• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

15 vështirësitë me te cilat përballet çdo vajzë moderne

Shikoni të gjitha fotot në galerinë më poshtë. Do qeshni e do gjeni veten në të njëjtën kohë.


TIRANË- Shpesh herë vajzat janë ato që hasin më shumë probleme duke nisur nga rrobat, aksesorët, make-up e gjithçka tjetër që iu përket atyre.

Të gjitha vajzat do të gjejnë veten në këto foto, prandaj dhe mos humbni mundësinë për t’i parë.

1-26.jpg

2-3.gif
3-28.jpg

4-4.gif

5-12.jpg

6-1.gif

7-2.gif

8.gif

9.gif

9-1.jpg

10.gif

11-4.jpg

12-2.gif


13.gif


J.gif


dosja.al
 

Daisy

Anëtar i Respektuar
Paskan harru kur te bie ndonje monedhe ne dysheme dhe ke thonjte e gjate lol
Te duhen 10 min ta kapesh :p
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Beauty eshte pain lol

Btw keni ndonje teme ku shkembehen ide apo mendime mbi productet qe perdorni make up and so on ?
Tek kjo tema:

 
Top