• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Anëtarët që reaguan ndaj mesazhit #741

All (3) Love Love (2) Haha Haha (1)

  1. Love

   Vie

   Esprit libre
   • Mesazhe
    3,862
   • Reagimet e mara
    5,235
   • Points
    113
  2. Love

   L0v3rM4n

   VIP From It
   • Mesazhe
    9,316
   • Reagimet e mara
    9,273
   • Points
    263
  3. Haha

   DeliriumMind

   Hear me roar 👣 30 From BlackMoon
   • Mesazhe
    10,816
   • Reagimet e mara
    9,586
   • Points
    263
 • Duke u ngarkuar…
 • Duke u ngarkuar…
Top