Shqiptar te Bashkuar
Faqja 2 nga 2 I parėI parė 12
Duke shikuar rezultatet 31 ne 33 nga 33

Teme: Njatjeta juj

 1. #1
  Anėtar i ri fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i ✧Ṃ!ṨҬ!Ḱ✧
  Antarėsuar nė
  Jan 2018
  Postime
  231
  Post Thanks / Like fv
  Forca e Rrespektit
  208

  Njatjeta juj

  Ju kam vizituar shpesh dhe sot e vendosa me ne fund. Stafi me ka ca euro borxh, pranoj dhe dollare! Per anetarersimin !

  Per te tjerat do shifna e do lexohena.

 2. #31
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Aver
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  8,031
  Post Thanks / Like fv
  Forca e Rrespektit
  4216
  Mire se erdhe. Kalfosh mire ne forum.

  P.s. kete po e shtoj sa per info, jo se kam dyshime. IP mund te ndyshohet me proxy, kshuqe nje user nga psh italia mund te rezultoj ne Indi apo vice versa.
  I walk slowly, but I never walk backward

 3. #32
  Anėtar i ri fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i ✧Ṃ!ṨҬ!Ḱ✧
  Antarėsuar nė
  Jan 2018
  Postime
  231
  Post Thanks / Like fv
  Forca e Rrespektit
  208
  Citim Origjinale Postuar nga Aver Shfaq Poten
  Mire se erdhe. Kalfosh mire ne forum.

  P.s. kete po e shtoj sa per info, jo se kam dyshime. IP mund te ndyshohet me proxy, kshuqe nje user nga psh italia mund te rezultoj ne Indi apo vice versa.
  Faleminderit per mikpritjen.

  Nese e njeh fushen e informatikes duhej te kuptoje me pare qe une dhashe ip ne shqiperi dhe qytetin e tiranes, as itali dhe as ne indi. E dyta! A mund te me tregosh sesi kapet e njejta ip ne formen socket4 proxy? Te pakten dy here??? Mbase ju dini diēka qe une se di dhe jam kureshtar ta di si mund te kem te njejtin proxy per dite me rradhe.
  Mos harro proxyt skadojne me ore ose maksimumi 24 ore.

  Flm paraprakisht nese me ndihmon si behet.

 4. #33
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Aver
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  8,031
  Post Thanks / Like fv
  Forca e Rrespektit
  4216
  Citim Origjinale Postuar nga ✧Ṃ!ṨҬ!Ḱ✧ Shfaq Poten
  Faleminderit per mikpritjen.

  Nese e njeh fushen e informatikes duhej te kuptoje me pare qe une dhashe ip ne shqiperi dhe qytetin e tiranes, as itali dhe as ne indi. E dyta! A mund te me tregosh sesi kapet e njejta ip ne formen socket4 proxy? Te pakten dy here??? Mbase ju dini diēka qe une se di dhe jam kureshtar ta di si mund te kem te njejtin proxy per dite me rradhe.
  Mos harro proxyt skadojne me ore ose maksimumi 24 ore.

  Flm paraprakisht nese me ndihmon si behet.
  Nuk e njoh fushen e informatikes, thjeshte e di se me proxy ndryshohet IP adresa.

  E kam shkru edhe heren e pare qe nuk po aludoja ne ty. Vetem se teknikisht ka mundesi te manovrohet me IP adrese.
  I walk slowly, but I never walk backward

Faqja 2 nga 2 I parėI parė 12

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •