• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

10 trendet që e modës për vitin 2018

Katara

Antarë i Respektuar

Moda në botën e sotme nuk ka menduar vetëm për të famshëm e Hollivudit por për të gjithë.
Siç e dimë, modës ndryshon me çdo sezon të çdo viti. Ne kemi zgjedhur disa nga tendencat më të fundit të modës për gratë, shkruan intv.al
Pra, le të hedhim një vështrim në 10 trendet më të mira të modës për gratë që të miratohen në 2018.
1- Fustanet në formën e këmishës

2- Palltot e stilit Kimono

3- Pantallonat e gjëra nga fundi

4- Trikot e gjata

5- Stili sportiv

6- Pelerinat


7- Stili Gypset

8- Prerja A-line

9- Xhiboksi e xhins

10- Saree me një prerje
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Jetmira flm per kete teme te bukur qe ndave me NE. :)
 

Violetta

>> KS- AL. etnike <<

sa e bukur kjo nr 4.... Trikot e gjata, me jeans pershtatet shum
 
Top