• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

12 vjeçarja vetëvritet live në Facebook, policia: S`kemi cfarë bëjmë!!!

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
12 vjeçarja vetëvritet live në Facebook, policia: S`kemi cfarë bëjmë!!!Videoja e vetëvrasjes së një vajze 12 vjeçare është shperndare në rrjetet sociale. Policia ka thene se nuk ka mundesi te beje asgje per kete rast.
Katelyn Nicole Davis nga Georgia e SHBA-së, është e mitura që i ka dhënë fund jetës së saj. Të gjithë ngjarjen ajo e ka transmetuar live në profilin e saj në Facebook.
Videoja eshte publikuar më 30 dhjetor, dhe ne permbajtjen e saj, 12 vjeçarja pretendon se ëshë abuzuar seksualisht nga një pjesëtar i familjes. Ne kohen kur filmonte Katelyn është varur në një pemë në oborrin e shtëpisë në Cedertoën.
Kur Policia e Polk County shkoi të shpëtonte vajzën, ishte tepër vonë pasi ajo humbi jetën në spital.
Kur kane kaluar dy javë nga ngjarja videoja është shpërndarë në të gjithë botës
b;lajmifundit
 
Titulli: 12 vjeçarja vetëvritet live në Facebook, policia: S`kemi cfarë bëjmë!!!

Vetem ne se pame!

Po cfare mund te bej policia ne kete rast apo ate qe duhej te kishin bere prinderit dhe si duket se kane bere se s'dua te gjykoj kot?!

12 vjeçarja pretendon se ëshë abuzuar seksualisht nga një pjesëtar i familjes.
Kur e keqja te vjen nga njerezit me te afert tend qe supozohet se ata jane te paret qe duhet te mbeshtesin e te mbrojne nga cdo e keqe,atehere c'te shtosh!
 
Top