojnë marrëdhënien tonë, kur ne jemi thjesht kaq të lumtur dhe të dashuruar. Madje shumicën e kohës harrojmë që kemi një hendek moshe relativisht të lartë”, përfundoi gruaja.
Top Chanel
Qeka shum çift i shtirshëm.
 
Top