• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

17-vjeçari Marius اano, gjeniu me 20 gjuhë të huaja!!

simaps07

Kaos Veritus Dextroyer
Mosha
32
Vendndodhja
ALBANIA Forever
Titulli: 17-vjeçari Marius اano, gjeniu me 20 gjuhë të huaja!!

Pastaj qe te mesohet nje gjuhe e huaj nevojiten maksimumi 3 muaj tek nje shtet i HUAJ per nje person nen mesataren e Inteligjences (Bart Simpson e mesoj per 45 dite Frengjishten)
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
Titulli: 17-vjeçari Marius اano, gjeniu me 20 gjuhë të huaja!!

Pastaj qe te mesohet nje gjuhe e huaj nevojiten maksimumi 3 muaj tek nje shtet i HUAJ per nje person nen mesataren e Inteligjences (Bart Simpson e mesoj per 45 dite Frengjishten)
E ke pare edhe ti kete pjesen ku e shkembejne me nje djale shqipetare qe ishte spiun ne fund?
 

simaps07

Kaos Veritus Dextroyer
Mosha
32
Vendndodhja
ALBANIA Forever
Titulli: 17-vjeçari Marius اano, gjeniu me 20 gjuhë të huaja!!

E ke pare edhe ti kete pjesen ku e shkembejne me nje djale shqipetare qe ishte spiun ne fund?
Ca thu tie, ajo pjese eshte legjende.
Hera e pare qe Amerikanet flasin Shqip e duket kot Fare.
Prove e gjalle qe kush ka me shume shkronja i meshon me lehte Gjuhete tjera. :dance::dance::dance:
 

Blloku

IMBA
Vendndodhja
Rome
Titulli: 17-vjeçari Marius اano, gjeniu me 20 gjuhë të huaja!!

Ne Shqiperi po te japesh leke mund te mbrosh edhe 40 gjuhe brenda vitit, duke hyre keshtu ne Guinness. Njerezit atje po e mbarojne Juridikun per nje muaj e gjys. :D
 

°° T@No °°

Lei E La Mia Vita
Vendndodhja
...
Titulli: 17-vjeçari Marius اano, gjeniu me 20 gjuhë të huaja!!

e vertet qe ka shum gjuh ne bote ma si gjuha e nenes nuk asht asnje gju ne bote
 

korcarka91

Antar Aktiv
Vendndodhja
korce
Titulli: 17-vjeçari Marius اano, gjeniu me 20 gjuhë të huaja!!

Mua personalisht me duket pak e pabesueshme por edhe mund te jete e vertet gjithsesi bravo cunit.
 

ssokoll

Release Yourself
Vendndodhja
para kompjuterit...:)
Titulli: 17-vjeçari Marius اano, gjeniu me 20 gjuhë të huaja!!

E ke pare edhe ti kete pjesen ku e shkembejne me nje djale shqipetare qe ishte spiun ne fund?
vertet ka nje episod ku shkembehet bart me nje shqiptar????te lutem tregoma!!
me ne mesazh te lutem nese e din titullin e episodit anglisht!!
 

korabi7

Antarë
Mosha
40
Vendndodhja
oxford uk
Titulli: 17-vjeçari Marius اano, gjeniu me 20 gjuhë të huaja!!

vertet ka nje episod ku shkembehet bart me nje shqiptar????te lutem tregoma!!
me ne mesazh te lutem nese e din titullin e episodit anglisht!!
:)

Agim Hoxha e ka emrin ai studenti tek Simpsons.. ...po ne fund doli agjent ..poor Hommer e donte me shum se djalin e tij Bart.....ps sa per temen me te vertet djal i talentuar ..i lumt dhe zoti ja beft mbar...
 

nice_rimi

Antarë
Titulli: 17-vjeçari Marius اano, gjeniu me 20 gjuhë të huaja!!

duhet te mburrem me nje djal shqiptar qe e kan trojet shqiptare,une nuk e kam pa ne tv po kisha pas shum deshir qe ta shihja a ka naj mundesi ne cilin tv..pershendtje nga shteti i kosoves(prizrenasi)
 

klandestini

1. Vlora
Vendndodhja
Itali
Titulli: 17-vjeçari Marius اano, gjeniu me 20 gjuhë të huaja!!

jo o vella, ste falim neve per mbrojtje !!! ne mbrohim nga 13 e 20 gjuhe, s'jemi si bota.
 

fragolina

Anëtar Aktiv
Titulli: 17-vjeçari Marius اano, gjeniu me 20 gjuhë të huaja!!

mua sme duket ndonje cudi e madhe kjo. pastaj varet se cfare kuptohet me termin" di 20 gjuhe"
 

TIGRI

Anëtar i ri
Vendndodhja
san marino
Titulli: 17-vjeçari Marius اano, gjeniu me 20 gjuhë të huaja!!

i lumte keti quni po ti jape vetes te mesoje me shume
 

Fierak_usa

Aop tek #shqiperia
Mosha
30
Vendndodhja
Cleveland,OHio, USA
NUK E BESOJ fare me duket genjeshter nk ka shance ne bote edhte sikur te ishte per 10 vjet edhe jo dy vjet sepse jan shume shume shume 20 edhe nk mendoj qe bota ka 20 gjuhe. E para artikulli eshte shume pa detaja thot 20 gjuhe po se ca jan keto 20 gjuhe nk na i thot. E dy kushe e mori ne test kete qe e kuptuan qe di 20 gjuhe??/ CA do te thot me di 20 gjuhe qe i flet rrethjesh pa gabime edhe po te pyesesh neser munde te perkthej nje "essay" nga nje gjuhe ne tjeteren apo di te thot te dua ne 20 gjuhe edhe quhen 20 gjuhe?? Sepse kam takuar shume shqitpar qe kan mesuar anglisht ne shqiperi edhe jan me te mire se neve qe jetojm ketej per te shkruajtur por kur ja vjen fjala per te folur nk ka burr nene ti kuptoj. Me duket genjeshter me brire do isha shume i cuditur sikur te dite nje gjuhe rredhshem si shqip jo me 20.
 

Fierak_usa

Aop tek #shqiperia
Mosha
30
Vendndodhja
Cleveland,OHio, USA
Ca thu tie, ajo pjese eshte legjende.
Hera e pare qe Amerikanet flasin Shqip e duket kot Fare.
Prove e gjalle qe kush ka me shume shkronja i meshon me lehte Gjuhete tjera. :dance::dance::dance:
Ke shume te drejt qe eshte shqip kote edhe keto vitet e fundit eshte shtuar shume shume fare ne usa sidmos me ts shows edhe me filmin si The Taking of Pelham 123 taken, inside man por prap me zi kuptohet edhe nk tingellon si shqipe e bukur
 
Top