• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

100 librat që duhen lexuar

princesha

Warrior Princess
Titulli: 100 librat që duhen lexuar

Hamleti, Kam filluar edhe komedin hyjnore, por e nderpreva kur lexova se Muhamedin a.s. e kishte vendos ne ferr, e veten me beatricen ne parajs.. dhe Kuran sdi as vet sa here...
 

Kila

VIP
Mosha
25
Vendndodhja
Sa ktu atje ..
Titulli: 100 librat që duhen lexuar

Njeqind vjet vetmi , Komedia Hyjnore , Hamleti....
Pse nuk esht ktu kodi i davincit mendoj esht esht nje nga librat qe duhet lexuar .
ose dhe zonja bovari ose eugjen ojengini
 

reb

Antarë i ri
Titulli: 100 librat që duhen lexuar

un dua te lexoj faji ne yjet tane sepse tashme eshte botuar dhe ne shqip
 
Last edited:

Moonlight

Shine like a Moon!
Staf në FV.AL
Titulli: 100 librat që duhen lexuar

Keta duhet te jene libra sipas midese

Ku eshte lufta e paqja...ku jane gjithe klasiket

Hicgjekundi
 
Top