• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

10 Restorantet me te cuditshem

E3

Anëtar i Nderuar


Lokali ne ujevare- Filipine afer qytetit te San Pablo.Quhet Waterfalls Restaurant.Ben pjese te nje resorti dhe uji rrjedh neper kembet e klienteve.
Suedi-Te hash ne nje restorant-anije ku tere kohen tundesh nga dallget e detit,kjo ndodh vetem ne Salt & Sill.

Finlande-Gjendet ne brendesi te nje miniere.Gjendet ne Lohja, ne Finlande, te gjithe te pranishmit perfshire klientet dhe stafin jane tere kohes me kasko mbrojtese ne koke .Menuja : risotto me kermij , berxolle me ereza, peshk i tymosur dhe shume tjera.

Restorant ne brendesi te nje aeroplani ne aeroportin e Coventry-Angli me chef kuzhine Tony Caunce.Ka 40 vende dhe menuja eshte e ispiruar nga bota e aviacionit.

[/IMG]Restorant ne brendesi nje te kasaforte banke -Kolorado.ShBA ish Banka Nacionale Denver ku klieentet mund te hane te ndare ashtu sic ishin me pare dhomat ku ish klientet e bankes depozitonin.
Restorant ne Shpelle-Mombasa,Kenia.Emri tij eshte Cave Restaurant gjendet pergjate plazhit te Dani Beach.plot me stalakdite dhe stalagmite.


Restoranti me i vogel -Rieti,Itali.Quhet Solo per due dhe sic mund ta imagjinoni eshte vtm per 2 persona,me nje te ren te ziles ju vjen menjhere i tere stafi i restorantit.
Restoranti prej kartoni - Taivan.Ky eshte Carton King Restaurant ne Taichung.Ushqimet sherbehen ne pjata prej kartoni,ashtu sic eshe i tere restoranti perfshire karriget dhe tavolinat.Nese'thyeni'dicka mos u shqetesoni,riciklohet .

Restorant ne kontenier ,Quhet Muvbox dhe gjendet neMontreal, Kanada.Me enerrgji diellore,deri ne 28 vete.


Restorant me majmun, ne Utsunomiya,Japoni ne veri te Tokios,Kamarieret jane majmunet.


notizie-di-cronaca​
 
Top