• Mirësevini tek Forumi Virtual

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

  Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
  GOOGLE Microsoft Yahoo

  Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

10 plazhet afër Shqipërisë, ku mund të qëndroni nudoAto janë vetëm pak orë larg. E mund t’i arrini me traget, avion apo edhe makinë. Për t’u ndjerë më pas të çlirët, teksa preferoni të bëni plazh pa asnjë rrobë të veshur në trupin tuaj. Italia përballë Shqipërisë, është pikërisht vendi, i cili shfaq disa mundësi plazhesh për nudistët. Ne po ju listojmë 10 prej tyre, më të njohurit, shoqëruar edhe me fotot përkatëse ...

1. Lido di Dante, Ravena


2. Piscinas, Carbonia-Iglesias


3. Porto Ferro, Sassari


4. Foce del Belice, Trapani


5. Mes Secchetos e Fetovaias, Ishulli Elba


6. Plazhi mbi Ishullin Elba, Livorno


7. Baia Feniglia, Grosseto


8. Gjiri i ujit nw Ishullin Elba, Livorno


9. Marina di Alberese, Grosseto


10. Marina di Bibbona, Livorno

e.t/noa.al


Kete te premte emisioni STOP ka trajtuar mundesine e te paturit plazhe nudo ne Shqiperi.

Gazetari thote se eshte bazuar ne vendimin qe mund te marr qeveria ne lejimin e plazheve nudo,pasi pretendohet te jete mundesi e mire per te zhvilluar turizmin dhe si rrjedhoje per te rritur te ardhurat ekonomike.

Dhe ajo qe u kuptua nga intervista ne videon e mesiperme,qytetaret nuk jane dakort per lejimin e plazheve nudo ne Shqiperi,pasi ende nuk eshte zhvilluar mentaliteti per ti pranuar.

Po ju si mendoni?
 

Odeon

Relax
Realisht BE-ja nuk na pranon ne gjirin e saj pa nxjerre bythen jashte, te japim shembullin me te mire duke treguar allatet tona.
 

CliveOwen

Anëtar i ri
E ke iden me te vogel ti qe nese bejne plazhe nudo ne Shqiperi, atehere automatikisht nga ndonje paparac do ta shohesh veten ne internet foto, duke te fotografuar apo rekorduar dhe pa nje pa dy, e plasojn ne internet dhe behesh gaz i botes :p
 

Milanisti

Larguar ✌👋
E ke iden me te vogel ti qe nese bejne plazhe nudo ne Shqiperi, atehere automatikisht nga ndonje paparac do ta shohesh veten ne internet foto, duke te fotografuar apo rekorduar dhe pa nje pa dy, e plasojn ne internet dhe behesh gaz i botes :p
E shumta ke JOQ del :p
 

CliveOwen

Anëtar i ri
Abis, aty po se po hahahha, amo keta po bejne seks ne publik e lere me kur ta shohin aty qe e kan te lejuar nudo, do bejn namin. Do behen filmat me pull te kuqe me se shumti edhe ate per free.
 

Daisy

Anëtar i Respektuar
Ne Albania I ke almost naked ne mes te rruges:p
Ne plazh eshte dicka normale
 
Shqiperia
Help Users
Staff Only
 • No one is chatting at the moment.
 • Tiku @ Tiku:
  Ku e pe gjakun ti Cupa.. :p
 • Vajza @ Vajza:
  Ne buzen tende djalo , upss me fal harrova se un te kafshova 🤪
 • Legally_Sweet @ Legally_Sweet:
  Merrni nje dhome!
 • Vajza @ Vajza:
  Do vish e ti me ne 😂 ?
 • Tiku @ Tiku:
  Vajza ec ikim ne nje dhome se i prishem qetesine leges.. :p :p apo tu shtua pasioni per gajk ty lega? :p :p
 • Vajza @ Vajza:
  Ikim my @Tiku se tkam len pasdore gjith ket kohe , mos jet kot bileta qe me pagove per te ty :p
  • Haha
  Reactions: Tiku
 • Legally_Sweet @ Legally_Sweet:
  Jo vazhdoni ju, se ju nderpreva 😆
 • Vajza @ Vajza:
  As pak @Legally_Sweet bash ne dhe nje mendim te mire 😂😂😂
  • Like
  Reactions: Legally_Sweet
 • Tiku @ Tiku:
  allo alloooo e mire se marr neser prap. :p :p
 • Legally_Sweet @ Legally_Sweet:
  E dgjova por po prisja sa te mbaronte zilja qe tma dergoje me mesazh ate qe kishe me thene 🤣🤣🤣
  • Like
  Reactions: Tiku and Vajza
 • Vajza @ Vajza:
  Mir , :p
 • Tiku @ Tiku:
  uat? :p
 • MrCool @ MrCool:
  @WxP me agjende te ngjeshur vlla.. VIPS mo :p
 • Vajza @ Vajza:
  Hey njerez te mire , ckemi :) ?
 • Tiku @ Tiku:
  haj :p
 • Vajza @ Vajza:
  Hajj tiku simpatiku :p
 • Tiku @ Tiku:
  Ku je o me e mira e forumit ku je.. :p
 • Vajza @ Vajza:
  Ja ku jam , o hamshor me synin pushk te zi 🤪
  • Haha
  Reactions: Tiku
 • Tiku @ Tiku:
  Te jemi serioze ketu, dil ne inbox lol lol
 • Vajza @ Vajza:
  Hape deren 🤪
 • Tiku @ Tiku:
  trokit tre here e futi shkelmin, ky eshte password. :p
 • Vajza @ Vajza:
  Ohh me dhun akoma pa hy 🤪
 • Dyrri @ Dyrri
  is our newest member. Welcome!
 • H @ harbin21
  is our newest member. Welcome!
 • WxP @ WxP:
  Kush jan kto 2 antaret e rinj Gurry dhe harbin21 i njifni?
  WxP @ WxP: Kush jan kto 2 antaret e rinj Gurry dhe harbin21 i njifni?
  Top