• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Anëtarët që reaguan ndaj mesazhit #740

All (2) Haha Haha (2)

  1. Haha

   L0v3rM4n

   VIP From It
   • Mesazhe
    9,317
   • Reagimet e mara
    9,272
   • Points
    263
  2. Haha

   Daisy

   Anëtar i Respektuar
   • Mesazhe
    8,382
   • Reagimet e mara
    11,457
   • Points
    263
 • Duke u ngarkuar…
Top