Shqiptar te Bashkuar
Faqja 19 nga 19 I parėI parė ... 910111213141516171819
Duke shikuar rezultatet 541 ne 546 nga 546
 1. #1
  Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ••Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i SunLiGhT
  Antarėsuar nė
  Apr 2012
  Postime
  875
  Post Thanks / Like fv
  Forca e Rrespektit
  1716

  Cfare kenge jeni duke degjuar ?


 2. #541
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  28,426
  Post Thanks / Like fv
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10


  NEV ma perkthe cik
  Likes xhulio30 liked this post

 3. #542
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  34,671
  Post Thanks / Like fv
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten


  NEV ma perkthe cik

  Cdo dashuri dikur mbaron.
  Nuk eshte nevoja te na lendoj.
  Zgjodhe rrugen more drejtim,tjeter fat kam une.
  Nuk pendohem per cfare ndjej.
  Endrrat e mia do i prosiozo,dhe zemren time do e fitoj.
  Per nje pik egoizmi.
  Veshtersi henash ,bera pazar ne gezim e idhnime.
  me prene duart ne te gjitha thikat dhe ne shpirt.
  me gjakun e ftohte dua lamtumiren te me thuash.
  kupton ,kuptoj, mbrojtje kam nuk semurem.
  merzitje mos te kalojme.
  shikova bashke me ty kaq shume.
  Do doja gjithmone te jesh mire...
  hena te veshtira,bera pazar gezime,,,refereni..pak shume Mon perkthimi,amatoresk .

 4. #543
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  28,426
  Post Thanks / Like fv
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Rrofsh gjithsesi ...thelbin e kapa

 5. #544
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  7,786
  Post Thanks / Like fv
  Forca e Rrespektit
  4425


  Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
  N B
  Likes xhulio30 liked this post

 6. #545
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  34,671
  Post Thanks / Like fv
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  10
  Likes xhulio30 liked this post

 7. #546
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i xhulio30
  Antarėsuar nė
  Oct 2009
  Postime
  2,305
  Post Thanks / Like fv
  Forca e Rrespektit
  454


  ....................

Faqja 19 nga 19 I parėI parė ... 910111213141516171819

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •