3 shenjat që këtë muaj do t`i japin fund lidhjes toksike

DeliriumMind

All I need is Pink 🍨
Sezoni i Luanit që nis në 22 korrik do të sjellë fundin e marrëdhënieve toksike për tre shenja.

Demi-Tërhiqeni gjithmonë nga njerëzit e rrezikshëm. Përfundoni duke vuajtur, por ç`rëndësi ka? Keni duruar deri tani, por jo më. Do gjeni guximin t`i jepni fund një lidhjeje të tillë. Kjo ndarje do të hapë rrugën për një lidhje të re, të vërtetë.

Luani-E dini tashmë që të bërtiturat dhe ankesat nuk janë mënyra e duhur për të komunikuar. Ndaj po e shikoni me tjetër sy marrëdhënien tuaj. Jeni rrugës për t`u çliruar nga kjo lidhje. Mos e ndalni hapin.

Dashi-Në një nga ato zënkat tuaja do bindeni se nuk ia vlen më. Keni dyshime tradhtie mbi partnerin tuaj dhe nuk do jeni gati të vazhdoni më tej. Boll keni duruar. Sezoni i Luanit do t`ju japë guximin që ju duhet.
 

DeliriumMind

All I need is Pink 🍨
Gjeja qe urrej me teper te vetja eshte kur me bejn te humb durimin dhe uleras ?‍♀️

Qe aty, me mire larg. Larg meje...
 

Punk1

Antarë i Respektuar
Sezoni i Luanit që nis në 22 korrik do të sjellë fundin e marrëdhënieve toksike për tre shenja.

Demi-Tërhiqeni gjithmonë nga njerëzit e rrezikshëm. Përfundoni duke vuajtur, por ç`rëndësi ka? Keni duruar deri tani, por jo më. Do gjeni guximin t`i jepni fund një lidhjeje të tillë. Kjo ndarje do të hapë rrugën për një lidhje të re, të vërtetë.

Luani-E dini tashmë që të bërtiturat dhe ankesat nuk janë mënyra e duhur për të komunikuar. Ndaj po e shikoni me tjetër sy marrëdhënien tuaj. Jeni rrugës për t`u çliruar nga kjo lidhje. Mos e ndalni hapin.

Dashi-Në një nga ato zënkat tuaja do bindeni se nuk ia vlen më. Keni dyshime tradhtie mbi partnerin tuaj dhe nuk do jeni gati të vazhdoni më tej. Boll keni duruar. Sezoni i Luanit do t`ju japë guximin që ju duhet.
Po lidhje te reja do kemi, apo mos te nxitohemi njihere??
 

Marakli^Krapit

Antarë i Respektuar
Qa duhet me ba dashi se nuk e morra vesht ??
 

DeliriumMind

All I need is Pink 🍨
Ne jete reale ka pasur raste qe kam qene edhe single, po ne virtualitet vallahi.... kur kam pune nuk flas me asnji?
E di si mka pas than njoni mu ?
"Ti sme len koh as me te gjujt se nuk humb koh. Dhe sa lidhesh me dike, mbyllesh si guack.. me co tpakten nje mesazh ato caste 'para !"
??????????
Sdo ta harroj kurr ket rob sepse ka qen goja e te vertetes ahahaahahha
 

Punk1

Antarë i Respektuar
E di si mka pas than njoni mu ?
"Ti sme len koh as me te gjujt se nuk humb koh. Dhe sa lidhesh me dike, mbyllesh si guack.. me co tpakten nje mesazh ato caste 'para !"
??????????
Sdo ta harroj kurr ket rob sepse ka qen goja e te vertetes ahahaahahha
Moj ti ne cdo rast permend dike qe s do e harrosh?
Tani .. se nuk po e kuptoj... ose eshte i njejti person ose ke kujtese te forte, se s kam mundesi?
 

DeliriumMind

All I need is Pink 🍨
Moj ti ne cdo rast permend dike qe s do e harrosh?
Tani .. se nuk po e kuptoj... ose eshte i njejti person ose ke kujtese te forte, se s kam mundesi?
Kujtes te fort ??????
Shoqeria ime ka pas qen shuuuum e gjere dhe 99,5% mashkullore kshu qe gallat no limit ??
 
Top