• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

25 gjera që një vajzë dëshiron, por mos e pyesni kurrë Pse

WxP

Antarë i Respektuar
1. Prekni belin e saj.
2. Në të vërtetë flisni me të.
3. Ndajini me të fshehtat.
4. Jepini xhaketën.
5. Putheni atë ngadalë.
6. Përqafojeni atë.
7. Mbajeni atë në krahë dhe gjoksin tënd.
8. Qeshni me të.
9. Ftojeni atë diku.
10.Takojeni atë dhe miqtë tuaj së bashku.
11. Buzëqeshni me të.
12. Bëni fotografi me të.
13. Uleni atë mbi prehërin tuaj.
14. Kur ajo thotë se ju do më shumë, mohojeni atë.
15. Kur miqtë e saj thonë "E dua atë më shumë se ty", mohojeni atë. Pëqafojeni atë në sy të miqve të saj duke bërë atë të ndihet e dashuruar.
16. Gjithmonë përqafojeni dhe i thoni se ju e doni atë sa herë që ju e shihni atë.
17. Putheni atë papritur.
18. Përqafojeni nga mbrapa rreth belit.
19. Tregoji asaj që është e bukur.
20. Tregoj asaj mënyrën se si ndiheni me të.

Një gjë e fundit që ju duhet të bëni për të treguar atë që ju në të vërtetë ndieni për të.
21. Hapni dyert e makinës për të, shoqërojeni te makina e saj, pasi në këtë mënyrë ajo ndihet e mbrojtur të, dhe asnjëherë nuk e vret atë nëse ju silleni si zotëri.
22. Bëjeni të ndihet në çdo moment e dashuruar.
23. Në qoftë se shihni diçka që nuk shkon dhe e pyesni atë, ajo e mohon atë, do të thotë që nuk do të flasë rreth saj. Atëherë përqafojeni atë.

24. Bëjeni atë të ndihet e veçantë
25. Ngushëlloje kur qan dhe thaji lotët e saj
 

Attachments

DeliriumMind

Hear me roar 👣
Pe: 25 gjera që një vajzë dëshiron, por mos e pyesni kurrë Pse

Keto veprime duhet te jen spontane dhe te bera me dashuri... jo te detyruara sepse eshte 'e dashura jote zyrtare' dhe kshu thon ekspertet
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: 25 gjera që një vajzë dëshiron, por mos e pyesni kurrë Pse

Imagjino te ecesh me gjithe kete liste ne xhep,e per nje moment te te humbe letra LOL...

Aman spontaniteti ne veprime i le rruge cdo gjeje...
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Pe: 25 gjera që një vajzë dëshiron, por mos e pyesni kurrë Pse

Kur dashurojm,,te gjitha keto ndodhin dhe prape te dashuruarve su mjaftojn..:)..:)
 

ZHIGO

Antarë i Respektuar
Titulli: 25 gjera që një vajzë dëshiron, por mos e pyesni kurrë Pse

ajo fotografia ,,, tregon qe mashkulli duhet te kujdesat dhe per morrat ? se ate pershtypje te le si foto :p .

ehhh ,,, f@king sponatanity : ) .

sa per ty Nevo . prej nepsllikut e tafmaqarllikut kan plas tragjedinat me t'medhoja shekspiriane in lovjane . sepse ne si natyre jemi si majmunet ,, kupton . shofim e bojm...kjo si menu duket thjesht si nje menu bananesh ,,, vetem se bananet jan te serviruraa ne menyra te ndryshme :p
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: 25 gjera që një vajzë dëshiron, por mos e pyesni kurrë Pse

WTF me ndjek kte liste e vetmja gje qe bejm esht me shkatarru femren me doren ton , dhe kaq bukur sduhet jo se mer superxhiro .
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Titulli: 25 gjera që një vajzë dëshiron, por mos e pyesni kurrë Pse

Ka harruar piken 26: mesoni te beni geshet ( 3-4-5, sa me te komplikuar aq me mire:p).


Sa per listen, ju meshkujt sduhet te beni gjera vetem se duhet, ose se i do ajo, nqs nuk i ndjeni ti beni... skeni pse i beni.
 

diku diku

Anëtar i Respektuar
Pe: 25 gjera që një vajzë dëshiron, por mos e pyesni kurrë Pse

une kam ra ne hall me veten time jo po do merrem se cfare don gruja :lol:.... ajo qe e shkrujt siper permblidhet ne dy fjale ...mbertheje dhe vendose ne mure krevat ku te doni dhe ja ke plotesu te gjitha .....ja sa e lumtur asht :cheer:
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: 25 gjera që një vajzë dëshiron, por mos e pyesni kurrë Pse

16. Gjithmonë përqafojeni dhe i thoni se ju e doni atë sa herë që ju e shihni atë.

e kur nuk e shihni do thot nuk e doni hahahha shum real ketu jan tregu
 

Jetmira

Antarë i Respektuar
Titulli: 25 gjera që një vajzë dëshiron, por mos e pyesni kurrë Pse

16. Gjithmonë përqafojeni dhe i thoni se ju e doni atë sa herë që ju e shihni atë.

ket fjalen te dua, meshkujt e kan ber si buk e djathe
 
Top