• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

100 librat që duhen lexuar

princesha

Warrior Princess
Titulli: 100 librat që duhen lexuar

Hamleti, Kam filluar edhe komedin hyjnore, por e nderpreva kur lexova se Muhamedin a.s. e kishte vendos ne ferr, e veten me beatricen ne parajs.. dhe Kuran sdi as vet sa here...
 

Kila

VIP
Titulli: 100 librat që duhen lexuar

Njeqind vjet vetmi , Komedia Hyjnore , Hamleti....
Pse nuk esht ktu kodi i davincit mendoj esht esht nje nga librat qe duhet lexuar .
ose dhe zonja bovari ose eugjen ojengini
 

reb

Antarë i ri
Titulli: 100 librat që duhen lexuar

un dua te lexoj faji ne yjet tane sepse tashme eshte botuar dhe ne shqip
 
Last edited:

Moonlight

Gone Girl!
Staf në FV.AL
Titulli: 100 librat që duhen lexuar

Keta duhet te jene libra sipas midese

Ku eshte lufta e paqja...ku jane gjithe klasiket

Hicgjekundi
 
Top