• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

3-shja per PC!

Alchohole

Moderator!
-Ketu do i postoj nga 3 programe,web faqe etj qe menoj qe jon mat mirat per PC.Kjo osht sipas mendimit tam,as kerku se kum marr as san po viq sipas mendimit tam.Shpresoj tju bejne pune.

1)3-shja per Anti-Virus
-AVG :Download AVG Free Edition 8.5.409 - FileHippo.com
-Kaspersky :Download Kaspersky Anti-Virus 8.0.0.506 - FileHippo.com
-Norton :Download Norton AntiVirus 2009 16.5.0.134 - FileHippo.com

2)3-shja per Audio dhe Video
-Divx :Download DivX Play 7.2.0.19 - FileHippo.com
-Real Player :Download RealPlayer 11.0.0.674 - FileHippo.com
-Windows Media Player :Download Windows Media Player 11 - FileHippo.com

3)3-shja per Anti-SpyWare
-Ad-aware :Download Ad-Aware 2009 8.0.7.0 - FileHippo.com
-AVG Anti-Spyware :Download AVG Anti-Spyware 7.5.1.43 - FileHippo.com
-A-Squared :Download a-squared Free 4.5.0.11 - FileHippo.com

4)3-shja per Sharing File
-LimeWire :Download LimeWire Basic 5.3.0 Beta - FileHippo.com
-uTorrent :Download uTorrent 1.8.4 Build 16286 - FileHippo.com
-Vuze :Download Vuze 4.2.0.8 - FileHippo.com

5)3-shja per CD-DVD Tool
-Deamon Tool :Download DAEMON Tools Lite 4.30.4 - FileHippo.com
-Nero :Download Nero Burning Rom 9.4.13.2b - FileHippo.com
-ImgBurn :Download ImgBurn 2.5.0.0 - FileHippo.com

6)3-shja per Desktop
-Yahoo Widget :Download Yahoo! Widget Engine 4.5.2 - FileHippo.com
-Object Dock :Download ObjectDock 1.9 - FileHippo.com
-Rocket Dock :Download RocketDock 1.3.5 - FileHippo.com

7)3-shja per Cleaning (Pastrim)
-Ccleaner :Download CCleaner 2.23.993 - FileHippo.com
-Defraggler :Download Defraggler 1.13.155 - FileHippo.com
-Tweak UI :Download Tweak UI 2.1 - FileHippo.com

8)3-shja per Image (foto)
-AcdSee :Download ACDSee 11.0.113 - FileHippo.com
-Farstone: Download FastStone Image Viewer 3.9 - FileHippo.com
-Paint.net :Download Paint.NET 3.36 - FileHippo.com

9)3-shja per Torrenta
-Mininova :Mininova : The ultimate BitTorrent source!
-The Pirate Bay :Download music, movies, games, software! The Pirate Bay - The world's largest BitTorrent tracker
-Torrent Box :TorrentBox.com - Torrent Listings

10)3-shja per Web Faqe per Programe:
-DownloadFree software downloads and software reviews - CNET Download.com
-FileHippo :FileHippo.com - Download Free Software
-Free software download,Over 100000 software free downloads

11)3-shja per Lojera
-Counter Strike Cs :Counter Strike - Source Online : Games > Windows - Mininova
-Age Of Empires III :Age of Empires III+2 Expansions+Cracks & Serials : Games > Windows - Mininova
-Rogue Spear :Tom Clancy´s Rainbow 6; Rogue Spear [Bloody Baron] : Games > Windows - Mininova

12)3-shja per Windowsa
-Windows 7 :Windows 7 AIRTM ITA e ING By Aereonautico Costante M. : Software > Windows - Other - Mininova
-Windows Vista (SP2):Windows Vista Service Pack 2 [All Language] X86 - X64 Standalone DVD ISO : Software > Windows - CD/DVD Tools - Mininova
-Windows xp :Windows XP Home SP2 [OEM Edition] by TUSHAR : Software > Windows - Other - Mininova

-Qka kini naj pyetje mund ta boni ,muj mju jap informacione per qka doni :).Respect!
 

Halis

Anëtar i ri
po pse te gjitha programet i ke marr tek kjo www.filehippo.com.....mua sme pelqen hic vllai kjo faqe......i ka trial gjysmen e programeve......ke faqe te tjera ku mundesh me i marr te gjitha programet free dhe te plota......:)...;)
 

Alchohole

Moderator!
po pse te gjitha programet i ke marr tek kjo www.filehippo.com.....mua sme pelqen hic vllai kjo faqe......i ka trial gjysmen e programeve......ke faqe te tjera ku mundesh me i marr te gjitha programet free dhe te plota......:)...;)

Halis,
I kom marr pi ktuhit se une kur jom pergut i marr ktu e sa per FULL i marr neper torrenta.Per torrenta ktu do vet nuk dijin mi marr kshtuqe duhet edhe per ta mi lon ;).
 

Halis

Anëtar i ri
aha....tani e kuptova ti ke dashur vetem sa te tregosh listen e programeve me te mira....pra treshet me te mira......un mendova se i kishe nxjerr programet edhe full pra gati per tu marr qe nga keto linket ktu.......;)
 

Alchohole

Moderator!
aha....tani e kuptova ti ke dashur vetem sa te tregosh listen e programeve me te mira....pra treshet me te mira......un mendova se i kishe nxjerr programet edhe full pra gati per tu marr qe nga keto linket ktu.......;)

Ashtu eshte.Kam nxjerr 3 programet,web faqet etj nga secila lami qe sipas meje jane me te mirat.Gjithashtu kam mundesuar edhe programet se ku mund ti shkakrojne edhe pse disa jane Trial.Nese dalin te kenaqur me pas mund ta marrin FULL.
Kete gje kam mundur ta shpreh edhe me torrenta ku gati krejt i ki full me keygena e me seriala por e morra parasysh se shumica ktu nuk marrin sene me torrenta.Per kit pun e qita me filehippo.com
Kalofsh bukur ;).
 
Private conversations
Help Users
    Top