• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

“365 hijet e dashurisë”, i propozon të dashurës çdo ditë të vitit


Vetëm një propozim nuk i mjaftonte, kështu vendosi që t’i propozonte të dashurës së tij 365 herë.
Djali në fjalë filmoi veten duke pyetur të dashurën nëse donte të martohej me të, çdo ditë përgjatë një viti, duke ngrënë, duke larë dhëmbët, duke punuar , me nga një skenar të ri çdo ditë.
Një vit më vonë, në ditëlindjen e të dashurës së tij, Dean Smith nga Arizona, ishte i sigurtë se dëshironte ta shpenzonte jetën e tij me Jennifer, por nuk e kishte me nxitim që t’ja tregonte këtë gjë asaj.
Kështu që çdo ditë në një tabelë të vogël të bardhë ai i propozonte për martesë duke realizuar një video.
ora news
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: “365 hijet e dashurisë”, i propozon të dashurës çdo ditë të vitit

:)) Dashuria megjithe se i vit rrejsht me duket dicka e lodhshme te merresh me dicka te tille, ahhahahaha.
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: “365 hijet e dashurisë”, i propozon të dashurës çdo ditë të vitit

Debili qe nuk ka pas guxim te ia thote ne sy, ben video 365 dite te vitit. Nuk me duket aspak i menqur si veprim dhe aspak romantik...prekudrazi shume e merzitshme...
 

Monique

../\../\...................................
Staf në FV.AL
Titulli: “365 hijet e dashurisë”, i propozon të dashurës çdo ditë të vitit

di dhia c'eshte tagjia lol

bukur me pelqen si ide ....se te vjen dashuria mu si tufe lule

por nje gje kerkova dhe se gjeta....ktu pse hynin "hijet" ...gjithanej mania Hije

Ditet ditet e dashurise ...ja kshu posi
 

cent

...Lontano
Titulli: “365 hijet e dashurisë”, i propozon të dashurës çdo ditë të vitit

e paska ne terezi ky, spaska pune tjeter :D
 

Monique

../\../\...................................
Staf në FV.AL
Titulli: “365 hijet e dashurisë”, i propozon të dashurës çdo ditë të vitit

e paska ne terezi ky, spaska pune tjeter :D
e ku ka me bukur se cdo dite te gjesh nje minute kohe per ate qe te do shpirti??? ju myti puna e hallet e medhaja ju

pordh syfyri keni lol
 

cent

...Lontano
Titulli: “365 hijet e dashurisë”, i propozon të dashurës çdo ditë të vitit

e ku ka me bukur se cdo dite te gjesh nje minute kohe per ate qe te do shpirti??? ju myti puna e hallet e medhaja ju

pordh syfyri keni lol
1 minute the.? ter naten sjam me ate qe dua :p
Kemi dhe pune ne moj cupeeeee, do rrogen nusja fund muaji zdo te keqen tu befsha ter diten :p
 

Monique

../\../\...................................
Staf në FV.AL
Titulli: “365 hijet e dashurisë”, i propozon të dashurës çdo ditë të vitit

Cento ai ja beri para se ta kishte ne krevat....pastaj ai ka bere nje gjest shume domethenes....por nuk po kerko kush ta beni e ju, se ju jeni cuna shqiptar me dy pale kobure nder shale lol

Edhe meqe jemi ktu...kaq materialiste e paske grune more??? ik e puno vete thuj lol
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: “365 hijet e dashurisë”, i propozon të dashurës çdo ditë të vitit

Nuk eshte puna e mungeses se nje minuti, apo edhe 10 minuta...por a nuk eshte montoni ti propozosh 365 here...se kap dot kete budallallek
 

Monique

../\../\...................................
Staf në FV.AL
Titulli: “365 hijet e dashurisë”, i propozon të dashurës çdo ditë të vitit

se se kap ti nuk vje fundi botes jo....aman o yllke se sdua te hap bisede me ty...po ti nuk pusho 365 dite te vitit tu i shkrujt gjihkujt

kaq inat e paske grune me???
 

cent

...Lontano
Titulli: “365 hijet e dashurisë”, i propozon të dashurës çdo ditë të vitit

Cento ai ja beri para se ta kishte ne krevat....pastaj ai ka bere nje gjest shume domethenes....por nuk po kerko kush ta beni e ju, se ju jeni cuna shqiptar me dy pale kobure nder shale lol

Edhe meqe jemi ktu...kaq materialiste e paske grune more??? ik e puno vete thuj lol
hahahaha ku ka femra jomaterialiste sot moj Monique. Shyqyr qe punojm te dy thuaj se do kisha vdek beqar me kete kohe sot. Dhe kush thot qe femra zdo lek, 1 femer tjeter si Monique :p
Ska te bej tamam tamam materialiste, por dhe un te isha femer zdo merrja 1 djal qe ha fara gjith diten lulishteve :p
 

Monique

../\../\...................................
Staf në FV.AL
Titulli: “365 hijet e dashurisë”, i propozon të dashurës çdo ditë të vitit

po bile po si boni kaush ia derdh

ca thua a derman

une nuk jam materialiste ne kuptimin qe sia kerkoj rrogen askujt , me del e me mjafton imja....
me mire te jem e pavarur sesa te vij nje dite e te me thote - o shtremse hec ktu se te kom ble ket e ate ...apo akoma me keq , te merr tilifonin, makinen, edhe breket kur te kete kohe sepse cdo gje e ke te tijen lol

meqe kape ekstremin e farave
 

Devil

Anëtar i Nderuar
Titulli: “365 hijet e dashurisë”, i propozon të dashurës çdo ditë të vitit

Po mire un haj fara gjith diten dhe me dun te gjitha :p
Si shpjegohet kjo? lol
 

princesha

Warrior Princess
Titulli: “365 hijet e dashurisë”, i propozon të dashurës çdo ditë të vitit

sincerisht...
eshte deshira e cdo vajze qe dikush te bej dic te tille per te..
por per fat te keq te rralle jane ato qe bejn dicka kaq te bukur per personin qe dashurojn....
dhe eshte kaq e pakuptimt per meshkujt,saq u duket bile edhe palidhje, ose humbje kohe....
 
