• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Anëtarët që reaguan ndaj mesazhit #5

All (2) Like Like (2)

  1. Like

   Daisy

   Anëtar i Respektuar
   • Mesazhe
    8,376
   • Reagimet e mara
    11,448
   • Points
    263
  2. Like

   Darius

   DENY IGNORANCE From Shqipëri
   • Mesazhe
    13,264
   • Reagimet e mara
    7,420
   • Points
    263
 • Duke u ngarkuar…
Top