• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

10 makinat e së ardhme, që ia vlen ti presësh

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Ja cilat janë 10 makinat më të mira që do të prodhohen deri në vitin 2015, duke filluar që nga Chevrolet Corvette C7, BMW M3 e re, gjenerata e nëntë e Honda Accord etj.
Sigurisht që bëhet fjalë për makina të cilat kushtojnë nga 30 mijë dollarë, siç janë Infiniti Compact Hatchback, Audi A3, Nissan Altima, Honda Accord. Më pas vijnë Chevrolet Corvette C7 dhe Chevrolet Silverado/GMC Sierra me nga 50 mijë dollarë. BMW M3 ka një çmim mbi 60 mijë dollarë por ashtu edhe Cadillac ATS-V. Ndërsa SRT Viper kushton më shumë se 94 mijë dollarë. /F.S/
Chevrolet Corvette C7, 2014, 50 000 $

BMW M3, 2014, 60 000 $

Cadillac ATS-V, 2014, 65 000 $

Infiniti Compact Hatchback, 2014, 30 000 $

Chevrolet Silverado/GMC Sierra, 2014, 50 000 $

Audi A3, 2014, 30 000 $

SRT Viper, 2013, 94 500 $

Nissan Altima, 2013, 30 000 $

Honda Accord, 2013, 30 000 $

 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: 10 makinat e së ardhme, që ia vlen ti presësh

Ndonje ekonomike nuk ka ktu ???Un pres dhe 50 vjet per kto se e di qe skam fuqi me i ble .
 

Love

βeℓℓe â๓e
Pe: 10 makinat e së ardhme, që ia vlen ti presësh

SRT Viper, 2013, 94 500 $


Honda Accord, 2013, 30 000 $
Angel me bej dhurate nje nga keto te dyja.. :p..
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Pe: 10 makinat e së ardhme, që ia vlen ti presësh

Me pelqeka vetem Chevrolet.
 
Top