• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

11-vjeçarja Eliza Dushku pranë Brad Pitt (FOTO LAJM)

xhebrail1

INTERIST
Aktorja shqiptare me famë botërore Eliza Dushku ka psotuar një foto shumë interesante në profilin e saj zyrtar në Facebook ku shihet pranë një prej meshkujve më të dashur në botë, Brad Pitt. Fotoja është shkrepur në vitin 1992, kur Eliza ka qënë vetëm 11-vjeçe dhe gjatë xhirimeve të filmit "That night".

Edhe Pitt është shumë më i ri në foto, ndërsa ajo që bie në sy është se si atëherë ashtu edhe sot Eliza Dushku ka "armë" të saj ëmbëlsinë fëmijërore.

Fotografia ka marrë shumë pëlqime nga fansat e aktores në Facebook. /albeu.com/

70463.jpg
 
Top