• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

12 fenomene të rralla që mund t’i shihni vetëm një herë në vit (Fotot)

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
12 fenomene të rralla që mund t’i shihni vetëm një herë në vit (Fotot)

Shkëmbinj që shkëlqejnë, një shkretëtirë që lulëzon, një liqen me pamje të pazakontë ose dielli që nuk perëndon kurrë.

Mund të duket gjithçka si një film fantazi, por në të vërtetë janë fenomene që ndodhin në planetin tonë.


Shihni fotot dhe do befasoheniburimi:gazetashqip
 
Top