• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

22 kamionë mes tyre edhe një shqiptar përfshihen në një aksident masiv në Bullgari, ka të vdekur e dhjetëra të plagosur

22 kamionë mes tyre edhe një shqiptar përfshihen në një aksident masiv në Bullgari, ka të vdekur e dhjetëra të plagosur
1585999518677.png

Një aksidentin e zinxhirit, me dy viktima ka ndodhur në afërsi të qytetit Harmanlı në autostradën E-80 të Bullgarisë. Sipas mediave vendase në këtë aksident kanë humbur jetën një shofer turk dhe një bullgar.

Siç shihet edhe nga fotot në këtë aksident zinxhirë është përfshirë edhe një kamion me targa të Shqipërisë. Ndërkohë sipas mediave në Bullgari të paktën 40 persona janë plagosur ku tre prej të cilëve janë dërguar me urgjencë në spital.

Në vargun e aksidentit janë përfshirë 22 kamionë . Mësohet se shkaku i aksidentit është shkaktuar nga mjegulla dhe shiu i fortë. Nga ana tjetër, Zyra e Prokurorit të Qarkut Haskovo ka filluar një hetim mbi këtë aksident.
top.channel.
 

Comments

Top