• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

10 vjeçarja humb jetën prej alkoolit, babai: Po pinte me mua!

Guest20

Offline✌
drinking-620x460_1483345645-3936950.jpg


Ardhja e vitit të ri ka shënuar edhe viktimën e parë në Tiranë.
Bëhet fjalë për një një vajzë 10 vjeçe, ende e paidentifikuar, e cila ka humbur jetën si pasojë e konsumimit të tepërt të alkoolit.

Mësohet se 10 vjeçarja kishte konsumuar verë gjatë mbrëmjes së djeshme, ndërkohë gjatë ditës së sotme kishte konsumuar edhe birrë. Ka qenë i ati i vajzës që ka rrëfyer se si 10 vjeçarja ka konsumuar alkool me të.

“Mbrëmë duke festuar pimë të gjithë, vajza piu verë me mua”, mësohet të ketë thënë i ati i vajzës.

Sipas Albeu.com vajza sot ka qenë vetëm në shtëpi, që nga dreka deri në darkë, ndërkohë prindërit kur janë kthyer në shtëpi e kanë gjetur atë në gjendje shoku, e më pas ka ndërruar jetë. Ekspertiza ka nisur hetimet për zbardhjen e plotë të ngjarjes.
Express
 
Titulli: 10 vjeçarja humb jetën prej alkoolit, babai: Po pinte me mua!

Po ca prinder te pa pergjegjshem kshu,ncncnc
 

Guest20

Offline✌
Titulli: 10 vjeçarja humb jetën prej alkoolit, babai: Po pinte me mua!

Prinder behen te gjithe,por jo te gjithe meritojn te jene prinder.
 

Monique

../\../\...................................
Staf në FV.AL
Titulli: 10 vjeçarja humb jetën prej alkoolit, babai: Po pinte me mua!

Ska dhimbje me te madhe per ata prinder te behen shkak i vdekjes se femijes qofte nga pakujdesia apo papergjegjshmeria .
Mos ja shtojme e ne dozen me paragjykime.....
U prefsh ne paqe engjell....sepse prinderit e tu do jetojne ferrin derisa te mbyllin syte!
 

Marla

I never lose. I either win or learn.
Titulli: 10 vjeçarja humb jetën prej alkoolit, babai: Po pinte me mua!

Po cne prej alkolit aman. Keta gazetaret duhen futur ne burg kur luajne me dhimbjet e te tjereve sidomos.
 
Titulli: 10 vjeçarja humb jetën prej alkoolit, babai: Po pinte me mua!

Po cne prej alkolit aman. Keta gazetaret duhen futur ne burg kur luajne me dhimbjet e te tjereve sidomos.
Kishte vene gare thua me te jatin kush do pinte me shume...cudira!

Diku lexova se ka dyshime per helmim ushqimor...!
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: 10 vjeçarja humb jetën prej alkoolit, babai: Po pinte me mua!

nncnc e pra ketu duhet te marrin shembell gjith ata se e duan alkoholin.. vjen momenti kur njeriu humb komplet kontrollen, vetem per pak gezim dhe nuk i mendon pasojat me von.
 
Top