Last edited:

cent

...Lontano
Titulli: “365 hijet e dashurisë”, i propozon të dashurës çdo ditë të vitit

po bile po si boni kaush ia derdh

ca thua a derman

une nuk jam materialiste ne kuptimin qe sia kerkoj rrogen askujt , me del e me mjafton imja....
me mire te jem e pavarur sesa te vij nje dite e te me thote - o shtremse hec ktu se te kom ble ket e ate ...apo akoma me keq , te merr tilifonin, makinen, edhe breket kur te kete kohe sepse cdo gje e ke te tijen lol

meqe kape ekstremin e farave
Sme kuptove o Monique po nejse :)
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: “365 hijet e dashurisë”, i propozon të dashurës çdo ditë të vitit

se se kap ti nuk vje fundi botes jo....aman o yllke se sdua te hap bisede me ty...po ti nuk pusho 365 dite te vitit tu i shkrujt gjihkujt

kaq inat e paske grune me???

patjeter qe e kam shume inat...dhe meqe ti me mban evidencen, me trego tarifen te te paguaj se paku, se te shkoi mundi huq pa marr asnje lek!
 

Monique

../\../\...................................
Staf në FV.AL
Titulli: “365 hijet e dashurisë”, i propozon të dashurës çdo ditë të vitit

Po mire un haj fara gjith diten dhe me dun te gjitha :p
Si shpjegohet kjo? lol
gjynof i ziu ti....tashi vetem lulishtja te mungo lol
 

Monique

../\../\...................................
Staf në FV.AL
Titulli: “365 hijet e dashurisë”, i propozon të dashurës çdo ditë të vitit

patjeter qe e kam shume inat...dhe meqe ti me mban evidencen, me trego tarifen te te paguaj se paku, se te shkoi mundi huq pa marr asnje lek!
e mire boll tani...behemi shok???
 

Monique

../\../\...................................
Staf në FV.AL
Titulli: “365 hijet e dashurisë”, i propozon të dashurës çdo ditë të vitit

hahahahahahahhahhah ok...

ne fakt une do e doja nje mashkull te tille. Nese do kish dicka qe do thyente ngurtesine time do ishte pikerisht kjo...e kunderta ime !
une akull ,ky diell ....hajde perfeksion
 

Devil

Anëtar i Nderuar
Titulli: “365 hijet e dashurisë”, i propozon të dashurës çdo ditë të vitit

hahahahahahahhahhah ok...

ne fakt une do e doja nje mashkull te tille. Nese do kish dicka qe do thyente ngurtesine time do ishte pikerisht kjo...e kunderta ime !
une akull ,ky diell ....hajde perfeksion
Po pra sidomos kur eshte edhe akull edhe diell :p
Monique ato farat te japin kohe per kto gjona :p te punosh i bje te ngordhesh lol
 

Monique

../\../\...................................
Staf në FV.AL
Titulli: “365 hijet e dashurisë”, i propozon të dashurës çdo ditë të vitit

Ktu tregohet zotesia dhe rendesia....kur gjen kohen per ate qe vlen.
po nuk them kot une qe meshkujt tane kane probleme sedre ...:p
 

Fly

Larguar
Titulli: “365 hijet e dashurisë”, i propozon të dashurës çdo ditë të vitit

Si i thone nje fjale... sipas vendit dhe kuvendi
 
Titulli: “365 hijet e dashurisë”, i propozon të dashurës çdo ditë të vitit

Ka lezet pake romanticitet, pak sodisfaksion
ne mos pjerdh po liron....
femrat e sotme jane ti fusesh gishtat ne sy!
nuk meritojn as ti kthesh pergjigje, jo me ti propozosh
 

sensuu

sweet
Titulli: “365 hijet e dashurisë”, i propozon të dashurës çdo ditë të vitit

Te trashegohen
 

Gerti2

Donatorë
Titulli: “365 hijet e dashurisë”, i propozon të dashurës çdo ditë të vitit

Gje e bukur kjo qe ka bo ky .... gje qe e cila mund ti kushtoje shume ne te ardhmen.
 

Quku

Marakli Krapit
Titulli: “365 hijet e dashurisë”, i propozon të dashurës çdo ditë të vitit

Grat kshi budallejsh dojn :p
 

Monique

../\../\...................................
Staf në FV.AL
Titulli: “365 hijet e dashurisë”, i propozon të dashurës çdo ditë të vitit

Grat kshi budallejsh dojn :p
Prandaj duhet te ndryshosh Quk...qe mos rrish me gjate vetem :p
 

Quku

Marakli Krapit
Titulli: “365 hijet e dashurisë”, i propozon të dashurës çdo ditë të vitit

Prandaj duhet te ndryshosh Quk...qe mos rrish me gjate vetem :p
Pasha idealin e partis nji femer qe don kyt tip mashkullit as ne lagje se du :p
 
Top